Berlin i show we FRIEDRICHSTADT PALAST

Wyjazd potwierdzony . Ostatnie miejsca !

PROGRAM  RAMOWY:

-   07:45 zbiórka w Szczecinie przy zatoczce dla autobusów przy Zamku Książąt Pomorskich
-   08:00 wyjazd do Berlina
-   ok. godz. 11:00 planowany przyjazd do stolicy Niemiec
-   zwiedzanie miasta z przewodnikiem

Aleje Unten den Linden, Brama Brandenburska, Reichstag, Wyspa Muzealna, Mur Berliński, Plac Poczdamski, Plac Aleksandra,, Katedra i nowo odbudowany Pałac Hohenzollernów, w którym obecnie mieści się Humboldt Forum. Wejście na Kopułe Reichstagu.

-   czas wolny na posiłek (płatne we własnym zakresie), podział na dwie grupy

I grupa w asyście pracownika biura udaje się na ulicę Friedrichstrasse, aby w godzinach
   15:30 – 18:00 obejrzeć spektakl we Friedrichstadt Palast: „FALLING IN LOVE Grand Show’’,
     2 części , każda trwająca godzinę, pomiędzy przerwa 30-minutowa

Czy młody, głuchy poeta znajdzie wreszcie słowa, które sprawią, że wzniesione przez człowieka mury zadrżą, a miłość rozkwitnie?
ZAKOCHANIE to kwitnąca fantazja. Tak senna, jak tylko może być prawdziwa. Zanurz się z nami w morzu kolorów pełnych miłości do życia i poznaj najbardziej promienny klejnot pokazowy Berlina. Z błyszczącymi kostiumami, z magią Swarovskiego.
W tym samym czasie II grupa, która nie zechce oglądać show we FSP ma dodatkowy program zwiedzania Berlina z przewodnikiem, w tym obejrzenie interaktywnej wystawy związanej z przyszłością ludzkości. W FUTURIUM zobaczymy jak będzie wyglądał klimat, nowe technologie, jak będziemy mieszkać i pracować w kolejnych dekadach a nawet epokach. Wstęp do oryginalnego, niedawno oddanego muzem FUTURIUM jest bezpłatny. 

-   18:30 spotkanie grup i wyjazd z Berlina
-   planowany powrót do Szczecina na godz. 21:30


Termin:  09.03.2024
Cena: 170 zł/os + bilet na spektakl
W cenie:

przejazd autokarem i opłaty parkingowe
rezerwacja i zakup biletów na spektakl
opieka pilota, asysta pracownika biura, ubezpieczenie


Wszyscy uczestnicy wycieczki zobligowani są posiadać ważny dowód osobisty lub paszport.

Friedrichstadt Palast to oferta nie tylko dla Berlińczyków, ale i dla gości miasta, którzy bez znajomości języka niemieckiego chcą zobaczyć największą scenę teatralną na świecie. Tradycje rewiowe od roku 1919 łączą się z nowoczesnymi technikami efektów high-tech. Muzyka, taniec, akrobatyka, rewelacyjne kostiumy, wyszukana choreografia – taki spektakl można zobaczyć tylko w Berlinie. Nie obowiązują stroje wieczorowe.
Biuro zarezerwowało dla klientów bilety w sektorze w sektorze 2+ w cenie 85€ , w sektorze 2 w cenie 80€ i w sektorze 3 w cenie 70€. Skala miejsc od najlepszych do najsłabszych to 1-5.
Możliwe są też do kupienia miejsca w sektorze 1 za 92€ (równowartość 410,00 zł) lub w sektorze premium za 108€ (równowartość 489,00 zł) - na indywidualne zamówienie.

Proszę czekać ...