Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Chorwacja dla seniora – Hotel Ivando ****

Hotel Ivando**** -położony jest w miejscowości Drvenik, zaledwie kilka kroków od plaży. W hotelu do dyspozycji Gości jest restauracja z tarasem, dzięku temu posiłki mogą być spożywane na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Gości jest bezpłatne WiFi. Wszystkie pokoje posiadają balkony z widokiem na morze. Klimatyzacja w cenie. W pokojach znajdują się ręczniki.

 

Wyżywienie:  9 śniadań  i 9  obiadokolacji.  Posiłki serwowane w hotelowej restauracji, w formie bufetu.

TERMIN i CENA:
21.05 -31.05.2020 – 2499 zł

PROGRAM IMPREZY

1 dzień – wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy. W godzinach wieczornych przyjazd na nocleg tranzytowy w Czechach.

2 dzień – po śniadaniu przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd do Chorwacji w godzinach wieczornych, zakwaterowanie.

3 – 9 dzień – wczasy dla Seniorów w hotelu Ivando w miejscowości Drvenik Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych.

10 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd przez Węgry, Słowację i Czechy. Wieczorem przyjazd na nocleg tranzytowy.

11 dzień – po śniadaniu wyjazd do Polski. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczonych.


Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast: Szczecin –
 150 zł, Gorzów Wlkp. – 130 zł

w cenie:

 • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych,
 • 2 noclegi tranzytowe w Czechach ze śniadaniami,
 • 8 noclegów w Chorwacji z wyżywieniem HB,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta na miejscu.

Dopłaty obowiuązkowe: 

 • ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/ os.,
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/ os. (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/ os.

Opcjonalnie:

 • Kup sobie spokój: 80 PLN/os. – umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR 4% wartości imprezy – umożliwia bezkosztową rezygnację z imprezy, zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/ os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.,
 • wycieczki fakultatywne.

Ważne:

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Wycieczki fakultatywne :

DUBROVNIK
średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentalnymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i
kawiarnie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II.
Cena : 50 EUR/os.

MEDJUGORJE I MOSTAR
sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku.
Cena : 60 EUR/ os.

FISH PICNIC
wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę
dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża do pobliskich wysp. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.
Cena : 30 EUR/ os.

RAFTING
Rafting to prawie 4 godzinny, pełen wrażeń spływ pontonowy po jednej z najpiękniejszych górskich rzek świata, która swą ścieżkę do morza wyżłobiła w malowniczym kanionie. Profesjonalni skipperzy bezpiecznie prowadzą pontony w rwącym nurcie Cetiny, a uczestnicy rywalizują z siłami natury przy wiosłach. Na koniec przygody zaplanowana kąpiel w rzece.
Cena : 30 EUR/ os.

Fcl