Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

ZAKOPANE z Tatralandią 13 – 19 lat

Full time z wycieczką do Tatralandii

Termin: 15.02 – 22.02.2020
Cena: 1569 zł – o aktualne  promocje zapytaj w biurze

Wyjazd ze Szczecina godz. 04.00 + 180 zł , przyjazd ok godz. 23.45 – przy min 6 uczestnikach.

Opłaty dodatkowe 

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 30 PLN.
Proponowane min. kieszonkowe ok. 150 PLN
Bilet wstępu do Tatralandii ok. 26 EUR +  ok. 10-15 zł wypożyczenie łyżew + imprezy fakultatywne.

​Full Time to typowy obóz zimowy, ale z gwarancją letniej atmosfery. Czeka na Ciebie wypad do tropikalnego raju w środku zimy w czynnym przez cały rok termalnym parku wodnym – Tatralandii oraz Snow Adventure czyli szalone atrakcje dostępne tylko zimą. Z nami zasmakujesz jazdę w pontonie czy kulig za skuterem śnieżnym. Dla każdego proponujemy także coś zagadkowego, czyli wspólne wyjście do Escape Roomu i wiele innych zakopiańskich rozrywek.

Full Time – Full wypełniony czas w NAJlepsze ZAKOpiańskie atrakcje i nie tylko

Zakopane – magiczne miasteczko u podnóża Tatr, do którego chce się wracać! To miejsce, które jest wizytówką tego co w polskich górach najlepsze! Tu nie można się nudzić liczne szlaki turystyczne, lodowiska, aquaparki z wodą termalną i to wszystko w towarzystwie sympatycznych Górali i pięknego górskiego krajobrazu czeka na Ciebie.

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API – to znane i sprawdzone klimatyczne góralskie obiekty położone w widokowej dzielnicy Zakopanego – Pardałówce. Niedaleka odległość od największych atrakcji w centrum Zakopanego, bliskość szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich i panująca tu gościnna atmosfera, stwarzają idealne warunki wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Na terenie Kompleksu znajdują się m.in. stół do ping -ponga, bilard, wydzielone miejsce grillowe, sala dyskotekowa oraz świetlica -szałas góralski – Gazdówka Przysiężnego do organizacji zajęć.

Zakwaterowanie w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, możliwe pokoje typu studio, część pokoi z widokiem na malowniczą panoramę Tatr.

 Wyżywienie:

Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, kolacja).
Program:

TROPIKALNY WYPOCZYNEK W ŚRODKU ZIMY

TATRALANDIA – największy w Środkowej Europie, czynny przez cały rok aquapark z termalną wodą. Kompleks oferuje m.in. 10 różnego rodzaju basenów, 9 całorocznych zjeżdżalni, hydromasaże, gejzery, sztuczne fale oraz część Tropical Paradise z leżakami pod palmami, basenem do nurkowania z prawdziwymi koralowcami i kolorowymi rybkami, a to tylko część niespodzianek, które na Was czekają. (wstęp do Tatralandii dodatkowo płatny, ok. 26 EUR/os) (pobyt ok. 5 godz.)

ŚNIEŻNE ATRAKCJE

SNOW ADVENTURE –  SUPER zimowe atrakcje i wesoła zabawa czekają na Ciebie:

 • SNOW RAFTING czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym
 • ZIMOWA RURA czyli próba utrzymania się na dmuchanej rurze ciągniętej po śniegu za skuterem śnieżnym
 • KULIG ZA SKUTEREM ŚNIEŻNYM czyli sanki podpięte do skutera śnieżnego.

NAJlepsze ZAKOpiańskie atrakcje w CENIE !!!

 • Escape room – ESC HOUSE – rozrywka bijąca rekordy popularności na całym świecie teraz także w Zakopanem. Zostaniecie zamknięci w pokoju pełnym zagadek i łamigłówek, których rozwiązanie pozwoli znaleźć klucz do wyjścia
 • wycieczka na Gubałówkę – wjazd i zjazd kolejką torową na Gubałówkę, skąd roztacza się wspaniały widok na całą panoramę Tatr i znajdujące się u stóp Gubałówki – Zakopane
 • Tatra Ice – wyjście na lodowisko (wypożyczenie łyżew dodatkowo płatne ok. 10-15 zł/os)
 • Centrum Edukacji Ekologicznej Tatrzańskiego PN z największą w Polsce makietą Tatr, salą odkryć i innymi atrakcjami

ZAKOPIAŃSKI CHILL OUT

 • zwiedzanie Zakopanego w formie zabawy-gry miejskiej – każda z grup posiadając specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami odnajdywać będzie wskazane miejsca
 • plener party czyli udział w zimowych imprezach plenerowych
 • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu 😉 – jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
 • party grill z kiełbaskami – ciepłe i niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń, a do tego zabawy przy ognisku, które zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników
 • białe szaleństwo m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • gry integracyjne, sportowe i planszowe
 • Zakopane Film Festiwal – wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci i młodzieży
 • dyskoteki i zabawy taneczne, nauka belgijki – najpopularniejszego tańca integracyjnego, karaoke
IMPREZY FAKULTATYWNE

AQUAPARK ZAKOPANE – 2 godziny ekscytującej zabawy w zakopiańskim aquaparku.Do dyspozycji takie atrakcje jak: dzika rzeka, 5 zjeżdżalni w tym jedna o długości ponad 160 m, basen rekreacyjny wyposażony w bicze, kaskady wodne, gejzery i leżaki podwodne.
Cena 65 PLN

KULIG Z POCHODNIAMI – kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.
Cena 65PLN

but