Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

ZAKOPANE – Obóz narciarsko snowboardowy Relax & Fun 13-19 lat

Termin i cena: 15.02 – 22.02.2020
Cena: 1499 zł –  o aktualne promocje zapytaj w biurze

Wyjazd ze Szczecina godz. 04.00 + 180 zł , przyjazd ok godz. 23.45 – przy min 6 uczestnikach.

CENA ZA SKIPAS:

Koszt około 70 – 80 PLN/dzień w zależności od ośrodka narciarskiego.
Ceny za skipass są niezależne od biura  i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Obóz młodzieżowy w topowym Zakopanem ze szkoleniem narciarsko snowboardowym takim jak lubicie. Lajtowa jazda, doskonalenie technik, wypady na nocne oświetlone stoki, a do tego ciekawe apres ski. Snowparki i świetnie przygotowane stoki czekają specjalnie na Ciebie! Pojedź z nami i się przekonaj!

Zakopane – magiczne miasteczko, do którego chce się wracać! Idealne miejsce dla wielbicieli białego szaleństwa. Czekają na Was wyciągi narciarskie czynne od rana do późnych godzin wieczornych, wspaniałe górskie inspiracje, tętniące życiem Krupówki, niepowtarzalna atmosfera i piękna sceneria górska.

Podczas pobytu będziecie mogli jeździć w najlepszych podhalańskich stacjach narciarskich sztucznie naśnieżanych, oświetlonych oraz ratrakowanych:

KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA w Białce Tatrzańskiej – to jeden z najpopularniejszych kompleksów narciarskich w Polsce. Otrzymywał wielokrotnie nagrody za komfort jazdy, wyciągi, trasy i infrastrukturę. W ośrodku funkcjonuje 6 kolei linowych,  w tym nowoczesna, 6-osobowa z osłonami przeciwwietrznymi i podgrzewanymi siedzeniami, 2 wyciągi orczykowe oraz wyciąg talerzykowy i profesjonalny snow park.

KOZINIEC SKI – CZARNA GÓRA – nieduża stacja z dużym potencjałem, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie od trasy czerwonej po niebieską i zieloną.

JURGÓW SKI – 7 tras narciarskich o łącznej długości ponad 4 km. To tu jest jedna z najtrudniejszych na Podhalu trasa czarna oraz czerwona – przeznaczona dla wprawionych i posiadających spore umiejętności narciarzy czy snowboardzistów.

(Ośrodki narciarskie: Kotelnica Białczańska, Koziniec Ski, Jurgów objęte są wspólnym karnetem TatrySki)

WITÓW SKI – stacja narciarska Jagny Marczułajtis, czołowej polskiej snowboardzistki. Na bardziej zaawansowanych amatorów sportów zimowych czeka 4-osobowa kolej krzesełkowa o długości 1 km. Dla początkujących i najmłodszych narciarzy przygotowano wyciąg orczykowy o długości 120 m. Witów Ski to także największy Snowpark w Polsce (wysokie i proste raile oraz boxy ustawione w różnych konfiguracjach, a do tego skocznie od 3 do 8 m z wybiciami i chillout zone).

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API – to znane i sprawdzone klimatyczne góralskie obiekty położone w widokowej dzielnicy Zakopanego – Pardałówce. Niedaleka odległość od największych atrakcji w centrum Zakopanego, bliskość szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich i panująca tu gościnna atmosfera, stwarzają idealne warunki wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Na terenie Kompleksu znajdują się m.in. stół do ping -ponga, bilard, wydzielone miejsce grillowe, sala dyskotekowa oraz świetlica -szałas góralski – Gazdówka Przysiężnego do organizacji zajęć.

Zakwaterowanie w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, możliwe pokoje typu studio, część pokoi z widokiem na malowniczą panoramę Tatr.

 Wyżywienie:

Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja serwowane w stołówce ośrodka oraz lunch pakiet na stok.
Program 

R’LAX & FUN – SZKOLENIE NARCIARSKO SNOWBOARDOWE

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych co lubią lajtową jazdędobrą zabawę, ale także dla tych co chcą doskonalić swoje umiejętności. Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego szkolenie! Czy można chcieć więcej? Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: początkującej i średniozaawansowanej – każdy znajdzie coś dla siebie! Na zakończenie, każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania z wyróżnieniem przyswojonych dotychczas umiejętności.

CZĘŚĆ SPECJALISTYCZNA – PRAKTYKA

 • zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godzin dziennie (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów uczestników) przez 5 dni, z czego 2 godziny to nauka z instruktorem. Pozostały czas to jazda samodzielna pod opieką instruktorów/wychowawców.
 • rejestracja przejazdów na kamerze i analizowanie popełnianych błędów

CZĘŚĆ UZUPEŁNIAJĄCA

 • aktywnie i kreatywnie – program szkoleniowy wzbogacony będzie o zabawy integracyjne na stoku
 • Uwaga! Najwytrwalszym miłośnikom szusowania proponujemy wypad na nocne oświetlone stoki! 😉
 • teoria m.in. wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad pierwszej pomocy
 • oglądanie filmów instruktażowych
 • nie daj się kontuzji czyli poranne ćwiczenia wzmacniające i rozgrzewka dla mięśni przed szusowaniem na stoku a wieczorem stretching dla relaxu

SPRZĘT

 • uczestnikom, którzy nie posiadają własnego sprzętu narciarskiego proponujemy wypożyczenie sprzętu na miejscu za dopłatą. Nasi Instruktorzy z przyjemnością pomogą dobrać sprzęt

APRES-SKI

(Poza stokiem też można fajnie spędzić czas! Po powrocie ze stoku, czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności z programu Zakopiański Luz. Wychowawcy porwą Was do zabawy i zintegrują uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

ZAKOPIAŃSKI CHILL OUT czyli wszystko co NAJlepsze w Zakopanem zimą

 • Escape room – ESC HOUSE – rozrywka bijąca rekordy popularności na całym świecie teraz także w Zakopanem. Zostaniecie zamknięci w pokoju pełnym zagadek i łamigłówek, których rozwiązanie pozwoli znaleźć klucz do wyjścia
 • wycieczka na Gubałówkę – wjazd i zjazd kolejką torową na Gubałówkę, skąd roztacza się wspaniały widok na całą panoramę Tatr i znajdujące się u stóp Gubałówki – Zakopane
 • Tatra Ice – wyjście na lodowisko
 • Centrum Edukacji Ekologicznej Tatrzańskiego PN z największą w Polsce makietą Tatr, salą odkryć i innymi atrakcjami
 • zwiedzanie Zakopanego w formie zabawy-gry miejskiej – każda z grup posiadając specjalne mapy z zadaniami i instrukcjami odnajdywać będzie wskazane miejsca
 • plener party czyli udział w zimowych imprezach plenerowych
 • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu 😉 – jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
 • party grill z kiełbaskami – ciepłe i niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń, a do tego zabawy przy ognisku, które zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników
 • białe szaleństwo m.in. bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, robienie aniołów, zjazdy na jabłuszkach, oczywiście jak tylko pogoda dopisze
 • gry integracyjne, sportowe i planszowe
 • Zakopane Film Festiwal – wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci i młodzieży
 • dyskoteki i zabawy taneczne, nauka belgijki – najpopularniejszego tańca integracyjnego, karaoke
IMPREZY FAKULTATYWNE

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO – jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Narty możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy pomogą Wam dobrać sprzęt.
Cena (komplet + kask) 230 PLN

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU SNOWBOARDOWEGO – Jeśli nie masz własnego sprzętu snowboardowego, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
Cena (komplet + kask) 240 PLN

SNOW ADVENTURE – SUPER zimowe atrakcje i wesoła zabawa, czeka na Ciebie SNOW RAFTING czyli jazda w pontonie za skuterem śnieżnym, ZIMOWA RURA czyli próba utrzymania się na dmuchanej rurze ciągniętej po śniegu za skuterem śnieżnym oraz KULIG ZA SKUTEREM ŚNIEŻNYM czyli sanki podpięte do skutera śnieżnego.
Cena 65 PLN

AQUAPARK ZAKOPANE – 2,5 godziny ekscytującej zabawy w zakopiańskim aquaparku.Do dyspozycji takie atrakcje jak: dzika rzeka, 5 zjeżdżalni w tym jedna o długości ponad 160 m, basen rekreacyjny wyposażony w bicze, kaskady wodne, gejzery i leżaki podwodne.
Cena 65 PLN

KULIG Z POCHODNIAMI – kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.
Cena 65 PLN

but