Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
KOTLINA KŁODZKA

WROCŁAW – KOTLINA KŁODZKA

WROCŁAW – ZAMEK KSIĄŻ – PODZIEMNE MIASTO OSÓWKA – NOWA RUDA – KŁODZKO – STRONIE ŚLĄSKIE – POLANICA ZDRÓJ – JASKINIA NIEDŹWIEDZIA

Zapraszamy Was na wycieczkę, która odkryje niezwykłą krainę jaką jest Dolny Śląsk wraz z jego kurortami. Źródła wody mineralnej, formy skalne, bogactwa naturalne, niezwykłe zabytki oraz świeże powietrze i przepiękne widoki to wszystko czeka na Was !!!

Ramowy program:

Dzień I – godz. 06:30 – wyjazd ze Szczecina, przejazd do Wrocławia – spotkanie z przewodnikiem – proponujemy Państwu najciekawszą trasę a mianowicie „Wrocław dla wytrwałych”, szlakiem najcenniejszych zabytków Wrocławia (centrum miasta), następnie obejrzymy Panoramę Racławicką i przejedziemy do Książa, gdzie zwiedzimy z przewodnikiem największy zamek na Dolnym Śląsku, przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II – po śniadaniu przejazd do Głuszycy i zwiedzanie podziemnego miasta „Osówka” powstałego w ramach hitlerowskiego projektu „Riese„. Następnie odwiedzimy kopalnię Węgla w Nowej Rudzie, przejazd do Polanicy, zakwaterowanie, obiadokolacja, spacer po uzdrowisku, czas do dyspozycji grupy nocleg.

Dzień III – po śniadaniu przejazd do Kłodzka – zwiedzanie Starówki, Twierdzy Kłodzkiej z podziemnymi korytarzami minerskimi oraz niezwykłego kościoła NMP z bogatym barokowym wyposażeniem, przejazd malowniczą trasą do Stronia Śląskiego – zwiedzanie huty szkła kryształowego, następnie pojedziemy do Kletna – gdzie zwiedzimy najpiękniejszą jaskinię na południu Polski – Jaskinię Niedźwiedzia, po południu powrót do Polanicy, obiadokolacja, możliwość organizacji dyskoteki.

Dzień IV– po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Szczecina, planowany przyjazd ok. godz.18.00

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem / barek, DVD, WC, klimatyzacja, uchylne siedzenia/

– 3 noclegi- pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami

– wyżywienie – 3 x śniadania, 3 x obiadokolacje

– opieka licencjonowanego pilota i przewodników lokalnych

– bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

– ubezpieczenie NNW