Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

WŁOCHY – narciarsko-snowboardowy – Bormio + Livingo

Bormio + Livigno -> narty / snowboard – ROD/SD
Włochy / San Antonio Valfurva
13 – 19 lat

CENA: 1999 zł

Nowość! 4 super ośrodki narciarskie w tym kultowe Livigno czekają. A do tego: możliwość jazdy po zmroku, długie, pełne słońca i dobrze przygotowane trasy a po stoku imprezy w Livigno w fantastycznym towarzystwie – czego można chcieć więcej?

Alta Valtellina  – malownicza dolina w Lombardii określana mianem „śnieżnego raju na Ziemi”. W tym regionie często odbywają się Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. Tutejsze stoki gwarantują niezapomniane przeżycia, dla tych którzy kochają sporty zimowe i nie wyobrażają sobie zimy bez jazdy na nartach czy snowboardzie. Trasy regionu Alta Valletina spełnią oczekiwania zarówno początkujących jak i tych którzy już nie pierwszy rok szusują zimą na stokach, a szczególnie zachwycą wielbicieli freeried’u.

Jeździć będziecie na terenach narciarskich:

  • BORMIO – OŚRODEK NARCIARSKI POŁOŻONY W SERCU DOLINY ALTA VALLTELINA. POSIADA OKOŁO 50 KM TRAS O RÓŻNYM POZIOMIE TRUDNOŚCI.  ZNAJDUJĘ SIĘ TU POPULARNY STOK „STELVIO” O DŁUGOŚCI OK. 10 KM, KTÓRY NIEJEDNOKROTNIE BYŁ ARENĄ ROZGRYWANEGO TU PUCHARU ŚWIATA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM. TUTEJSZY SNOWPARK POŁOŻONY NA STOKU STELLA ALPINA JEST WRĘCZ IDEALNYM MIEJSCEM DLA WIELBICIELI FREESTYLE. ZNAJDZIECIE TU LICZNE FANBOXY, RAILE ORAZ KICKERY O RÓŻNEJ WYSOKOŚCI.
  • LIVIGNO – TO KULTOWE MIEJSCE, KTÓRE TRZEBA ODWIEDZIĆ. DZIĘKI SWOJEMU MIKROKLIMATOWI MIEJSCOWOŚĆ TA NAZYWANA JEST CZĘSTO „MAŁYM TYBETEM”. DOSKONAŁE POŁOŻENIE, GRUBA WARSTWA ŚNIEGU I PERFEKCYJNIE PRZYGOTOWANE STOKI STWARZAJĄ TU IDEALNE WARUNKI DO PRZEŻYCIA WYMARZONYCH ZIMOWYCH FERII. UDANEMU WYPOCZYNKOWI SPRZYJA RÓWNIEŻ WYJĄTKOWO SŁONECZNY KLIMAT (PONAD 300 SŁONECZNYCH DNI W CIĄGU ROKU) I STREFA BEZCŁOWYCH ZAKUPÓW.
  • SANTA CATERINA VALFURVA – POŁOŻONA JEST NA KOŃCU DOLINY VALFURVA I JEST JEDNĄ Z PIERWSZYCH STACJI NARCIARSKICH W ALTA VALTELLINA. DLA NARCIARZY I SNOWBOARDZISTÓW WYTYCZONO TU 35 KM TRAS O ROZMAITYM STOPNIU TRUDNOŚCI.
  • CIMA PIAZZI – ISOLACCIA – CIMA PIAZZI TO NIEZWYKLE NASŁONECZNIONY OŚRODEK NARCIARSKI, DZIĘKI TEMU BYWA NAZYWANY “HAPPY MOUNTAIN“. SŁONECZNA ATMOSFERA WRAZ Z ALPEJSKĄ PANORAMĄ TWORZĄ IDEALNE MIEJSCE DO UPRAWIANIA SPORTÓW ZIMOWYCH. OBEJMUJE 30 KM TRAS ZJAZDOWYCH I 11 WYCIĄGÓW.

Apres ski:

  • MOŻLIWOŚĆ JAZDY PO ZMROKU OFERUJĘ JEDEN ZE STOKÓW W BORMIO LUB SANTA CATERINA VALFURVA. CZYNNY W WYBRANE DNI OD GODZ 20:00 DO GODZ. 23:00. CENA KARNETU – 12 EUR/OS. (DLA UCZESTNIKÓW DO 17 R.Ż) I 16 EUR/OS. (DLA UCZESTNIKÓW POWYŻEJ 17 R.Ż)
  • KĄPIELISKO TERMALNE „BORMIO TERME” – JEST TO IDEALNE MIEJSCE NA RELAKS PO CAŁYM DNIU SZUSOWANIA NA STOKU. BASEN ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY, ZJEŻDŻALNIE ORAZ INNE ATRAKCJE CZEKAJĄ NA WAS. CENA (3 GODZ. NA KĄPIELISKU „BORMIO TERME”) – 16 EUR
  • WYCIECZKA DO LIVIGNO – MIEJSCOWOŚCI POŁOŻONEJ W STREFIE WOLNOCŁOWEJ DUTY – FREE, GDZIE BĘDZIECIE MIEĆ MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA ZAKUPÓW W ATRAKCYJNYCH CENACH. GRATIS!

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Rododendri *** — klimatyczny hotel w stylu alpejskim położony w miejscowości San Antonio Valfurva. Będziecie mieszkać w  pokojach 3 – 4 osobowych (możliwe łóżka piętrowe) z TV i łazienką. W hotelu również dostępna sala TV, świetlica oraz przechowalnia sprzętu narciarskiego. Dostęp do WI-FI na terenie hotelu w cenie! Hotel znajduję się niecałe 5 km od wyciągów w Bormio oraz 8 km od Santa Catarina Valfurva.

CO JEMY:

2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji. Śniadania w formie bufetu, obiadokolacja 2 – daniowa serwowana + deser. Woda do obiadokolacji w cenie. Pozostałe napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.
Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

NA STOKU:

R’LAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lajtową jazdę i dobrą zabawę