Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Wioska Hobbitów

WIOSKA HOBBITÓW

Magiczny świat Tolkiena – Wioska Hobbitów

Zapraszamy Was na wyprawę do wioski Hobbitów. Stworzone zostały tutaj bajkowe budowle, kramy pod strzechą, warsztaty rzemieślnicze, wieża widokowa. Miejscowa ludność przeobraziła się w rycerzy, strażników i inne postacie z powieści J.R.L Tolkiena.

Przygoda w Wiosce Hobbitów zaczyna się na centralnym placu. Uczestnicy przebierają się, zdobywają mapy i/lub przewodnika, otrzymują zadanie i ruszają na trasę wokół wsi, pełną przygód i niebezpieczeństw. Po drodze napotykają postacie wprost z prozy Tolkiena, wykonują zadania, pokonują przeszkody, uciekają lub gonią, przenoszą informacje, zdobywają artefakty… po czym powracają na plac, by w cieniu gospody odpocząć po trudach przebytej trasy. Czekają tu na nich również hobbickie gry i zabawy, prowadzone przez mieszkańców .

Ramowy program:

godz. 7.00 – zbiórka pod szkołą i wyjazd do Wioski Hobbitów, realizacja super pakietu programowego a w nim : fabularna gra terenowa Hobbit czyli tam i z powrotem”, pokazy sztuki kowalskiej w Kuźni Krasnoludów, palantir, czyli poznanie Śródziemia, hobbickie gry i zabawy, warsztaty ceramiczne, rozgrywki disc-golfa, ok. godz .16.00 –wyjazd w kierunku Szczecina , ok. godz .19.00– zakończenie wycieczki.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją

– pakiet programowy obejmujące wszystkie atrakcje

– opieka licencjonowanego pilota

– ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość zamówienia obiadu koszt ok.12-15 zł