Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
wilno

WILNO – TROKI – KOWNO – 5 DNI

WILNO – TROKI – KOWNO

DZIEŃ I:

Godz. 07.00 wyjazd autokaru ze Szczecina. Przejazd przez Polskę. Zakwaterowanie w hotelu na Mazurach. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ II:

Po śniadaniu wyjazd do Wilna. Po drodze zwiedzanie Kowna- spacer po rynku starego miasta: ratusz zwany „Białym Łabędziem”, ruiny zamku, katedra św. Piotra i Pawła. Przyjazd doWilnaw godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu i krótki odpoczynek. Spacer po starówce wileńskiej i zwiedzanie Ostrej Bramy. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ III:

Śniadanie w hotelu. Zwiedzanie Wilna: kościół św. Piotra i Pawła, Wzgórza Trzech Krzyży, Plac Katedralny, katedra św. Stanisława, uniwersytet, Plac Ratuszowy, kościół św. Ducha. Po południu wyjazd do Troki zwiedzanie zamku Wielkich Książąt Litewskich położonego nad jeziorem Galve. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ IV:

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie: cmentarz na Rossie, pomnik
i Muzeum Adama Mickiewicza. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski. Przyjazd do hotelu na Mazurach. Obiadokolacja, nocleg w hotelu.

DZIEŃ V:

Po śniadaniu wyjazd do Świętej Lipki i zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Szczecina w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem

– 4 x noclegi w hotelach *** (2 x na Mazurach i 2 x w Wilnie) pokoje 2,3 osobowe
z łazienkami

– wyżywienie: 4 x śniadania i 4 x obiadokolacje

– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Uniwersytet Wileński, Muzeum Mickiewicza, Zamek w Trokach, Sanktuarium Św. Lipka

– ubezpieczenie: NNW, KL, bagaż

– opieka pilota i lokalnego przewodnika w Wilnie


Uwaga:

– kolejność zwiedzania może ulec zmianie nie powodując zmiany ceny

– dokumentem niezbędnym do wyjazdu jest ważny dowód osobisty lub paszport