Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Tropikalna wyspa

Tropikalna Wyspa

TROPIKI  !!!  9 godzin pobytu na miejscu

CENA: 125 zł + dodatkowo płatny bilet wstępu

 

 

Zapraszamy na wyjazdy na największą Tropikalną Wyspę w Europie!Na miejscu czeka na nas wiele atrakcji: Morze Południowe i gorąca klimatyczna Laguna – gdzie można się wykąpać, popływać, a nawet ponurkować! Czekają na Was największy zadaszony Las Tropikalny świata, najwyższa zjeżdżalnia wodna Niemiec i nie tylko! Oprócz różnorakich basenów, zjeżdżalni czy kompleksu saun znajdziemy tu prawdziwe egzotyczne rośliny czy ptaki.Odrębną cześć Tropikalnej Wyspy stanowi największa w Europie egzotyczna Strefa Saun, w której na miłośników wellness i SPA czeka siedem saun i łaźni parowych rozlokowanych pośród bujnej tropikalnej roślinności. Miejscowy mistrz ceremonii zaprasza na regularne napary połączone z show, które mają zarówno charakter odprężający jak i rozrywkowy.Na miejscu znajdują się również restauracje i kafeterie, rowery wodne, tor kartingowy, a nawet pole do minigolfa oraz sklepy z pamiątkami.

NOWOŚĆ – AMAZONIA !!! – otwarta przez cały rok strefa na wolnym powietrzu z podgrzewaną wodą: 35.000 metrów kwadratowych, mnóstwo atrakcji wodnych, rozległe murawy do leżakowania i obiekty rekreacyjne, a także możliwość skorzystania z oferty wellness – słowem, wypoczynek dla całej rodziny.

Główną atrakcją, oprócz dwóch odkrytych basenów, będzie sztuczna rzeka Whitewater River, o 250 metrach długości, wyjątkowa w skali Niemiec.

TERMINY ( NIEDZIELA ):

2.05, 4.06, 14.08, 12.11.2017

Program:

Godz. 5:45 – zbiórka w Szczecinie ul. Sambora. 6:00 wyjazd i przejazd do Gryfina.

Godz. 6:30 – zbiórka w Gryfinie. Godz. 6:45 wyjazd i przejazd w kierunku granicy z Niemcami. Przyjazd ok. godziny 10.00 i pobyt na Wyspie Tropikalnej. Godz. 19.00 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Gryfina, Szczecina i zakończenie wycieczki ok. godz. 22.30.

Świadczenia zawarte w cenie: transport komfortowym autokarem / busem, opieka pilota, słodka niespodzianka, ubezpieczenie NNW i KL

 

Dodatkowo płatne:

Bilet wstępu

1) STREFA TROPIKALNA + AMAZONIA

osoba dorosła – 29 euro;

uczniowie / studenci ( wymagane posiadanie ważnej legitymacji ) , seniorzy powyżej 65 roku życia – 23,50 euro,

dzieci do 6 lat – wstęp gratis

UWAGA !

Dokumentem niezbędnym do wyjazdu jest ważny dowód osobisty lub ważny paszport