Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

TRÓJMIASTO Z MALBORKIEM

Dzień I: zbiórka w godzinach wczesnorannych. Wyjazd i przejazd w kierunku Gdyni gdzie obejrzymy Skwer Kościuszki główne miejsce rozrywki i wypoczynku mieszkańców Gdyni i turystów chcących pospacerować i obejrzeć przy okazji liczne morskie atrakcje w postaci zabytkowych okrętów oraz dużych wycieczkowców (te największe cumują przy nabrzeżu Francuskim w głębi portu). Następnie przejazd i spacer po Sopocie, zobaczymy najsłynniejsze molo w Polsce, Monciak i Krzywy Domek. Obiadokolacja. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Nocleg.

Dzień II: śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Gdańska: Katedra w Oliwie, Westerplatte, główny trakt handlowy Ratusz, fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Katedra Najświętszej Marii Panny,Poczta Gdańska, Kościół św. Brygidy , Pomnik Poległych Stoczniowców. Czas do dyspozycji grupy. Powrót do miejsca. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień III: śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do Malborka. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Zamku Krzyżackiego. Zbiórka i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena:

389 zł / os. przy grupie minimum 45 uczestników pełnopłatnych + 4 opiekunów gratis

399 zł / os. przy grupie minimum 40 uczestników pełnopłatnych + 4 opiekunów gratis

415 zł / os. przy grupie minimum 35 uczestników pełnopłatnych + 3 opiekunów gratis

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd komfortowym autokarem / klimatyzacja, dvd ,uchylne siedzenia /; 2 noclegi; wyżywienie: 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, opieka licencjonowanego pilota, usługa przewodnika; ubezpieczenie NNW; bilety wstępu: Molo w Sopocie, Bazylika Mariacka, Katedra w Oliwie, Muzeum Zamkowe w Malborku

Uwaga: kolejność zwiedzania może ule zmianie