Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

TRÓJMIASTO

SOPOT – GDYNIA – GDAŃSK – MALBORK

Termin: 01 – 04. 05. 2019 r.

Cena: 699 zł / os –

Ramowy program

Dzień I: godz. 06.30 zbiórka w Szczecinie – miejsce zbiórki do uzgodnienia
Godz. 06.45 wyjazd i przejazd w kierunku
Gdyni gdzie obejrzymy Skwer Kościuszki główne miejsce rozrywki i wypoczynku mieszkańców Gdyni i turystów chcących pospacerować i obejrzeć przy okazji liczne morskie atrakcje w postaci zabytkowych okrętów. Następnie przejazd i spacer po Sopocie, zobaczymy najsłynniejsze molo w Polsce. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Czas do dyspozycji grupy. Nocleg.


Dzień II: śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Westerplatte.

Funkcjonowała tam Wojskowa Składnica Tranzytowa, której obrona we wrześniu 1939 stała się symbolicznym początkiem II wojny światowej oraz polskiego oporu przeciw agresji III Rzeszy., kolejnym punktem programu będzie Stadion PGE –wejście na punkt widokowy, Następnie wizyta Muzeum II Wojny Światowej – które ma za cel upowszechniać wiedzę o II wojnie światowej oraz służyć pielęgnowaniu pamięci o jej ofiarach i bohaterach. Czas wolny do dyspozycji grupy.
Powrót do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg

Dzień III śniadanie. Przejazd w kierunku Gdańska. Od godziny 12.00 piesze zwiedzanie miasta, zobaczymy: główny trakt handlowy , Ratusz, fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Katedra Najświętszej Marii Panny, Poczta Gdańska, Kościół św. Brygidy , Pomnik Poległych Stoczniowców. Czas wolny do dyspozycji grupy. Powrót w miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Czas do dyspozycji grupy. Nocleg.

Dzień IV: śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Malborka, który od 1309 roku Malbork był siedzibą wielkich mistrzów Zakonu Krzyżackiego i stolicą jednego z najpotężniejszych państw średniowiecznej Europy. Jest największym gotyckim zespołem zamkowym na świecie, o powierzchni około 21 hektarów, arcydziełem architektury obronnej i rezydencjonalnej późnego średniowiecza.
Zwiedzanie Zamku Krzyżackiego. Obiad na trasie.
Następnie przyjazd do Szczecina i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd autokarem / busem

 • 3 noclegi w hotelu w Rumi- pokoje 2- osobowe z łazienkami w pokojach.

 • wyżywienie: 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacja, obiad w drodze powrotnej ( drugie danie gorące)

 • opieka licencjonowanego pilota

 • usługa przewodnika

 • ubezpieczenie NNW

  Cena nie zawiera:

 • bilety wstępów: Molo, Bazylika Mariacka, Muzeum II Wojny Światowej, Stadion PGE- punkt widokowy, Muzeum Zamkowe w Malborku  – ok 90 zł

 • dopłata do pokoju 1 – osobowego – 190 zł
  AS