Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

TORUŃ I CIECHOCINEK

Dzień I

Zbiórka i wyjazd w godzinach rannych i przejazd do Ciechocinka – zwiedzanie Parku Zdrojowego ,wstęp na tężnie solankowe. Następnie przejazd do Torunia i zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Rynek Nowomiejski, zobaczymy słynną Gospodę pod Modrym Fartuchem ,następnie przejście ul. Szeroką do Katedry św. Janów, Rynek Staromiejski –Ratusz Staromiejski, pomnik Mikołaja Kopernika , Dwór Artusa ,Kościół NMP. Obiadokolacja. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Nocleg.

Dzień II

Śniadanie, wykwaterowanie. Seans w Planetarium. Po seansie zwiedzanie Muzeum Toruńskiego Piernikato największe, wyjątkowe muzeum piernika Polsce skupiające w jednym miejscu tradycje europejskiego piernikarstwa. To również miejsce, w którym zwiedzający mogą zapoznać się z tajemnicą technologii wypieku toruńskich pierników. Dzięki interaktywnym elementom ekspozycji, zwiedzający zostaną kompleksowo i szczegółowo wprowadzeni w niezwykły świat najsłynniejszego toruńskiego specjału, jakim są toruńskie pierniki. Czas do dyspozycji grupy. Zbiórka w godzinach popołudniowych i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd i zakończenie wycieczki w godzinach późnowieczornych.

Cena:

299 zł / os. przy grupie minimum 45 uczestników + 4 opiekunów gratis

309 zł / os. przy grupie minimum 40 uczestników + 4 opiekunów gratis

319 zł / os. przy grupie minimum 35 uczestników + 3 opiekunów gratis

W cenie zawarto następujące świadczenia: przejazd autokarem, 1 nocleg, 1 x obiadokolacja , 1 x śniadanie, opieka pilota i przewodnika lokalnego, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – Tężnie w Ciechocinku ( Obszar tężniowy + grota solankowa* ), Muzeum Piernika z warsztatami wypieku, Seans w Planetarium; ubezpieczenie NNW

Uwaga: kolejność zwiedzania może ulec zmianie nie powodując zmiany świadczeń;

* zwiedzanie groty solankowej uzależnione od warunków pogodowych