Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Zamek czocha

SZLAKIEM POLSKICH I CZESKICH SUDETÓW

Szlakiem polskich i czeskich Sudetów

Ramowy program:

Dzień I – zbiórka i wyjazd ze Szczecina, przejazd do Zamku Czocha / Leśna/ – zwiedzanie zamku i sali tortur / to właśnie tutaj kręcono filmy takie jak: „Gdzie jest generał” czy też „Tajemnica Twierdzy Szyfrów”, zwiedzanie zapory wodnej w Leśnej, następnie przejazd do Świeradowa Zdroju – zwiedzanie unikatowej pijalni wód mineralnych, wjazd kolejką gondolową na Stóg Izerski – piesze zejście, przejazd do Szklarskiej Poręby, zakwaterowanie, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień II – śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie: zobaczymy m.in. Muzeum Ziemi i Wodospad Kamieńczyk, niezwykły Kościół Łaski w Jeleniej Górze i zabytkowy rynek z podcieniami. Kolejnym punktem programu będzie zwiedzanie z przewodnikiem nowo otwartego Parku Miniatur /Kowary/ – w którym zapoznamy się się z obiektami Dolnego Śląska, następnie przejazd do Karpacza, zabawa na Dzikim Zachodzie w Western City, zakwaterowanie w Domu Wczasowym, obiadokolacja, spacer po Karpaczu, nocleg.

Dzień III – śniadanie, przejazd do Adrspachu – zwiedzanie unikatowego Skalnego Miasta, w drodze powrotnej zwiedzimy niezwykle piękne Sanktuarium MB w Krzeszowie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień IV – śniadanie, wykwaterowanie i przejazd w kierunku Szczecina, na trasie zwiedzanie Kościoła Łaski w Jaworze – wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, przejazd do Szczecina ok. godz. 18.00.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem

– 3 noclegi – pokoje 2-3-4-5 z łazienkami

– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje

– opieka licencjonowanego pilota i przewodnika lokalnego

– bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

– ubezpieczenie NNW i KL