Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Sylwester w Świnoujściu

Sylwester w Świnoujściu

Sylwester w Świnoujściu

Termin: 28.12.2016 – 02.01.2017

Zapraszamy Państwa na sylwestrowy pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym Meduza. Pobyt obejmuje noclegi oraz wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja).

Program pobytu: uroczystą kolację sylwestrową przy muzyce mechanicznej (w tym dniu nie ma zwykłej kolacji), uroczyste śniadanie noworoczne.

Świnoujście to jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na samym krańcu północno-zachodniej Polski. Jest jedynym miastem w Polsce położonym na kilkudziesięciu wyspach. Jego granice stanowią: Zalew Szczeciński, Morze Bałtyckie oraz granica państwowa z Niemcami. W zachodniej części miasta przebiega granica polsko-niemiecka z przejściami granicznymi Świnoujście – Ahlbeck i Świnoujście – Garz. Od strony Niemiec do wyspy Uznam dociera kolej i drogi numer 110 i 111. Po niemieckiej stronie granicy znajduje się lotnisko Heringsdorf (12 km). Od Berlina dzieli Świnoujście zaledwie 160 km, do Szwecji jest 175 km, a do Danii 150 km. Na terenie Świnoujścia funkcjonują dwie przeprawy promowe zapewniające łączność między wyspami Uznam i Wolin. Jest to jedyna łączność pomiędzy wyspami, stąd mieszkańcy wyspy Uznam są prawdziwymi wyspiarzami.

Ośrodek Wypoczynkowy Meduza dysponuje łącznie 168 miejscami noclegowymi w trzech budynkach o wysokim standardzie. W budynku A znajduje się jadalnia, recepcja, sala konferencyjna mieszcząca jednorazowo 80 osób oraz kawiarenka z tarasem wyłącznie dla gości Ośrodka. Na poziomie jadalni zlokalizowane są również gabinety rehabilitacyjne i zabiegowe, do których można dojechać windą osobową. W budynku C mieści się druga sala konferencyjna i salka do tenisa stołowego. W budynku B mieści się salon fryzjerski.

POŁOŻENIE

Ośrodek położony jest 150 m od piaszczystej plaży, 50 m od promenady w centrum dzielnicy nadmorskiej. Przystanek autobusowy MZK przy Ośrodku, przeprawa promowa i dworzec PKP oraz PKS – bus – 3 km od ośrodka.

ZAKWATEROWANIE

W budynku A: 25 pokoi 1, 2, 3 osobowych oraz 5 apartamentów 1, 2 osobowych, wszystkie z łazienkami, TV, lodówką, radiem, telefonem, czajnikiem. Większość pokoi posiada balkon lub loggie.

W budynku B: 16 pokoi 1, 2, 3, 4 osobowych – wszystkie z łazienkami, TV, lodówką, radiem, czajnikiem. 6 pokoi posiada balkon.

W budynku C: 31 pokoi 1, 2, 3 osobowych oraz 2 apartamenty 2 osobowe – wszystkie z łazienkami, TV, lodówką, radiem, czajnikiem. Niektóre pokoje posiadają balkon.

W Ośrodku nie ma możliwości przyjmowania zwierząt.

PARKING

Kilka miejsc parkingowych na terenie ośrodka- bezpłatne, niestrzeżone. Kilka miejsc na ulicach przylegających do ośrodka. Ośrodek dysponuje bezpłatną, zamykaną przechowalnią rowerów.

CENY:

Termin Typ pokoju Ceny
28.12 – 02.01.2017 Pokój w budynku A 680 zł/os
Pokój w budynku B lub C 580 zł/os
Apartamenty w budynku A – cena wyższa o 200 zł za turnus od osoby.
Pokój 106 i 206 w budynku C – cena jak w pokojach w budynku A.
Nie ma możliwości sprzedaży pokoi wieloosobowych dla 1 osoby.
Dziecko do 10 lat – zniżka 10%.
Osoba na wspólnym spaniu – zniżka 10%.Istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia pobytu!

NT.