Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
SYLWESTER W PARYŻU

SYLWESTER W PARYŻU (Z NOCLEGIEM)

SYLWESTER W PARYŻU

Termin: 29.12 – 1.01.2017

cena promocyjna – od 599 zł ( liczba miejsc ograniczona )

cena katalogowa – od 999 zł

Program ramowy:

1 dzień (29.12) – wyjazd z Polski według rozkładu.

2 dzień (30.12) – przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Postój na toaletę i śniadanie. Około godz. 10.00 przyjazd do centrum miasta i rozpoczęcie zwiedzania Paryża (zwiedzanie pieszo i metrem). Wizytę naszą rozpoczniemy od dzielnicy Montparnasse – wjazd na 56 piętro Tour Montparnasse – skąd obejrzymy piękną panoramę Paryża. Następnie udamy się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej– dzielnicy studentów ze słynną Sorboną. Stamtąd pójdziemy do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiem stolicy Francji. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame (wejście do środka gratis), zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Czas wolny na obiadokolację. Zakwaterowanie około 19.00, nocleg.

3 dzień (31.12) – po wczesnym śniadaniu wyjazd do centrum na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd przez Place Concorde udamy się do Luwru (Musee du Louvre) – jednego z największych muzeów świata, aby zobaczyć arcydzieła malarstwa i rzeźby (m.in. Mona Lisa, Nike z Samotraki, Wenus z Milo) zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim. Kolejnym punktem będzie Muzeum Perfum Fragonard – królestwie zapachów, gdzie można zapoznać się z tajemnicą produkcji perfum. Następnie powrót do hotelu na odpoczynek. O 21.30 wyjazd do centrum naPola Elizejskie, gdzie powitamy Nowy Rok. Ok. godz. 2.00 podstawienie autokaru i powrót do hotelu na nocleg.

4 dzień (01.01) – po późniejszym śniadaniu złożeniu bagaży w autokarze, wyjazd na zwiedzanie Paryża pieszo i metrem. Rozpoczniemy od Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel) – symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża, z której szczytu roztacza się wspaniała i rozległa panorama. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Na koniec dnia spacer po dzielnicyMontmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge – kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle;Bazylikę Sacre Coeur – górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej. Czas wolny na obiadokolację Wieczorem (ok. 21.00-22.00) podstawienie autokaru i wyjazd do Polski.

5 dzień (02.01) – przyjazd do Polski.

W cenie zapewniamy:

  • 2 NOCLEGI W HOTELU KLASY TURYSTYCZNEJ
  • ZWIEDZANIE PARYŻA WG PROGRAMU
  • TRANSPORT AUTOKAREM KLASY LUX (BAREK, KLIMATYZACJA, DVD, TOALETA) – WYJAZD Z POZNANIA
  • OPIEKA REZYDENTA NA MIEJSCU

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

  • UBEZPIECZENIE KL, NW: 40 PLN/OS.
  • BILETY WSTĘPU DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW, OPŁATY LOKALNE: 60 EURO + 15 EURO NA METRO (KWOTA NIE PODLEGA ROZLICZENIU I ZWROTOWI)

Dodatkowo płatne opcjonalnie:

  • KUP SOBIE SPOKÓJ: 80 PLN/OS., DAJE MOŻLIWOŚĆ BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI Z IMPREZY DO 21 DNI PRZED JEJ ROZPOCZĘCIEM ORAZ CHRONI PRZED DOPŁATAMI KURSOWYMI. W PRZYPADKU REZYGNACJI Z IMPREZY, OPŁATA ZA USŁUGĘ “KUP SOBIE SPOKÓJ” NIE PODLEGA ZWROTOWI
  • REZERWACJA MIEJSC W AUTOKARZE: 20 PLN/OS.
  • WYŻYWIENIE W TRAKCIE ZWIEDZANIA – ŚNIADANIE KONTYNENTALNE 5 EURO, OBIADOKOLACJA- 2 DANIOWA 15 EURO

Transport:

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję. Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Wyjazd do Polski około godziny 22:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami.

Pozostałe informacje:

Szanowni Państwo!

Ze względów bezpieczeństwa przypominamy o zakazie transportu przez teren Niemiec wszelkich środków pirotechnicznych.

W dniu 31 grudnia w Paryżu obowiązuje zakaz używania wszelkich wyrobów pirotechnicznych (petardy, race, fajerwerki, itp.)

W dniu 31 grudnia od 20.00 – 5.00 na Polach Elizejskich, na Placu Trocadero, na Polu Marsowym (okolice wieży Eiffel’a)obowiązuje zakaz posiadania szklanych butelek.

Miasta wyjazdu i dopłaty:

– Kraków(STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic) +50.00 PLN
– Gliwice(stacja paliw SHELL ul. Rybnickiej 159) +50.00 PLN
– Katowice/kierunek północ(stacja paliw BP z McDonald`s przy A4, okolice hotelu Campanille, ul. Ofiar Katynia) +50.00 PLN
– Legnica(Stacja Orlen, ul. Jaworzyńska 238) +0.00 PLN
– Opole(stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krabkowice przy drodze krajowej 45 ) +40.00 PLN
– Osła(MOP Krzywa na autostradzie A4 stacja paliw Orlen Osła 1G) +0.00 PLN
– Wrocław(PARK HANDLOWY BIELANY parking przy IKEA, ul. Czekoladowa) +0.00 PLN
– Warszawa(Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)) +50.00 PLN
– Konin(Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F) +20.00 PLN
– Łódź(parking przy stacji paliw E.Leclerc, ul. Inflancka 53) +40.00 PLN
– Poznań(McDonald’s Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2) +0.00 PLN
– Świebodzin(stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin) +0.00 PLN
– Świecko(Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎) +0.00 PLN

Fcl.