Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
SYLWESTER EXPRESS – PARYŻ

SYLWESTER EXPRESS – PARYŻ

Sylwester Express – Paryż

Cena promocyjna: 297 zł

Cena katalogowa: 347 zł

Termin: 30.12.2016 – 01.01.2017

Paryż – stolica Francji, miasto, które każdemu kojarzy się z magią, modą i ogromną elegancją przez wielu uznawany jest za stolicę świata.

Klimatyczne uliczki, piękne zabytki i zadbane kobiety, to wszystko sprawia, że Paryż uznawany jest za pioniera w zakresie elegancji i stylu. Francuska stolica skrywa setki zabytków, muzeów i romantycznych miejsc, gdzie każdy zakochany poczuje się jak w romantycznym filmie. Wypielęgnowane parki i ogrody kuszą spacerami, a eleganckie lokale zapraszają na wyśmienite jedzenie. Wędrując po brzegach Sekwany, spoglądając na zabytki architektoniczne, odnosi się wrażenie uczestnictwa w dorobku światowej kultury. To tu zobaczysz najbardziej dostojny Pałac paryski – Louvre, który mieści największe muzeum sztuki na świecie. To tu zrobisz sobie zdjęcia pod najsłynniejszą wieżą na świecie – Wieżą Eiffla. To tutaj spacerując lewym brzegiem Sekwany przeniesiesz się w świat powieści Viktora Hugo „Dzwonnik z Notre-Dame”. To tutaj przeżyjesz niesamowitą przygodę! Wybierz się z nami na wycieczkę, dzięki której poznasz magię francuskiej stolicy!

Program ramowy

Dzień 1 (30.12.2016) – Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów.

Dzień 2 (31.12.2016) – Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie rozpoczniemy od  wyspy Cite na  której znajduje  się katedra Notre Dame. Następnie  udamy się pod Pałac Sprawiedliwości i na  Wyspę Św. Ludwika. Kolejnym punktem  zwiedzania  będzie dziedziniec Luwru, wieża Eiffla, Les Invalides (pałac Inwalidów), Muzeum Perfum Fragonard. Przespacerujemy  się Polami Elizejskimi koło  Łuku Triumfalnego. Naszą przygodę  z Paryżem  zakończymy rejsem po Sekwanie

Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. Dla chętnych podczas czasu wolnego odwiedzimy artystyczną dzielnicę Montmarte, w której znajduje  się bazylika Sacre-Coeur oraz najsłynniejszy kabaret świata Moulin Rouge.  W godzinach późnowieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Nocny przejazd.

Dzień 3 (01.01.2017) – Przyjazd do poszczególnych miast (przekroczenie granicy polsko-niemieckiej w godzinach przedpołudniowych).

Zakwaterowanie

Oferta nie obejmuje zakwaterowania.

Cena zawiera

transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, barek, WC, DVD)

ubezpieczenie KL i NNW

zwiedzanie wg programu

opiekę pilota

Cena nie obejmuje

Dopłaty wymagane na miejscu

kosztów programowych – 40 €/os (płatne u pilota w autokarze) – obejmuje bilet wstępu na Wieżę Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej; wejście na Więżę Eiffla w ramach możliwości (informuje pilot na miejscu)

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie od chorób przewlekłych i nowotworowych KL 20000 euro, NNW 10000 zł, bagaż (utrata 500 zł)  – 40 zł/os

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 3,5% wartości rezerwacji

Informacje dodatkowe

program ramowy obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz; zwiedzanie wewnątrz oraz udział w dodatkowych wydarzeniach w indywidualnym zakresie w trakcie czasu wolnego

program wyjazdu jest ramowy i może ulec zmianie

dokumenty – paszport lub dowód osobisty (zgodnie z obowiązującymi przepisami)

oferta nie zawiera zakwaterowania

Wyjazd

Miasto

Adres

Odjazd

Dopłata

Lodz

DWORZEC PKS, LODZ KALISKA

15:30

50 zł

Nowy Tomysl

STACJA BP, PRZYLEK 125A

20:30

0 zł

Poznan

DWORZEC MPK GORCZYN, ZGODA

16:00

0 zł

Swiebodzin

STACJA ORLEN,WOJSKA POLSKIEGO8

21:30

0 zł

Swiecko

STACJA BO, SWIECKO 39, SLUBICE

13:30

0 zł

Warszawa

METRO WILANOWSKA, PULAWSKA 145

15:30

60 zł

Wroclaw

UL.PETRUSEWICZA (WZGORZE ANDERSA – AQUAPARK)

15:00

50 zł

Os.