Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Sylwester Express – Paryż

Sylwester Express – Paryż
Termin: 30.12.2018 – 02.01.2019
Cena: 430 zł

Spędź niezapomniany Sylwester w Paryżu! Biuro Podróży Oskar gwarantuje niezapomniane przeżycia i atrakcje w stolicy Francji w tę wyjątkową noc w roku.
Paryż – stolica Francji, miasto, które każdemu kojarzy się z magią, modą i ogromną elegancją przez wielu uznawany jest za stolicę świata. Klimatyczne uliczki, piękne zabytki i zadbane kobiety, to wszystko sprawia, że Paryż uznawany jest za pioniera w zakresie elegancji i stylu. Francuska stolica skrywa setki zabytków, muzeów i romantycznych miejsc, gdzie każdy zakochany poczuje się jak w romantycznym filmie. Wypielęgnowane parki i ogrody kuszą spacerami, a eleganckie lokale zapraszają na wyśmienite jedzenie. Wędrując po brzegach Sekwany, spoglądając na zabytki architektoniczne, odnosi się wrażenie uczestnictwa w dorobku światowej kultury. To tu zobaczysz najbardziej dostojny Pałac paryski – Louvre, który mieści największe muzeum sztuki na świecie. To tu zrobisz sobie zdjęcia pod najsłynniejszą wieżą na świecie – Wieżą Eiffla. To tutaj spacerując lewym brzegiem Sekwany przeniesiesz się w świat powieści Viktora Hugo „Dzwonnik z Notre-Dame”. To tutaj przeżyjesz niesamowitą przygodę! Wybierz się z nami na wycieczkę, dzięki której poznasz magię francuskiej stolicy!
Ramowy program:
Dzień 1 (30.12.2018) Wyjazd ze Szczecina ok godz. 12.00.

Dzień 2 (31.12.2018) Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie rozpoczniemy od  wyspy Cite na  której znajduje  się katedra Notre Dame . Następnie udamy się pod Pałac Sprawiedliwości i na Wyspę Św. Ludwika . Kolejnym punktem  zwiedzania  będzie dziedziniec Luwru, wieża Eiffla, Les Invalides (pałac Inwalidów), Muzeum Perfum Fragonard . Przespacerujemy się Polami Elizejskimi koło  Łuku Triumfalnego . Naszą przygodę  z Paryżem zakończymy rejsem po Sekwanie Po zakończeniu zwiedzania czas wolny. Dla chętnych podczas czasu wolnego odwiedzimy artystyczną dzielnicę Montmarte, w której znajduje  się bazylika Sacre-Coeur oraz najsłynniejszy kabaret świata Moulin Rouge. Wieczorem zabawa sylwestrowa na wolnym powietrzu . Zbiórka około 1 – 00 i nocny przejazd w stronę Polski.

Dzień 3 (01.01.2019) Przyjazd do poszczególnych miast (przekroczenie granicy polsko-niemieckiej w godzinach przedpołudniowych).

Cena obejmuje:
– przejazd autokarem klasy PREMIUM z floty Biura Podróży OSKAR (powiększona przestrzeń między siedzeniami, najwyższej klasy fotele, klimatyzacja, café – bar, DVD, WC)
– zwiedzanie wg programu
– butelkę noworocznego szampana
– opiekę pilota w czasie podróży
– ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 15000 euro, NNW 15000 zł, BP 1000 zł)

Cena nie obejmuje:
koszty programowe (opłaty lokalne i parkingowe) – 40 €/os , nie podlegają rozliczenia (płatne u pilota w autokarze) – obejmuje bilet wstępu na Wieżę Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej; wejście na Więżę Eiffla w ramach możliwości (informuje pilot na miejscu)
Osk.