Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
SŁUPSK

SŁUPSK – ŁEBA – KLUKI

Dzień I – wyjazd ze Stargardu we wczesnych godzinach porannych. Przejazd do Łeby.

Realizacja programu ( superbilet ). Przejazd kolejką do Rąbki. Rejs statkiem pasażerskim po jeziorze Łebsko z Rąbki do przystani Wyrzutni Rakiet. Spacer duktem leśnym do Wydm Ruchomych ok.1800 m. Powrót do Muzeum Wyrzutni Rakiet – zwiedzanie Wyrzutni z przewodnikiem. Rejs statkiem pasażerskim z przystani Wyrzutni Rakiet do przystani w Rąbce. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień II – Po śniadaniu przejazd do Smołdzina, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego, wejście do Słowińskiego Parku Narodowego – przejście na ruchomą Wydmę Czołpińską, następnie przejazd do Kluk – zwiedzanie Muzeum Wsi Słowińskiej – jednego z najładniejszych parków etnograficznych w kraju, powrót do ośrodka, spacer nad morze, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III – śniadanie, wykwaterowanie. Następnie przejazd do Słupska – zwiedzanie ciekawego Muzeum Pomorza Środkowego, zobaczymy również Nowy Rynek z imponującym neogotyckim Ratuszem, kościół św. Jacka, z kolei spacer nad Słupią pozwoli na obejrzenie murów obronnych i ceglanej Baszty Czarownic z I połowy XV wieku. Wyjazd ze Słupska. Przyjazd do Dobrzycy i zwiedzanie ogrodów Hortulus. Wyjazd i obiad na trasie. Przyjazd na miejsce i zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Cena:

380 zł / os. przy grupie 45 uczestników pełnopłatnych + 4 opiekunów gratis

395 zł / os. przy grupie 40 uczestników pełnopłatnych + 4 opiekunów gratis

405 zł / os. przy grupie 35 uczestników pełnopłatnych + 3 opiekunów gratis

Świadczenia zawarte w cenie: przejazd autokarem, 2 x nocleg, ubezpieczenie NNW; wyżywienie: 2 obiadokolacje, 2 śniadania, obiad; bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: Dobrzyca, Muzeum Kluki, Muzeum Pomorza, Słowiński Park Narodowy, Muzeum Przyrodnicze, Superbilet; opieka pilota – przewodnika

Uwaga:

– Ramowy program może uleć zmianie nie powodując zmiany świadczeń

– istnieje możliwość zamówienia obiadu w drodze powrotnej koszt ok. 15 zł / os.