Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

SŁOWACJA – Chopok – narty/snowboard13 – 19 lat

Termin: 08.02 – 15.02.2020

Termin: 15.02 – 22.02.2020

Cena: 1649 zł –  o promocje zapytaj w biurze  

 

CENY SKIPASSÓW
6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy Jasna Północ – Południe
66 EUR dla osób przed ukończeniem 18 roku życia
96 EUR dla osób po ukończeniu 18 roku życia

Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura  i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.
Aktualne informacje dostępne są na stronie www.jasna.sk

 

Wyjazd ze Szczecina godz. 04.00 + 180 zł , przyjazd ok godz. 23.45 – przy min 6 uczestnikach.

Jeśli nie chcecie spędzić wielu godzin w podróży, a marzą Wam się prawdziwie alpejskie ferie blisko granicy z Polska, to Chopok to idealny wybór. Czeka na Was 50 km świetnie przygotowanych tras narciarsko&snowboardowych, a do tego Burton Snowpark, który MY uwielbiamy. Aaaa i jeszcze jedno najtańszy skipass w cenie od 66 EUR! Nic tylko rezerwować i szusować. Śnieg gwarantowany!

Chopok – Jasna – najlepszy w Tatrach i największy na Słowacji ośrodek sportów zimowych oferujący ponad 50 km szerokich tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Głodni wrażeń szaleć mogą na Burton Snowpark na Otupnym lub zjechać jedną z kilku stref freeride’owych.

To na Was czeka:

  • ścięte do minimum koszty skipassu – jedyne 66 EUR za 6-dniowy karnet
  • Skiline Area czyli pełne emocji filmy ze zjazdu dzięki Skimovie
  • obozowe rozgrywki w squasha

 

Długości tras:

 

 

18 km 22 km 9 km 

Pensjonat Larion *** – niewielki fajny pensjonat położony u podnóża Tatr w malowniczej miejscowości Kralova Lehota.

Na jego terenie, do dyspozycji Gości znajduje się: restauracja, lobby bar, sala kominkowa „słowacka koliba”, przechowalnia sprzętu narciarskiego, bezpłatne WiFi oraz zaplecze sportowe i rekreacyjne tj. boisko do squasha, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki lub stół bilardowy. Za dodatkową opłatą można korzystać z sauny i zrelaksować się w jacuzzi.

Zakwaterowani będziecie w pokojach 2-6 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę i TV.

 Wyżywienie:

2 posiłki dziennie (śniadanie i obiadokolacja), dania kuchni lokalnej serwowane w hotelowej restauracji, napoje typu woda, woda z sokiem, herbata w cenie.
Pierwszy posiłek: obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu
Ostatni posiłek: śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu

Program:

  • RELAX & FUN

Codzienna jazda na nartach/snowboardzie po świetnie przygotowanych trasach, dwa poziomy zaawansowania (średnio zaawansowany i zaawansowany).

Codzienne 2 godzinne szkolenie na stoku z instruktorami. Wasza technika w trakcie wyjazdu poszybuje ostro w górę, więc nie musicie się martwić o naukę. Z nami wszystko przyjdzie łatwiej 🙂

Każdy jeździ w grupie według swoich umiejętności:

  • Średnio zaawansowana – zyskujesz coraz więcej pewności siebie i cieszysz się prędkością oraz wrażeniami z jazdy. Na luzie doskonalisz jazdę na łagodnych czerwonych trasach, nawet na czarnych chociaż czujesz, że ciągle się uczysz!
  • Zaawansowana – jesteś doskonałym narciarzem/snowboardzistą, który potrafi jeździć wszędzie i w każdych warunkach. Robisz to wyśmienicie, stylowo i technicznie.

 APRES SKI 

  • zimowy chillout

Poza stokiem będziemy chillować ! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy na stokach, spędzamy czas w grupie. Nasi wychowawcy zorganizują dla Was alpejskie Apres Ski. Wstydliwym pomogą się zintegrować, a rozrywkowym pokażą jak rozkręcić się jeszcze bardziej.

Marzycie o ciepełku  i tropikalnej przygodzie w środku zimy? Zapraszamy do Tatralandii! Czeka na Was 9 basenów, strefa relaksacyjna kompleksu Tropical Paradise ze stałą temperaturą 30 °C i leżakami pod palmami, 5 zjeżdżalni w tym Tornado czyli najdłuższa zjeżdżalnia pontonowa z wirem wodnym w Europie Środkowej.
Wstęp dodatkowo płatny ok. 9-10 Eur/os za 3-godzinny pobyt w aquaparku.

Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z Surf Waves aby zakosztować surfingu na sztucznej faliAtrakcja dodatkowo płatna ok. 5 Eur/os/20 minut.

  • Tatra Ice

Wyjście na lodowisko. Wypożyczenie łyżew ok. 3-4 Eur/os/1 godzina

but