Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Borków camp dance

RUNOWO – Mały Gigant – kolonia ( 7-11 lat )

KOLONIA „MALI GIGANCI” ( 7 – 11 lat ) !!!

Jesteś super dzieciakiem !
Zostań MAŁYM GIGANTEM

Specjalnie przygotowany program dla najmłodszych, pozwalający bezstresowo poznać świat kolonii, przyrody i odkryć różne swoje umiejętności. Warsztaty rozwoju osobistego poprzez zabawę wykształcą samodzielność i pewność siebie. Jest to również idealny program dla osób kochających zwierzęta. Elitarna grupa.
Miejscowość Runowo to malownicza wieś kaszubska w woj. pomorskim, położona na skraju lasu, niedaleko Lęborka i Łeby, około 40 km od morza. Górzysta okolica, rezerwat przyrody Grodzisko Runowo, potoki i jezioro oraz niezapomniany klimat sprawiają, iż każdy, kto odwiedza te tereny, zakochuje się w nich.
Holiday Camp
Ośrodek kolonijny „Pałac pod Bocianim Gniazdem” w Runowie to XVIII – wieczny kompleks położony na pięciu hektarach. Goście mogą korzystać z przypałacowego parku z fontanną i ślizgami wodnymi, boisk do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i rugby, „runowskiej plaży” – piaszczystego boiska wraz z terenem rekreacyjnym, placów zabaw (w tym wioska indiańska), strzelnicy, toru paintballowego, wiat zajęciowych, ścianki wspinaczkowej, parku linowego, drewnianych domków, pola namiotowego oraz kompleksu jeździeckiego z halą jeździecką. Stajnia Pałac Runowo, jest Certyfikowanym Ośrodkiem Jeździeckim Polskiego Związku Jeździeckiego i prowadzi całoroczną profesjonalną naukę jazdy konnej, wraz z przygotowaniem do „Brązowej Odznaki” i odznaki „Jeżdżę Konno” PZJ. Kadrę stanowią instruktorzy, zawodnicy, specjaliści do spraw hodowli koni z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. uczestnicy obozów mają do dyspozycji 35 spokojnych koni, krytą ujeżdżalnię (600 m kw) profesjonalne parkury i malownicze trasy konne.
Obiekty zostały specjalnie przygotowane dla dzieci i młodzieży.

Przyjedź i dołącz do ekipy „MAŁEGO GIGANTA”, a znajdziesz tu wszystko ,czego potrzebujesz do świetnej zabawy ! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykłe odznaki, które otrzymasz za wykonanie różnego rodzaju zadań i zostaniesz mistrzem ,zdobywając tytuł: „MAŁEGO GIGANTA”
Będziesz doskonale się bawić i uczyć w dobrze wyposażonym i dostosowanym kompleksie wypoczynkowym z własną stadniną koni. Pod okiem instruktorów nauczysz się ,jak kreatywnie spożytkować swoją energię. Mamy boiska sportowe, park linowy, ściankę wspinaczkową, strzelnicę i wspaniałych ludzi, którzy pokażą tobie niezwykły świat przygody.
Co i gdzie będzie się działo :

Zintegruj się!
Podczas gier, tańców i zabaw integracyjnych, prowadzonych przez doświadczoną kadrę, poznasz w ciekawy sposób świat kolonii i życia w grupie.

Zostań artystą!
Weźmiesz w rękę kartkę, kredki, farby, i inne przybory i skomponujesz przepiękne dzieło sztuki, które będzie zaprezentowane na specjalnej wystawie.
Wejdź na wyżyny!
Poczujesz prawdziwą adrenalinę i wejdziesz na ściankę wspinaczkową oraz most linowy podczas bezpiecznych zajęć z instruktorem.

Traf do celu!
Poznasz rodzaje broni pneumatycznej i nauczysz się celnie strzelać z łuku i wiatrówki.

Zostań Masterchefem!
Pod czujnym okiem szefa kuchni dowiesz się, jakie są rodzaje przypraw, jak ugotować szybkie i proste danie w konkursie kulinarnym.

Poznaj piękno koni!
Instruktorzy pokażą Ci, jak jeździ się konno. Odwiedzisz Stajnię Pałac Runowo i sam spróbujesz ,by dowiedzieć się ciekawostek o nich. Przejedziesz się runowskim tramwajem oraz dosiądziesz wierzchowców.

Zatańcz z gwiazdami!
Stworzysz własną choreografię do wybranego utworu i zatańczysz podczas kolonijnego Show

Zostań Prepersem!
Poznasz sztukę przetrwania w lesie, budowy schronienia i zdobywania pożywienia, nie tylko w lesie pokażemy Ci ,jak odnaleźć drogę ,gdy się zgubisz. Nauczysz się, jak radzić sobie bez pralki i kochanej Mamy.

Poznaj Country Runowo! Odwiedzisz kozy, krowy, świnki i kaczki na pobliskim gospodarstwie rolnym. Dowiesz się ,z czego jest robiony chleb i jak sieje się zboża. Zaopiekujesz się ziołowym ogródkiem szefa kuchni. Podczas „WIEŚ Party” przeżyjesz zabawne przygody

Okiełznaj żywioł wody!
Przeżyjesz wodne szaleństwa podczas całodniowej wycieczki nad Morze Batyckie, plażowania, spacerów nad jezioro, gier i zabaw.

Savoir Vivre w życiu!
Poznaj dobre maniery na co dzień i od święta, dzięki odgrywanym scenkom z życia, zabawnym ćwiczeniom. Dowiedz się, jak zachowywać się nie tylko przy stole, w sklepie czy podczas różnych imprez.

Świadczenia
Wyżywienie • Jedzenie podawane w klimatyzowanej sali jadalnej. Smaczna kuchnia europejska i polska uwzględnia dietę wegetariańską ; obejmuje cztery posiłki dziennie : śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz suchy prowiant na drogę (opcja z transportem)
Noclegi:
Pałac jest dwukondygnacyjnym budynkiem ,składającym się z: dużej i stylowej sali jadalnej; holu z zabytkowym kominkiem; wszechstronnych pokoi od 3 do 8 os. (z łóżkami, szafami, szafeczkami ,stolikami oraz łazienkami) ; oraz werandy – sali zajęciowej i gabinetu lekarskiego. Obiekt jest monitorowany i posiada klimatyzowane sale. • Ubezpieczenie NNW w PZU do 10 000 zł;
• Realizacja programu
5 lekcji zajęć jeździeckich w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ Stajni Pałac Runowo prowadzonych przez Instruktorów, w tym wycieczka wozem taborowym. (Zapewniamy atestowane kaski jeździeckie).
Opieka Doświadczona kadra:
kierownik kolonii, wychowawcy, animatorzy i instruktorzy zajęć tematycznych; całodobowa opieka medyczna – pielęgniarka lub ratownik medyczny w ośrodku, lekarz pod telefonem, ratownik na kąpielisku;
Jednodniowa wycieczka nad morze z plażowaniem i zwiedzaniem Lęborka Bardzo bogaty program zajęć w tym dyskoteki animacyjne , ogniska i grille. Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne, w tym parada kolorów, wejście na ściankę wspinaczkową i zabawy w „Małpim Raju”,

Terminy i ceny  zakwaterowanie w Pałacu 

MG 1 –  2 5-06-2018 – 06-07-2018  cena:  1690 zł
MG 2 –  07-07-2018 – 18-07-2018  cena:  1690 zł
MG 3 –  19-07-2018 – 30-07-2018  cena:  1690 zł
MG 4 –  31-07-2018 – 11-08-2018  cena:  1690 zł
MG 5 –  12-08-2018 – 23-08-2018  cena:  1690 zł
MG 6 –  24-08-2018 – 30-08-2018  cena:1040 zł

Fakultety
Dodatkowe zajęcia realizowane w formie zorganizowanej realizowane przy zebraniu min. 6 os na dany temat i dostosowywane do wieku oraz umiejętności uczestników.
Możliwość wykupienia na miejscu w ośrodku.
– Mini koń 5 godzinny program dodatkowych jazd konnych dostosowywanych do umiejętności uczestnika 160 zł
Paintball Team obejmuje 8 godzin zajęć dla uczestnika po 500 kul do wykorzystania na strzelnicy, polu paintballowym, w terenie i podczas gry terenowej – różne stopnie trudności 220 zł
– Przygotowanie do Brązowej Odznaki cykl dodatkowych zajęć przygotowujących do egzaminu z zakresu teorii, ujeżdżenia i skoków 300 zł Egzamin na Brązową Odznakę PZJ realizowany tylko na turnusie 5 –  170 zł
Wypożyczenie na cały obóz atestowanej kamizelki ochronnej    50 zł
– Konna sesja fotograficzna Profesjonalna sesja z ulubionymi końmi oraz kubek pamiątkowy 100 zł

TRANSPORT:

Przyjazd samodzielnie  od godz. 17:00 do 19:00,  odbiór do godziny 11.00.

TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 6 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie  możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na tydzień przed obozem na tej stronie >>

Miejsce

Cena

Miejsce

Cena

Miejsce

Cena

Katowice

190 zł

Kielce

190 zł

Gdańsk

150 zł

Wrocław

 190 zł

Lublin

 190 zł

Łódź

 160 zł

Wrocław

190 zł

Warszawa

 180 zł

Koszalin

 150 zł

Szczecin

 160 zł

Opole          190   zł Ostruda

 160 zł

Kraków

 200 zł

Poznań

 160 zł

Toruń   160 zł

Dodatkowe informacje
Potrzebne wyposażenie uczestnika:
· Karta kolonijna ( prosimy o zaznaczenie ewentualnej diety wegetariańskiej)
· Aktualna legitymacja szkolna
· Buty z płaską i twardą podeszwą (najlepiej sztyblety) lub inne obuwie (np. Kalosze);
· Spodnie przylegające do nóg bez grubych szwów;
· Rękawiczki – możliwość zakupienia w sklepiku jeździeckim na miejscu;
· Klapki i strój kąpielowy;
· Fartuszek
· Kurtkę nieprzemakalną i czapeczkę;
· Przybory toaletowe i latarkę