Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
ferie w siodle

RUNOWO – Ferie w siodle

Ferie w siodle 2017

Wiek uczestników: 8-12 i 13-17 lat 

Spędź aktywnie zimowe ferie z końmi, super programem w Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ – Stajni Pałac Runowo z halą ujeżdżeniową 600 m kw. W malowniczym zakątku Kaszub, wśród lasów i wąwozów pod okiem wykwalifikowanej kadry, wyrusz w podróż na grzbiecie rumaka.

Dzięki autorskiemu programowi realizowanemu w Stajni Pałac Runowo – Certyfikowanym Ośrodku Jeździeckim PZJ, przyjeżdżając jako uczestnik, jeszcze bardziej pokochasz konie i spełnisz swoje marzenia.

Miejsce, do którego przyjedziesz:

Obóz Ferii w siodle znajduje się na terenie 5 hektarowego kompleksu wypoczynkowego położonego na Kaszubach, 60 km od Trójmiasta. W Pałacu pod Bocianim Gniazdem będziesz miał dostęp do Ośrodka Jeździeckiego z krytą ujeżdżalnią, placami i parkurami do jazdy, placów zabaw, ścianki wspinaczkowej i mostów linowych, boisk sportowych, strzelnicy – wszystkiego, czego potrzebujesz do świetnej zabawy.

Zakwaterowanie:

Będziesz nocował w bezpiecznym ośrodku kolonijnym – Pałacu pod Bocianim Gniazdem. To ogrzewany XVIII-w. pałac z dużą, stylową salą jadalną. Hol kominkowy jest najlepszy na dyskoteki z animacjami, a duże pokoje 3 do 7 os. pozwolą Tobie i twoim kolegom na długie wieczorne pogawędki. Każdy z Was będzie miał w pokoju własne łóżko, szafeczkę, dostęp do wspólnej szafy oraz łazienki lub umywalki.

Nasza kuchnia:

W stylowej jadalni, 4 x dzienne, serwowane są dania polskie i europejskie. Jeżeli jesteś wegetarianinem, to mów śmiało, kuchnia zadba też o ciebie. Tu zawsze będziesz mógł przyjść po dokładkę i gorącą herbatę !!!

Program Ferii w Siodle:

Codziennie będziesz karmił i opiekował się końmi: Tanią, Burzą oraz ich koleżankami, w Stajni Pałac Runowo. Nauczysz się, jak z nimi się bawić i pielęgnować. Podczas wyjazdów w teren poznasz piękno okolicy, lasy z licznymi potokami i Grodziskiem Runowo, do którego doprowadzą Cię oznakowane trasy konne. Nauczysz się, jak przygotować konia do jazdy i jak zapleść mu piękną grzywę. Będziesz miał na to minimum 6 h jazd i nielimitowany dostęp do stajni.

O twoje bezpieczeństwo na obozie w siodle zadba profesjonalna kadra instruktorska na czele z trenerem Polskiego Związku Jeździeckiego, zawodnicy oraz pasjonaci i prawdziwi przyjaciele zwierząt – fachowcy z uprawnieniami i doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Razem z przyjaciółmi stworzycie wielkie Centrum Zabaw Zimowych – zjazd na workach z sianem, ślizg na folii czy mega kulig, no i konkurs „Alternatywny Bałwan Roku. Będziesz bawił się na mega śmiesznych dyskotekach i turniejach „Talent show”, „Disco Animacje”, „Wieczorze Strachu” , warsztatach plastycznych i zabawach śnieżnych.

Świadczenia:

 • REALIZACJA PROGRAMU JEŹDZIECKIEGO NA TERENIE OBIEKTU, W STAJNI ORAZ W TERENIE. INDYWIDUALNY PRZYDZIAŁ KONI DO OPIEKI ORAZ PIELĘGNACJI, 7 H JAZDY NA PLACU I W TERENIE, KULIGI LUB PRZEJAŻDŻKI WOZEM. PROGRAM JEST DOSTOSOWYWANY DO INDYWIDUALNYCH UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKÓW ORAZ WARUNKÓW POGODOWYCH,
 • SZKOLENIA W DOBIERANIU SPRZĘTU DLA JEŹDŹCA I KONIA,
 • JAZDY W KRYTEJ UJEŻDŻALNI – 600 M KW
 • KONKURSY PIĘKNOŚCI,
 • ZAKWATEROWANIE: BUDYNEK OGRZEWANY, POKOJE OD 3 DO 7 OS Z ŁAZIENKAMI
 • WYŻYWIENIE – 4 X DZIENNIE + SUCHY PROWIANT NA DROGĘ,
 • KADRA OPIEKUŃCZA, MEDYCZNA I INSTRUKTORSKA
 • UBEZPIECZENIE PZU (10 TYS. ZŁ);
 • MATERIAŁY DYDAKTYCZNE, WARSZTATOWE I REKWIZYTY POTRZEBNE DO ZAJĘĆ;

Zabierz ze sobą:

 • WYGODNE I CIEPŁE RZECZY
 • DRES, RAJSTOPY LUB ODZIEŻ TERMICZNĄ
 • CZAPKĘ NA GŁOWĘ LUB OPASKĘ
 • KURTKĘ ZIMOWĄ; KAMIZELKĘ
 • BUTY ZIMOWE ZA KOSTKĘ (MOGĄ BYĆ KALOSZE OCIEPLANE)
 • TRAMPKI
 • RĘKAWICZKI
 • PRZYBORY TOALETOWE
 • KREM DO RĄK

Terminy:

Termin

Województwo

Cena za osobę

15-22.01.2017 Lubelskie, Łódzkie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie 1199 zł

29.01-05.02.2017

Podlaskie, Warimńsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie

1199 zł

12-19.02.2017 Dolnośląskie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie

1199 zł

TRANSPORTY

Przyjazd samodzielnie  od godz. 17:00 do 19:00,  odbiór do godziny 11.00.

TRANSPORT za dopłatą odbywać się będzie PKP, busami lub autobusami rejsowymi przy min 5 os. z danego miasta, pod opieką wykwalifikowanego konwojenta. Organizator zastrzega sobie  możliwość wyjazdu w dniu poprzedzającym imprezę, przesiadek zmiany rozkładu jazdy, oraz środka transportu. Szczegóły miejsc zbiórek oraz godziny i daty wyjazdów podane zostaną na 1 tydzień przed obozem.

Miejsce

Cena

Miejsce

Cena

Miejsce

Cena

Katowice

150 zł

Kielce

180 zł

Gdańsk

100 zł

Reda

 100 zł

Piła

 150 zł

Łódź

 150 zł

Wrocław

150 zł

Warszawa

 150 zł

Gdynia

 100 zł

Szczecin

 100 zł

Bydgoszcz

 150 zł

Włocławek

 150 zł

Kraków

 180 zł

Poznań

 150 zł

Sopot

 150 zł

Szczecinek

 150 zł

Toruń

 150 zł

Koszalin

 100 zł