Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
puławy

PUŁAWY – KAZIMIERZ DOLNY – CZARNOLAS – NAŁĘCZÓW

Puławy – Kazimierz Dolny – Czarnolas – Nałęczów

Zapraszamy Was na niezwykłą wyprawę – w jej trakcie będzie czas na zwiedzanie miejsc, które określane są mianami magicznych – a więc w drogę.

Ramowy program:

Dzień I – zbiórka godz. 22.00 – wyjazd ze Szczecina – nocny przejazd przez Polskę

Dzień II – śniadanie na trasie, przyjazd do Kozłówki – zwiedzanie zespołu pałacowo-parkowego Kozłówka, następnie przejazd do Lublina – zwiedzanie miasta z przewodnikiem, w godz. popołudniowych przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III – po śniadaniu – przed nami dzień pełen wrażeń – wybierzemy się do Janowca – gdzie zwiedzimy niezwykły „pasiasty „ zamek, a następnie przejazd do Kazimierza Dolnego – zwiedzanie Rynku, wejście do Muzeum Przyrodniczego, a następnie zdobędziemy Górę Trzech Krzyży – zmęczeni i obładowani pamiątkami wrócimy na obiadokolację, nocleg.

Dzień IV – po śniadaniu wyjedziemy do Czarnolasu, gdzie zwiedzimy Muzeum Jana Kochanowskiego, następnie przejazd do Nałęczowa – gdzie zobaczymy Pałac Małachowskich, Stare Łazienki, Park – będzie też czas na relaks w pijalni wód mineralnych, w planie również zwiedzanie Puław – słynny Pałac Czartoryskich, Świątynia Sybilli, Domek Chiński, Gotycki, Grecki – wywrą na nas niepowtarzalne wrażenia, obiadokolacja. Nocleg.

Dzień V – po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Sandomierza, zwiedzanie miasta: Brama Opatowska, rynek, zamek, katedra, wyjazd w kierunku Szczecina, na trasie przerwa na obiad.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem

– 3 noclegi w schronisku młodzieżowym – pokoje wieloosobowe

– wyżywienie – 4 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad w drodze powrotnej

– bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów

– opiekę pilota i przewodnika lokalnego

– ubezpieczenie NNW