Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Przygoda w Wielkopolsce

Przygoda w Wielkopolsce + Szlak Piastowski

Przygoda w Wielkopolsce + Szlak Piastowski

Ramowy program:

Dzień I – wyjazd ze Szczecina o godz. 6.00 ,przejazd do Poznania – zwiedzanie: Rynek Starego Miasta – Ratusz i Koziołki ,Palmiarnia , Ostrów Tumski z Katedrą, Nowe ZOO, Malta – zjazdy rynną saneczkową, przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja , czas wolny – np, zajęcia sportowe – gry i zabawy, nocleg.

Dzień II – po śniadaniu – lekcja muzealna w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, zwiedzanie Archikatedry Wniebowzięcia NMP i św. Wojciecha-ze słynnymi Drzwiami Gnieźnieńskimi, przejazd do Biskupina, obiad, zwiedzanie najstarszej w Polsce w pełni zachowanej osady słowiańskiej sprzed 2600 lat, warsztaty – wyrób ozdób z paciorków, rejs statkiem po jeziorze, przejazd kolejką wąskotorową do Wenecji, obiadokolacja, czas do dyspozycji grupy – możliwość organizacji ogniska lub dyskoteki, nocleg.

Dzień III– po śniadaniu – przejazd do Kórnika, którego zamek należy do największych atrakcji Wielkopolski, zwiedzanie, następnie czeka nas wizyta w Rogalinie, gdzie obejrzymy Pałac wraz ze słynnymi dębami „Lechem”, „Czechem” i ”Rusem„. Wyjazd w kierunku Szczecina, na trasie obiad. Planowany przyjazd ok. godz. 21.00

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem /brek, wc ,dvd, klimatyzacja/

– 2 noclegi – pok .2-3 osobowe z łazienkami,

– wyżywienie ; 2 x śniadanie, 3 x obiady, 2 kolacje

– bilety wstępu do wszystkich zwiedzanych obiektów, rejs statkiem i 3 zjazdy rynną saneczkową

– opieka pilota i obsługa przewodników lokalnych

– ubezpieczenie NNW