Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Północne Włochy i Francuskie Lazurowe Wybrzeże 9 dni

TRASA: Cannes, Nicea, Monaco i Monte Carlomin

Terminy i ceny

27.04 – 05.05.2019 – 1890 zł
07.09 – 15.09.2019 – 1890 zł

Program ramowy:

DZIEŃ 1: Po przekroczeniu granicy przejazd na nocleg do Czech. Obiadokolacja.

DZIEŃ 2: INNSBRUCK – JEZIORO GARDA Rano krótki spacer po Innsbrucku: Dom ze złotym dachem, starówka. Wjazd przez Przełęcz Brennero (most Europy) do Włoch. Przejazd nad Jezioro Garda – najpiękniejsze jezioro północnych Włoch. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 3: BERGAMO – MEDIOLAN Przejazd do Bergamo. Zwiedzanie urokliwej starówki Bergamo Alta (wjazd kolejką), Pałac Della Ranione, katedra. Przejazd do Mediolanu – stolicy Lombardii. W programie: monumentalna katedra z białego marmuru, Pasaż Victora Emmanuela, najsłynniejszy teatr operowy na świecie La Scala. Przejazd na Ligurię włoską część Lazurowego Wybrzeża. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 4: WYSPY LERYŃSKIE – CANNES Wycieczka na Wyspy Leryńskie, na których mnisi uprawiają lawendę a na jednej z nich był więziony legendarny „człowiek w żelaznej masce”. Po powrocie do Cannes Pałac festiwali filmowych, czas wolny na plażowanie i spacer po słynnej Promenadzie Gwiazd. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 5: GRASSE – SAINT PAUL DE VENCE – NICEA Wyjazd do malowniczo położonych prowansalskich miejscowości: miasta perfum – Grasse, St.Paul de Vence – spacer po pełnych uroku uliczkach. Przejazd do Nicei, spacer po starym mieście i słynnej Promenadzie Anglików. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 6: MONACO – MONTE CARLO – SAN REMO Zwiedzanie miasta Monaco z Zamkiem Grimaldich i Muzeum Oceanicznym oraz wizyta w jaskini hazardu – Monte Carlo. Przejazd w okolicach miejscowości Menton w kierunku Włoch, gdzie zawitamy do San Remo – stolicy włoskiej piosenki. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 7: GENUA – WERONA Przed południem zwiedzanie Genui – znanego włoskiego miasta portowego. W programie: dom, w którym urodził się Krzysztof Kolumb, port, katedra San Lorenzo i Plac Dantego z pobliską Bramą Miejską. Pobyt w Weronie – w programie rzymska Arena z I wieku, kościółek Santa Maria della Antica z grobowcami Scaligerich, słynny balkonik Julii przy Via Capello 23. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8: PADWA – WENECJA Zwiedzanie Padwy, w programie: bazylika św. Antoniego i Prato della Valle.  Przejazd do  Wenecji na parking Tronchetto (postój autokaru 9 godzin). Transfer do Placu św. Marka – Zwiedzanie bazyliki, Pałacu Dożów (z zewnątrz) ze sławnym Mostem Westchnień, Wieży Zegarowej, Dzwonnicy. Czas wolny lub propozycja fakultatywna: przejażdżka gondolami. Spacer do Mostu Rialto. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.

DZIEŃ 9: Przyjazd do Polski. Zakończenie wycieczki.

UWAGA – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

W cenie podstawowej:

 • 7 noclegów w hotelach klasy 3* (Czechy x1, ok. Werony x1, Liguria x4, ok. Padwy x1). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami. Gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym dodatkowo płatne.
 • Śniadania kontynentalne (7). Pakiet 7 obiadokolacji za obowiązkową dopłatą. W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje.
 • Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek i DVD. W autokarze kawa, herbata i napoje za złotówki
 • Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NW i bagaż do 1000 zł
 • Opieka pilota.Wydatki programowe
 • Wstępy + wjazdy do miast + taksy klimatyczne + ew. systemy audio + przewodnicy miejscowi około 130 euro
  UWAGI
 • Wydatki programowe są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki.Dopłaty (zniżki)
 • Pakiet 7 obiadokolacji za obowiązkową dopłatą +320.00 PLN/os
 • Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 10 pln. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Gwarantowane miejsce w pokoju 1-osobowym + 700.00 PLN/os
 • Wybór miejsca w autokarze (dostępne maksymalnie 10 miejsc) + 50.00 PLN/os.
 •  Bez kosztowe przenoszenie między imprezami + + 30.00 PLN/os.
 • Gwarancja niezmienności ceny + 40.00 PLN/os.
 • PAKIET STANDARD – bez kosztowe przenoszenie między terminami imprez do 14 dni przed rozpoczęciem, Gwarancja niezmienności ceny + GRATIS kawa lub herbata lub woda 0,5 l w autokarze – 1 sztuka wybranego napoju na każdy dzień (dostępna tylko w pakiecie) + 60.00 PLN/os.
 • PAKIET PREMIUM – Możliwość wybrania miejsca w autokarze, Pierwszeństwo zakwaterowania + GRATIS kawa lub herbata lub woda 0,5 l w autokarze – 1 sztuka wybranego napoju na każdy dzień (dostępna tylko w pakiecie) DOSTĘPNOŚĆ MAX 5 MIEJSC +  85.00 zł
 • PAKIET SUPERIOR – Możliwość wybrania miejsca w autokarze, Pierwszeństwo zakwaterowania, bez kosztowe przenoszenie między terminami imprez do 14 dni przed rozpoczęciem, Gwarancja niezmienności ceny + GRATIS kawa lub herbata lub woda 0,5 l w autokarze – 1 sztuka wybranego napoju na każdy dzień (dostępna tylko w pakiecie). DOSTĘPNOŚĆ MAX 5 MIEJSC + 130PLN/os

Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast: Szczecin – 140 zł, Stargard – 130 zł, Gorzów Wlkp. – 110 zł

Med