Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Pielgrzymka do Lourdes i La Salette + Mediolan + Lazurowe Wybrzeże

Trasa:

Altotting – Mediolan – Monaco – Monte Carlo – Cannes – Avignon – Carcassonne – Lourdes – La Salette – Genewa

Terminy i cena:

27.04 – 03.05.2019– 2195 zł
07.09 – 15.09.2019 – 2195 zł

PROGRAM RAMOWY

DZIEŃ 1: Nocleg w Czechach.

DZIEŃ 2: ALTOTTING Nawiedzenie Sanktuarium Czarnej Madonny w Altotting. Nocleg we Włoszech.

DZIEŃ 3: MEDIOLAN Zwiedzanie Mediolanu: katedra Duomo,Pasaż Victora Emanuela., La Scala – teatr operowy. Nocleg na Ligurii.

DZIEŃ 4: MONACO – MONTE CARLO – CANNES Przejazd do Francji na Lazurowe Wybrzeże. W programie zwiedzanie Monaco: Pałac Grimaldich, katedra z Grobowcem Księżnej Grace,Oceanarium oraz dzielnicy Monte Carlo. Zwiedzanie Cannes: Pałac Festiwali Filmowych, spacer Aleją Gwiazd.

DZIEŃ 5: AVIGNON – CARCASSONNE – LOURDES Zwiedzanie Avignonu: Pałac Papieski i stary most St. Benezet. Przejazd do Carcassonne- średniowiecznego miasta warownego. Wieczorem przyjazd do Lourdes.

DZIEŃ 6: LOURDES Pobyt w Lourdes – nawiedzenie bazyliki Różańca Świętego, bazyliki Niepokalanego Poczęcia, Krypty i Groty Objawień. Czas wolny do indywidualnego wykorzystania. Wieczorem udział w procesji ze świecami.

DZIEŃ 7: LOURDES – LA SALETTE Wyjazd wcześnie rano. Przejazd w Alpy do La Salette – Sanktuarium Płaczącej Madonny. Czas wolny do indywidualnego wykorzystania.  

DZIEŃ 8: GENEWA Krótki postój w Genewie nad Jeziorem Genewskim. Po południu wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd do Polski (bez obiadokolacji)

DZIEŃ 9:  Zakończenie pielgrzymki.

UWAGA – KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE

Świadczenia w cenie podstawowej:

– 7 noclegów w hotelach klasy turystycznej 3* (Czechy x 1 Rimini x 2, okolice Rzymu x 2). Pokoje 2 i 3 os. z łazienkami. Gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym dodatkowo płatne.

– Śniadania kontynentalne (7) i obiadokolacje (7). W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje. • Przejazd komfortowym autokarem wyposażonym w klimatyzację, wc, barek i DVD. W autokarze kawa, herbata za złotówki.

– Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR,CHP, NW i bagaż do 1000 zł

– Opieka pilota

– Opieka duchowa

 

Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast: Szczecin – 140 zł, Stargard – 130 zł, Gorzów Wlkp. – 110 zł

Pakiet 7 obiadokolacji za obowiązkową dopłatą 320 zł

Za dopłatą: gwarantowane miejsce w pokoju 1 osobowym 700 PLN/os

Wydatki programowe : wstępy + wjazdy do miast +komunikacja miejska w Rzymie + transfery Wenecja + przewodnicy miejscowi – około 90 euro.

Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 10 zł/os. tytułem składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

UWAGA: wydatki programowe i propozycje fakultatywne są opłacane indywidualnie przez uczestników wycieczki

 

Med.