Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

PARK DINOZAURÓW W NOWINACH WIELKICH

Zapraszamy Was na wyprawę w czasy bardzo zamierzchłe – cofniemy się w czasie o setki milionów lat. Do czasów pierwszych płazów i ogromnych ważek, zobaczymy jak wyglądały pierwsze ssaki i staniemy oko w oko z dinozaurami – największymi zwierzętami, jakie kiedykolwiek żyły na ziemi.

Ramowy program:

Zbiórka i wyjazd ze Szczecina. Przejazd w kierunku Nowin Wielkich, przyjazd i spotkanie z przewodnikiem, który przeprowadzi grupę ścieżką edukacyjną przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Omawiając je po kolei w oparciu o plansze informacyjne i modele wymarłych zwierząt przedstawi historię geologiczną ziemi i opowie jak rozwijało się życie na naszej planecie.

Kolejnym punktem programu będzie wizyta w muzeum minerałów i skamieniałości. Na przykładach oryginalnych i unikatowych eksponatów przewodnik zapozna uczniów z rodzajami skamieniałości, z mechanizmami ich powstawania, a także z bogactwem minerałów z Polski i świata.

W multimedialnej sali lekcyjnej „Dino-Club” nasz pedagog przeprowadzi z dziećmi (dobraną do wieku dzieci) lekcję (wykład) na temat historii życia na ziemi i procesów geologicznych kształtujących krajobraz naszej planety. Lekcję kończy lub zaczyna film edukacyjny lub kreskówka. W przerwach spacer przy stawie, ławeczki, plac zabaw ze szkieletem tyranozaura do odkopania.

Zbiórka i wyjazd w drogę powrotną.

CENA:

71 zł / os. przy grupie minimum 45 uczestników pełnopłatnych + 4 opiekunów gratis

77 zł / os. przy grupie minimum 40 uczestników pełnopłatnych + 4 opiekunów gratis

86 zł / os. przy grupie minimum 35 uczestników pełnopłatnych + 3 opiekunów gratis

 

Świadczenia zawarte w cenie:

przejazd komfortowym autokarem

opieka licencjonowanego pilota

przewodnik w Parku

bilet wstępu do Parku

Istnieje możliwość zamówienia posiłku – ok.17 zł / obiad.