Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Obóz młodzieżowy Dalmatyńska Eskapada

Obóz młodzieżowy

CHORWACJA – DALMATYŃSKA ESKAPADA

wiek: 14-18 lat

PROGRAM:

1. DZIEŃ – Wyjazd ze Szczecina i przejazd przez Czechy i Austrię w kierunku Chorwacji.

2. DZIEŃ – Przyjazd do nadmorskiej miejscowości Kraljevica. Zakwaterowanie w ośrodku nadmorskim UVALA SCOTT ** w Kraljevicy, w pokojach 3, 4 osobowych z łazienkami. Obiekt malowniczo położony nad brzegiem morza, z którego roztacza się widok na pobliską wyspę KRK. W obiekcie wypożyczalnia sprzętu wodnego, muzyka i tańce na tarasie hotelowym oraz dyskoteki, na miejscu liczne grupy młodzieżowe.

3. – 10. DZIEŃ – Pobyt i wypoczynek połączony ze zwiedzaniem największych atrakcji turystycznych regionu:

– Całodzienna wycieczka po półwyspie Istria, zwiedzanie miasta Puli – jednego z najstarszych miast Chorwacji z licznymi pamiątkami czasów rzymskich, zwiedzanie centrum miasta, starożytnego amfiteatru, Bramy Herkulesa oraz Świątyni Augusta. Stare Miasto w Puli pełne jest życia i turystów. Następnie przejazd do jednego z bardziej uroczych chorwackich miasteczek malowniczo położonych na wąskim cyplu wystającym w morze do miejscowości Poreć lub Rowinj, w trakcie wycieczki możliwość kąpieli w wodach Adriatyku.

– Wycieczka autokarowa na pobliską wyspę Kyrk, zwiedzanie urokliwego starego miasteczka o tej samej nazwie, spacer promenadą oraz murami miasta. Czas na kąpiel i plażowanie na jednej z piękniejszych piaszczystych plaż Chorwacji w miejscowości Baśka.

– Dyskoteki i inne imprezy kulturalne, plażowanie i aktywny wypoczynek, codzienne kąpiele w wodach Adriatyku, sport, gry i zabawy, baloniada itp.

11. DZIEŃ – Po południu wyjazd w drogę powrotną do Polski. W trakcie powrotu krótkie wieczorne zwiedzanie Wiednia – stolicy Austrii lub Ljubljany stolicy Słowenii – w zależności od wybranej trasy przejazdu.

12. DZIEŃ – Przyjazd do Szczecina.

CENA: 1899 zł

TERMIN: 18.07 – 29.07.2017

Świadczenia w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy,

– 9 noclegów w Chorwacji – w pokojach 3, 4 osobowych z łazienkami.

– wyżywienie w Chorwacji – śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, (pierwszy i ostatni posiłek w Chorwacji – obiad)

dwie wycieczki podane w programie: do Puli oraz na wyspę KRK

– opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,

– ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A

Uwaga: cena nie obejmuje wycieczki fakultatywnej do chorwackiego parku narodowego Plitwickie Jeziora w cenie 35 euro/os, taksy klimatycznej w wysokości 0,5 euro/dzień. i wody do posiłków w cenie 7 euro za cały pobyt.

Eur – x