Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
wilno

MAZURY + WILNO

Mazury + Wilno

Ramowy program:

Dzień I – zbiórka i wyjazd o godz. 6.00 – przejazd przez Polkę na Pola Grunwaldzkie – zwiedzanie Muzeum i Pola Bitwy, następnie kontynuacja trasy – ok. godz. 19.30 – przyjazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień II – po śniadaniu wyjazd na całodniową wycieczkę – na trasie naszego zwiedzania: Giżycko wraz z pruską Twierdzą von Boyen, kolejno zobaczymy Świętą Lipkę – perłę polskiego baroku – czyli Sanktuarium Matki Boskiej z pięknymi organami, następnie zwiedzanie b. Kwatery Hitlera czyli Wilczego Szańca w Gierłoży, powrót na obiadokolację, nocleg.

Dzień III – po wczesnym śniadaniu przejazd do Wilna – spotkanie z przewodnikiem, w programie zwiedzania: Ostra Brama, Kościół Piotra i Pawła, Kościół Św. Ducha – parafia polska, Zaułek Bernardyński wraz z domem A. Mickiewicza, Kościół Katedralny, Cmentarz na Rosse, obiadokolacja, czas na zakupy pamiątek, powrót do Polski ok. godz 01.00, nocleg.

Dzień IV – po śniadaniu wyjazd na wycieczkę po Mazurach Garbatych – kolejno obejrzymy unikalną piramidę w Rapie – grobowiec rodziny Farenheidów, wejdziemy na Piękną Górę / 262 m.n.p.m./ – skąd roztacza się wspaniały widok na okolicę, zaś w Stańczykach – zobaczymy słynne wiadukty kolejowe, powrót na obiadokolację, możliwość organizacji dyskoteki, nocleg.

Dzień V – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd w kierunku Szczecina – na trasie obiad, planowany przyjazd ok. godz. 22.00.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem / klimatyzacja, uchylne siedzenia, DVD, barek, WC /

– 4 noclegi w pokojach 2-3-4-5 osobowych z łazienkami

– wyżywienie – 4 śniadania, 4 obiadokolacje, obiad na trasie

– realizacja programu w tym bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

– opieka licencjonowanego pilota oraz przewodników lokalnych

– ubezpieczenie NNW / oraz KL w czasie wycieczki do Wilna