Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
góra parkowa

KRYNICA ZDRÓJ – zimowy mixer

Zimowy Mixer
Krynica Zdrój 6 – 13 lat

Cena: od 1099 zł

Zima bez nart? Zima w Krynicy? Tylko u nas Mega Ferie z tysiącem atrakcji!

Krynica Zdrój – to CENTRUM ZIMOWEGO WYPOCZYNKU i  MOC ATRAKCJI dla młodszych i starszych dzieci.

To co wyróżnia Krynicę to magiczna architektura, zbiory prac Nikifora, unikalny górski mikroklimat oraz powietrze nasycone olejkami eterycznymi i ozonem (jest go ok. 30 % więcej niż w innych częściach kraju!). Krynica to także przepiękny park zdrojowy, lecznicze wody, kryte lodowisko i liczne imprezy kulturalne i sportowe. Wszystko to sprawi że w pamięci pozostają niezapomniane przeżycia i wspomnienia na długie lata.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wczasowy „Hajduczek” położony jest w malowniczym zakątku Krynicy Zdrój, tuż u podnóża Góry Parkowej w otoczeniu jodłowych lasów. Zapach lasu, niezwykle czyste powietrze oraz ciszę i spokój zawdzięczamy zlokalizowaniu Ośrodka z dala od głównej, ruchliwej ulicy. Jednocześnie Obiekt od centrum miasta dzieli zaledwie 900 metrów i można tam dojechać komunikacją miejską bezpośrednio spod Ośrodka, skąd odjeżdżają również autobusy na Jaworzynę Krynicką która posiada najdłuższą w Polsce kolej gondolową.

„Hajduczek” posiada także bogato wyposażoną bazę rehabilitacyjną. Oferuje zabiegi w zakresie: masaży leczniczych, kinezyterapii, fizykoterapii, światłolecznictwa według zaleceń lekarza.

Podczas wypoczynku uczestnicy będą korzystać ze świetlicy wyposażonej w stół do ping-ponga, piłkarzyki i zestaw karaoke oraz z oddzielnej sali telewizyjnej. Ośrodek ponadto udostępnia własną przechowalnię sprzętu narciarskiego, mini-sklepik w recepcji, bibliotekę i zadaszone miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie w pokojach 2- i 3-osobowych Standard Plus po generalnym remoncie z łazienkami, TV, Wi-Fi, radiem i czajnikiem. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe.

JEDZENIE: Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, podwieczorek,  kolacja). Śniadanie w formie bufetu, pozostałe posiłki serwowane.

ATRAKCJE:

DZIEŃ PODRÓŻNIKA

– krynickie atrakcje: przejdziemy głównym Deptakiem, zajrzymy na chwilę do Pijalni Głównej, gdzie skosztujemy zdrowotnych wód mineralnych, zobaczymy słynną Krynicką Muszlę Koncertową, Willę Romanówkę (obecnie Muzeum Nikifora). Na zakończenie wycieczki dostaniecie przepyszne rurki z kremem z jednej ze znanych krynickich cukierni