Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
wyjazd na narty

KRYNICA ZDRÓJ – ferie z rodzicami

FERIE Z RODZICAMI

Krynica Zdrój 18 – 99 lat

Cena: od 859 zł

Krynica Zdrój – „Perła Polskich Uzdrowisk” jest jednym z bardziej znanych górskich kurortów zimowych z doskonale przygotowanymi stokami narciarskimi i trasami dla narciarzy biegowych. Wprost wymarzone miejsce na nasze ZIMOWE FERIE dla dzieci i dorosłych !  To co wyróżnia Krynicę to magiczna architektura, zbiory prac Nikifora, unikalny górski mikroklimat oraz powietrze nasycone olejkami eterycznymi i ozonem (jest go ok. 30 % więcej niż w innych częściach kraju). Krynica to także przepiękny park zdrojowy, lecznicze wody, kryte lodowisko i liczne imprezy kulturalne i sportowe. Zapraszamy również na liczne trasy narciarstwa biegowego, ski-toury czyli zimowe wycieczki na specjalnie do tego przygotowanych nartach .Wszystko to zapewni Państwu niezapomniane przeżycia i wspomnieniach na długie lata.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wczasowy „Hajduczek” położony jest w malowniczym zakątku Krynicy Zdrój, tuż u podnóża Góry Parkowej w otoczeniu jodłowych lasów. Zapach lasu, niezwykle czyste powietrze oraz ciszę i spokój zawdzięczamy zlokalizowaniu Ośrodka z dala od głównej, ruchliwej ulicy. Jednocześnie Obiekt od centrum miasta dzieli zaledwie 900 metrów i można tam dojechać komunikacją miejską bezpośrednio spod Ośrodka, skąd odjeżdżają również autobusy na Jaworzynę Krynicką, która posiada najdłuższą w Polsce kolej gondolową.

„Hajduczek” posiada także bogato wyposażoną bazę rehabilitacyjną. Oferuje zabiegi w zakresie: masaży leczniczych, kinezyterapii, fizykoterapii, światłolecznictwa według zaleceń lekarza.

Podczas wypoczynku uczestnicy będą korzystać ze świetlicy wyposażonej w stół do ping-ponga, piłkarzyki i zestaw karaoke oraz z oddzielnej sali telewizyjnej. Ośrodek ponadto udostępnia własną przechowalnię sprzętu narciarskiego, mini-sklepik w recepcji, bibliotekę i zadaszone miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie w pokojach 2- i 3-osobowych Standard Plus po generalnym remoncie z łazienkami, TV, Wi-Fi, radiem i czajnikiem. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe.

JEDZENIE: 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce obiektu (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja). Śniadanie w formie bufetu, pozostałe posiłki serwowane. Istnieje możliwość zamiany jednego posiłku na lunch pakiet na stok. Pyszna kuchnia regionalna.

ATRAKCJE

Pierwsze zimowisko Małej Pociechy to wielkie przeżycie zarówno dla Dziecka, jak i dla jego Rodziców. Dlatego proponujemy Wam wspaniały, zimowy wyjazd, podczas którego wspólnie z Dziećmi przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Dzieci będą mogły pobawić się, odnaleźć w grupie rówieśników, a rodzice w tym czasie wypocząć, skorzystać z masaży czy zabiegów fizjoterapeutycznych. Ferie z rodzicami to połączenie typowego rodzinnego wypoczynku (dziecko mieszka razem z rodzicami w jednym pokoju) z bogatym programem zajęć zimowisk.

JEDNO MIEJSCE – DWIE FORMY WYPOCZYNKU czyli jak to wygląda w praktyce

DLA DZIECI:

Należy wybrać i zarezerwować jeden z zaproponowanych przez nas programów:

ZIMOWY MIXER

ZIMOWISKO NARCIARSKIE

KRYNICA DANCE

PRZYGODA Z SURVIVALEM

W ciągu dnia Wasze dzieci przebywają pod opieką Naszej wykwalifikowanej kadry i w gronie rówieśników realizują jeden z wybranych programów (rodzice nie towarzyszą dzieciom w zajęciach kolonijnych!). Natomiast noce spędzają z Rodzicami we wspólnym pokoju. Gwarantujemy, że dzieci nie zauważą Waszej nieobecności i radośnie opowiedzą co robiły w ciągu dnia!

Plusy: mniejsze dzieci i bardziej nieśmiałe czują cały czas obecność Rodziców, a wieczorem mają ich tylko dla siebie. Jednocześnie mogą uczestniczyć w prawdziwej kolonii, integrować się, poznawać nowe dzieci i uczyć się samodzielności.

DLA DOROSŁYCH:

– Wypoczynek (mama, tata, babcia, dziadek) należy zarezerwować program HAJ/RO Family czyli Ferie z Rodzicami.

– W czasie, kiedy Wasze dzieci będą beztrosko spędzać czas z wychowawcami, Wy będziecie mogli oddać się chwilom przyjemności. Opiekę nad dziećmi przejmujecie dopiero po zakończeniu zajęć czyli wieczorem, kiedy dziecko może tęsknić!

– Dla rodziców: wspólny dojazd z naszym zimowiskiem na stoki narciarskie, bliski dostęp do centrum Krynicy, szlaki turystyczne, atrakcje Krynicy i okolic, zabiegi fizjoterapeutyczne i masaże (koszt ustalany indywidualnie w ośrodku)

CENA ZAWIERA:transport autokarem, zakwaterowanie w pokoju 2 lub 3 os. (np. 1 dziecko + 1 dorosły lub 1 dziecko + 2 dorosłych), wyżywienie w obiekcie, transfery do wyciągów dla chętnych, ubezpieczenie AXA NNW.

CENA NIE ZAWIERA: Dopłat transportowych, skipassów, imprez fakultatywnych, biletów wstępu, zabiegów i masaży w ośrodku Hajduczek

DODATKOWE INFORMACJE: CENA ZA SKIPASS (dla chętnych): Koszt około 55 – 70 PLN/dzień w zależności od ośrodka narciarskiego. Ceny za skipass są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich. UWAGA: Obowiązuje ograniczenie bagażu.

INFORMACJE TRANSPORTOWE

Impreza Nazwa Termin
HAJ/RO5 FERIE Z RODZICAMI 11.02 – 18.02.2017

Informacje transportowe dla turnusów: HAJ/RO 5

1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 17:00, zakwaterowanie, ciepła kolacja
2-7 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 10:00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

 

MIEJSCOWOŚCI WYJAZDOWE I DOPŁATY

Miejscowość Miejsce wyjazdu/powrotu dla terminu: BUT|HAJ/RO PAX FB Dopłata
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 120 PLN
Kędzierzyn-Koźle Parking przy McDonalds, al. Armii Krajowej 47 80 PLN
Kołobrzeg Stacja paliw Shell, ul. Koszalińska 200 PLN
Koszalin Duży parking przed dworcem PKP (między ulicami) 200 PLN
Kraków Parking przy dworcu PKP Kraków Płaszów, ul. Dworcowa 80 PLN
Legnica Stacja paliw Lotos, ul. Nowodworska 30 róg ul. Jaworzyńskiej 100 PLN
Lubin Stacja paliw Statoil z McDonlads przy C.H. OBI 120 PLN
Opole Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 p. McDonalds 100 PLN
Płock Stacja paliw Orlen, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 140 PLN
Polkowice McDonald’s ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej (przy S3) 120 PLN
Radom Stacja paliw STATOIL, ul. Czarnieckiego 73 (przy Mc’Donalds) 100 PLN
Siedlce Parking przed dworcem PKP 140 PLN
Szczecin Stacja paliw Statoil, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 180 PLN
Warszawa Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 120 PLN
Wrocław Bielany Wr., stacja paliw Lukoil przy Pizza Hut 100 PLN

Bt.