Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
atrakcje krynica

KRYNICA ZDRÓJ – dance

Krynica Dance
Krynica Zdrój 6 – 13 lat

Cena: 1199 zł

Zima bez nart ? Zima w Krynicy? Możecie zacząć swoją przygodę z tańcem właśnie na tych koloniach. Gwarantowane różne style tańca oraz zajęcia ze znanymi instruktorami. Codzienne kilkugodzinne treningi pozwolą sprawdzić czy taniec to Wasza pasja na całe życie. Sesje taneczne, fotograficzne i nagranie teledysku, a to jeszcze nie wszystko.
Tylko u nas Mega Ferie z tysiącem atrakcji!

Krynica Zdrój – to CENTRUM ZIMOWEGO WYPOCZYNKU i  MOC ATRAKCJI dla młodszych i starszych dzieci.

To co wyróżnia Krynicę to magiczna architektura, zbiory prac Nikifora, unikalny górski mikroklimat oraz powietrze nasycone olejkami eterycznymi i ozonem (jest go ok. 30 % więcej niż w innych częściach kraju!). Krynica to także przepiękny park zdrojowy, lecznicze wody, kryte lodowisko i liczne imprezy kulturalne i sportowe. Wszystko to sprawi że w pamięci pozostają niezapomniane przeżycia i wspomnienia na długie lata.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wczasowy „Hajduczek” położony jest w malowniczym zakątku Krynicy Zdrój, tuż u podnóża Góry Parkowej w otoczeniu jodłowych lasów. Zapach lasu, niezwykle czyste powietrze oraz ciszę i spokój zawdzięczamy zlokalizowaniu Ośrodka z dala od głównej, ruchliwej ulicy. Jednocześnie Obiekt od centrum miasta dzieli zaledwie 900 metrów i można tam dojechać komunikacją miejską bezpośrednio spod Ośrodka, skąd odjeżdżają również autobusy na Jaworzynę Krynicką która posiada najdłuższą w Polsce kolej gondolową.

„Hajduczek” posiada także bogato wyposażoną bazę rehabilitacyjną. Oferuje zabiegi w zakresie: masaży leczniczych, kinezyterapii, fizykoterapii, światłolecznictwa według zaleceń lekarza.

Podczas wypoczynku uczestnicy będą korzystać ze świetlicy wyposażonej w stół do ping-ponga, piłkarzyki i zestaw karaoke oraz z oddzielnej sali telewizyjnej. Ośrodek ponadto udostępnia własną przechowalnię sprzętu narciarskiego, mini-sklepik w recepcji, bibliotekę i zadaszone miejsce na ognisko.

Zakwaterowanie w pokojach 2- i 3-osobowych Standard Plus po generalnym remoncie z łazienkami, TV, Wi-Fi, radiem i czajnikiem. Budynek wyposażony jest w dwie windy osobowe.

JEDZENIE

Pyszna kuchnia regionalna. 3 posiłki dziennie serwowane w stołówce ośrodka (śniadanie, obiad, podwieczorek,  kolacja). Śniadanie w formie bufetu, pozostałe posiłki serwowane.

ATRAKCJE

Taniec, znani instruktorzy, profesjonalna kadra to wszystko na naszym obozie! Dajemy Wam niepowtarzalną okazję nauki tańca z gwiazdami polskiej sceny tanecznej!

– zajęcia taneczne będą odbywać się pod okiem wyszkolonej kadry instruktorów tańca, gwarantujemy około 4 h dziennie tańca przez 5 dni.
– podział na grupy pod względem umiejętności i zaawansowania, tak aby każdy nauczył się jak najwięcej.
– spróbujecie różnych stylów tańca: współczesny, modern jazz, hip-hop, dancehall i inne techniki
– cały obóz to min. 20 godz. zajęć tanecznych! + nagranie teledysku, sesje fotograficzne z instruktorami, sesje taneczne
– taniec to nie tylko kroki ale nauka budowania świadomości ciała, manipulowania własnymi uczuciami.

Na zakończenie Certyfikat ukończenia obozu tanecznego z ilościami przetańczonych godzin z każdej techniki.

Uwaga! Przypominamy o zabraniu wygodnego stroju (spodenki, koszulka) i butów sportowych (trampki) do zajęć

INSTRUKTORZY:
Przemek Zabrodzki – od 11 lat trenuje taniec towarzyski, posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W 2015 roku zdobył Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego w obydwu stylach jak i jest półfinalistą Mistrzostw Polski. Obecnie szkoli się u najlepszych choreografów w Polsce rozwijając umiejętności w Hip-Hopie i nie tylko.

Jarek Kowalczyk – swoją przygodę taneczną rozpoczął mając zaledwie 5 lat w przedszkolu, dzisiaj prowadzi zajęcia w wielu szkołach tańca w Warszawie, przygotowując dzieci do zawodów i pokazów. Ukończył szkołę teatralno-taneczną, jest także absolwentem Europejskiej Akademii Tańca. Szkolił się pod okiem największych gwiazd tańca na całym świecie, występował w wielu teatrach, ale najlepiej czuje się prowadząc zajęcia z modern jazz z elementami współczesnego.

POZA TAŃCEM

Część zajęć z programu podstawowego ZIMOWY MIXER (program realizowany w zależności od czasu i możliwości):

DZIEŃ PODRÓŻNIKA

– krynickie atrakcje: przejdziemy głównym Deptakiem, zajrzymy na chwilę do Pijalni Głównej, gdzie skosztujemy zdrowotnych wód mineralnych, zobaczymy słynną Krynicką Muszlę Koncertową, Willę Romanówkę (obecnie Muzeum Nikifora). Na zakończenie wycieczki dostaniecie przepyszne rurki z kremem z jednej ze znanych krynickich cukierni