Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
morskie oko

KRAKÓW – ZAKOPANE

KRAKÓW – ZAKOPANE

Zapraszamy Was na wycieczkę do Zakopanego – najwyżej położonego miasta
w Polsce. O jego wyjątkowości decydują przede wszystkim Tatry – najwyższe wypiętrzenie w całym kraju. Do Zakopanego przyciąga ponadto folklor góralski: oryginalna gwara, sztuka, obyczaje strój i muzyka, a także architektura drewniana, doskonale prezentująca się na tle górującego nad miastem Giewontu. Natomiast pobyt w Krakowie – dawnej stolicy Polski dostarczy Wam wielu wrażeń.

Ramowy program:

Dzień I:

zbiórka na Dworcu PKP, spotkanie z pilotem, przejazd pociągiem – miejsce w kuszetkach, przejazd do Krakowa

Dzień II:

przejazd do Krakowa, następnie przesiadka do autobusu i przejazd do Zakopanego, zakwaterowanie w ośrodku, odpoczynek, spacer po Zakopanem, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III:

po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem górskim, przejazd autokarem efektownymi serpentynami przez Jaszczurówkę, dojedziemy do Palenicy Białczańskiej i stamtąd pieszo pokonamy trasę do Morskiego Oka – ok. 8 km. Istnieje również mozliwość spaceru do Czarnego Stawu pod Rysami. Chwila czasu wolnego, piesze zejscie do Palenicy, stamtąd powrót autokarem do ośrodka. Obiadokolacja. Odpoczynek, czas wolny do dyspozycji uczestników. Nocleg.

Dzień IV:

po śniadaniu piesza wycieczka na Gubałówkę – zjazd kolejką, zwiedzanie Zakopanego – Kościół Parafialny, cmentarz na Pęksowym Brzysku, zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego, obiadokolacja, możliwość organizacji grilla z pieczeniem kiełbasek, nocleg.

Dzień V:

po śniadaniu przejazd autobusem do Krakowa, zwiedzanie Starego Miasta, obiad czas, wolny, wieczorem wyjazd pociągiem do Szczecina.

Dzień VI:

przyjazd do Szczecina w godz. porannych.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd PKP – kuszetki na trasie Szczecin – Kraków – Szczecin i autobusem na trasie Kraków – Zakopane – Kraków
– zakwaterowanie: 3 noclegi – pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym lub typu studio
– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiadokolacja
– opieka pilota i przewodnika tatrzańskiego
– ubezpieczenie NNW

Uwaga!!!

Na bilety wstępu należy przygotować ok 50 zł