Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Muszyna – kolonia – Wakacje z Energylandią 10 dni

Kolonia Muszyna – Wakacje z Energylandią wiek 7-15 lat

Specjalna propozycja dla tych, co oczekują magicznych przeżyć, niezwykłych doznań i chcą aby czas upłynął na zabawie! Całodzienny pobyt w Energylandii dostarczy Wam dużo niezapomnianych, mocnych wrażeń. Aż kilkadziesiąt urządzeń i atrakcji w najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce.

Muszyna to malownicza miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa położona pośród potoków górskich i szczytów Beskidu Sądeckiego, tuż obok słynnej Krynicy Zdrój! Muszyna to również „Państwo Muszyńskie”, ruiny zamku, Popradzki Park Krajobrazowy i Ogrody Zmysłów. Chcecie pojechać w góry to zapraszamy do idealnego miejsca na kolonię letnią!

Terminy i ceny:
30.06 – 09.07.2020 – 1809 zł   promocja do 31.12.2019r. 1509 zł
14.07 – 23.07.2020  –  1809 zł   promocja do 31.12.2019r. 1509 zł
28.07 – 06.08.2020  –  1809 zł   promocja do 31.12.2019r. 1509 zł
11.08 – 20.08.2020  –  1809 zł   promocja do 31.12.2019r. 1509 zł
Dopłata za wyjazd ze Szczecina + 200 zł

DW KOLEJARZ położony jest w uzdrowiskowej części Muszyny-Złockiem pośród gór i lasów.

Na rozległym ogrodzonym terenie (ok. 4 ha terenu zielonego) znajduje się bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna:
 – MIASTECZKO WODNE z basenem, zjeżdżalniami oraz basenem do nauki pływania o wymiarach 25,0 x 15,0 x 1,8 m i brodzikiem, a także ścieżką zdrowia,
– boiska do gier zespołowych (koszykówki, siatkówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej),
– plac zabaw,
– wiata do grillowania.

Ponadto będziecie mogli korzystać z sali telewizyjnej, stołów do ping-ponga, piłkarzyków, profesjonalnej sali dyskotekowej z nagłośnieniem i oświetleniem, sali tanecznej z lustrami, świetlic, sklepiku – baru w budynku i na terenie ośrodka, bilardu (odpłatnie).

Specjalnie dla Was stworzyliśmy studio aktywnego wypoczynku . Na terenie ośrodka Kolejarz proponujemy: 2 pola do paintballa, pole do mini golfa, stanowisko euro-bungy, stanowisko łucznictwa, zorbing i aquazorbing

Ośrodek jest ogrodzony i dozorowany, a dodatkowo dla Waszego bezpieczeństwa zapewniamy opiekę medyczną (pielęgniarkę) 24 h

Zakwaterowanie w przytulnych pokojach 3-5 osobowych lub typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
Wyżywienie

Smaczna, domowa kuchnia: 3 posiłki dziennie + podwieczorek serwowane w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.
Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia m.in. bezglutenowego, wegetariańskiego (po wcześniejszym zgłoszeniu i dopłacie ).
Program:
Energylandia

 • nieesamowity dzień w NAJnowocześniejszym, NAJwiększym, pierwszym, prawdziwym Parku Rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie.
 • Czeka na Was kilkadziesiąt różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, a kończąc na tych dla najmłodszych.
 • Główna atrakcja Parku to HYPERION MEGA COASTER – największy i najszybszy w całej Europie bijący wszelkie rekordy a także znane i lubiane: FORMUŁA ROLLER COASTER, SPEED WATER COASTER, AZTEC SWING, TSUNAMI DROPPER i wiele innych. Przez cały dzień będziecie mogli korzystać bez limitu i do woli ze wszystkich urządzeń.
 • (wycieczka realizowana w godzinach ok. 8.30 – 20.00, ok. 7 h super zabawy)
   CAMPOWY BLOK OGÓLNY

  (Blok obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całej kolonii. Atrakcje mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

  GÓRSKA EKSPEDYCJA

  • piesza wycieczka górska na jeden ze szczytów Korony Gór Polski i drugi najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego – Baranią Górę. To tu na stokach znajdują się źródła Wisły, królowej polskich rzek. Podczas pieszej wycieczki nie zabraknie czasu na relaks na górskiej polanie czy w schronisku.

  ACTIV PAKIET

  • narty poczwórne – kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
  • slackline – czyli sztuka balansowania na taśmie, z nami nauczysz się chodzić po taśmie i zostaniesz mistrzem równowagi
  • spodnie podwójne – wyścigi w podwójnych spodniach olbrzyma ze wspólną nogawką dla obu zawodników

  MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI

  • rowerem pod górkę – rekreacyjne wycieczki rowerowe (dla chętnych i według Waszych możliwości)
  • Wisła tour czyli spacery po miasteczku, podczas których zobaczymy m.in. pomnik Źródeł Wisły, Aleję Gwiazd Sportu, Park Przygód z miniaturami znanych budowli zlokalizowanych w nadwiślańskich miastach
  • Tydzień Kultury Beskidzkiej – uczestnictwo w imprezie folklorystycznej – jednej z największych na świecie: muzycy, koncerty, tancerze
  • Zobaczymy Skocznię im. Adama Małysza w Wiśle-Malince, w której odbywają się kultowe zawody Pucharu Świata, wejdziemy też na widownię by poczuć się jak kibice białego szaleństwa – atrakcyjny przejazd Ciuchcią Wiślańską z opowieściami na temat dawnej jak i tej bardziej współczesnej historii Wisły, Ustronia i ich okolic
  • Galeria Małysza – zobaczymy sportowe trofea mistrza olimpijskiego m.in. puchary, medale, kryształowe kule, kolekcję sprzętu narciarskiego

   

 

Cena obejmuje:

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, pilota na trasie, ratownika wodnego, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie obejmuje:

dopłat transportowych i  imprez fakultatywnych.

BUT