Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

KŁODZKO – BŁĘDNE SKAŁY – POLANICA ZDRÓJ – SZCZELINIEC

Kłodzko – Błędne Skały – Polanica Zdrój – Szczeliniec

Zapraszamy Was na wycieczkę, która odkryje przed Wami niezwykłą krainę Gór Stołowych, bogatą w źródła wody mineralnej, formy skalne, bogactwa naturalne. A cudownie świeże powietrze i przepiękne widoki pozostaną w pamięci na długo.

Ramowy program:

Dzień I – godz. 07:00 – wyjazd ze Szczecina, ok. godz. 15:00 przyjazd do Polanicy, zakwaterowanie, spacer po uzdrowisku, obiadokolacja, czas do dyspozycji grupy, nocleg.

Dzień II – po śniadaniu –zwiedzanie Huty Szkła Artystycznego – „Barbara” , następnie przejazd do Kłodzka – zwiedzanie Starówki, Twierdzy Kłodzkiej z podziemnymi korytarzami minerskimi oraz niezwykły kościół NMP z bogatym barokowym wyposażeniem, następnie przejazd do Złotego Stoku – zwiedzanie Kopalni Złota oraz podziemnego wodospadu w sztolni „Czarna”, po południu powrót do Polanicy, obiadokolacja,dyskoteka , nocleg.

Dzień III – po śniadaniu – wyjazd na całodniową wycieczkę w Góry Stołowe – zobaczymy Park Zdrojowy w Kudowie, następnie zwiedzimy rezerwat „Błędne Skały”, który zachwyci nas niesamowitymi formami skalnymi, przejdziemy malowniczą Drogą Stu Zakrętów do Karłowa – a stamtąd wejdziemy na Szczeliniec Wielki – 919 m.n.pm. – najwyższy szczyt Gór Stołowych, następnie przyjedziemy do Wambierzyc – zwiedzanie „śląskiej Jerozolimy”, zobaczymy również Ruchomą Szopkę, ok. godz. 18.00 – przyjazd do Polanicy –Zdroju, obiadokolacja, czas do dyspozycji grupy, nocleg.

Dzień IV – po śniadaniu – wyjazd do Szczecina, przyjazd w godzinach popołudniowych.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd autokarem

– 3 noclegi w Domu Wczasowym – pokoje 2, 3, 4, os. z łazienkami

– wyżywienie – 3 x śniadanie, 3 x obiadokolacje

– opieka pilota – przewodnika

– bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

– ubezpieczenie NNW