Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

HIT – OBÓZ LETNI W USTRONIU wiek 7 – 15 lat

HIT – OBÓZ LETNI W USTRONIU wiek 7 – 15 lat

Wakacje w Ustroniu będą świetne!
W położonym w Beskidzie Śląskim Ustroniu czeka na Was moc wakacyjnych atrakcji!
Ten znany, górski kurort zapewni Wam doskonałe warunki zarówno do wakacyjnego relaksu jak i do aktywnego spędzania czasu. Położon
y na stokach Beskidów, w spokojnej dzielnicy Ustronia – Jaszowcu Dom Wczasowy Ondraszek zapewnią wygodny wypoczynek, a urozmaicony program obozu i doświadczona kadra sprawią, że spędzone tu wakacje będą niezapomniane.

 

Wiek Uczestników 7- 15 LAT

Termin: 1-11.07.2020r.

Cena: 1879 zł / os

 

PROGRAM

– Energylandia – całodniowa wycieczka do Zatoru –ogromnego, nowoczesnego kompleksu rozrywkowego, pierwszego i jedynego tego typu w Polsce. Na 26 ha znajduje się aż 57 różnych atrakcji i urządzeń. Duża dawka adrenaliny i niesamowitych wrażeń!

– całodniowa wycieczka pętlą Beskidzką zaliczaną do najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Zajrzymy do Koniakowa i Muzeum i Galerii Koronki Koniakowskiej, posłuchamy też niepowtarzalnych dźwięków pasterskich trąbit. W Istebnej obejrzymy Kurną Chatę pana Kawuloka i wysłuchamy ciekawych opowieści o życiu beskidzkich górali. A dla smakoszy – w Centrum Produktu Regionalnego odbędzie się pokaz „Kto ma owce, ten ma sery” – klaganie mleka, czyli wyrób bundzu – słodkiego owczego sera, zakończony degustacją regionalnych serów. W jej trakcie dowiemy się czym są bundz, bryndza, korbacze i sery gazdowskie. Wizyta w Wiśle – zwiedzanie Galerii Adama Małysza i skoczni narciarskiej,

piesze wycieczki szlakami : wjazd Kolejką krzesełkową na Czantorię – królową Beskidów i zjed letnim torem saneczkowym, którego serpentyny mają długość ponad 700 m!, wycieczka szlakiem na Równicę

pokaż co potrafisz i zostań idolem – wieczór talentów,

– mini olimpiada sportowa

– filmowa słodka chwila – seans filmowy

– pamiątka z gór – malowanie widoków na kamieniach,

– bitwa wodna balonowa,

– ognisko z pieczeniem kiełbasek,

– dyskoteki.

Zakwaterowanie

Dom Wczasowy „Ondraszek” – obiekt znajduje się w spokojnej dzielnicy Ustroń – Jaszowiec, w górskiej dolinie otoczonej lasami.
Pokoje: 2-, 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami, TV i balkonami, w recepcji bezpłatne Wi-Fi i sklepik. Do dyspozycji uczestników: bilard, stół do tenisa stołowego, sale konferencyjne, sklepik przy recepcji, duży teren rekreacyjny wokół obiektów, boisko do siatkówki plażowej, wiata grillowa i place zabaw. Nieopodal ścieżki spacerowe, ścieżka zdrowia fitness outdoor, bulwary wiślane.

Wyżywienie

Całodzienne (3 posiłki + deser). Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant.

Ubezpieczenie:
AXA TUiR S.A.: NNW

Kadra pedagogiczna: zatrudniamy doświadczoną i sprawdzoną kadrę pedagogiczną. , posiadającą uprawnienia zgodne z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Świadczenia w cenie: transport ( pkp przedziały rezerwowane+ autokar ) , 10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, wszystkie bilety wstępu, opieka wychowawców, przewodnicy.

Uwagi

Uczestnicy powinni posiadać: ważną legitymację szkolną z numerem PESEL,
Za brak legitymacji szkolnej uczestnik kolonii zobowiązany jest do dopłaty do biletu.