Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Hiszpania ze Szczecina – obóz młodzieżowy

 

SŁONECZNA HISZPANIA
Dyskoteki, Barcelona i Costa Brava

TERMINY: 

03.07-14.07.2021
10.07-21.07.2021
17.07-28.07.2021
24.07-04.08.2021
Ramowy plan : 

1 DZIEŃ – Wyjazd z Polski ok. południa i przejazd przez Niemcy do Francji.

2 DZIEŃ – Przyjazd do jednego z bardziej znanych europejskich parków rozrywki, przepełnionego humorem, i pełnego ekscytujących wrażeń Parku Asterixa. Park rozrywki wzorowany jest na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Znajduje się tu wiele atrakcji włączając w to szereg kolejek i rollercosterów. Więcej szczegółów na stronie www.parcasterix.fr. Po całodziennej zabawie Paryż by Night – wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, wieża Eiffla, przejazd do Hiszpanii.

3 DZIEŃ – Przyjazd do Lloret de Mar to popularna miejscowość wypoczynkowa w południowej części Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony. Różnorodne rozrywki, atrakcyjny aquapark i piękne plaże o łącznej długości 7 km zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Miasto stanowi kurort turystyczny, jest stolicą rozrywki i wspaniałej zabawy, znane jest ze słynnych w całej Europie dyskotek /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Oprócz pięknych, piaszczystych plaż przyciąga tu wspaniała hiszpańska atmosfera i zabytki.
Zakwaterowanie: w hotelu SAMBA*** http://www.hotelsamba.es/en/inicio w „najbardziej ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”, bogate animacje, duży basen z otaczającym go terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym. Pokoje 3-os. z łazienkami.
Wyżywienie: w hotelu w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu.

Na miejscu w Hiszpanii pobyt i wypoczynek połączony z bogatym programem zabawy i zwiedzania, w tym wycieczki autokarowe do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:  zwiedzanie miasta LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.

BARCELONA, W programie Sagrada Familia – dzieło życia Antonia Gaudi, Ogrody Guell, domy Gaudiego – Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto – Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, ponadto dla chętnych stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych.

Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nad morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.

Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości TOSSA DE MAR i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.

Dla chętnych kilkugodzinny pobyt w wodnym parku rozrywki o licznych atrakcjach Water World na przedmieściach Lloret de Mar, korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji. (bilet wstępu dodatkowo płatny na miejscu)

10 DZIEŃ – Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu krótkie zwiedzanie Avignon

11 DZIEŃ – W drodze powrotnej całodzienny pobyt w największym niemieckim parku rozrywki Europa Parku gdzie znajduje się 16 krain tematycznych. W parku jest aż 11 rollercoasterów, a także wiele innych ekscytujących atrakcji. Więcej szczegółów na stronie www.europapark.de. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

12 DZIEŃ – Ostatniego dnia przyjazd do Polski ok południa.

Świadczenia zawarte w cenie: 2099 zł

* przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników, wyjazd ze Szczecina  bez dodatkowych dopłat
* zakwaterowanie: w Hiszpanii noclegi w hotelu Samba *** z basenem, pokoje 3 os. z łazienkami,
* pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu,
* realizacja atrakcyjnego programu pobytu na miejscu wycieczki podane w programie: do Barcelony i Tossa de Mar.
* ubezpieczenie Towarzystwa Ubezpieczeń Axa S.A
* opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej

Uwagi:

Cena nie obejmuje, taksy klimatycznej ok. 10 euro/os za cały pobyt, opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł, opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy 10 zł, opłat związanych z realizacją programu i dwóch biletów wstępów do Parków Asterixa i Europaparku -70 euro/os.