Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

HISZPANIA – Obóz młodzieżowy

HISZPANIA – OBÓZ MŁODZIEŻOWY – Barcelona i Costa Brava


TERMINY :

05-16.07.2018    CENA 1949zł – sprzedane
12- 23.07.2018   CENA 1949 zł – sprzedane
19-30.07.2018   CENA 1949 zł – sprzedane
26.07 -06.08.2018 CENA 1949 zł

1. DZIEŃ – Wyjazd ze Szczecina i przejazd przez Niemcy do Francji.

2. DZIEŃ – Przyjazd do jednego z bardziej znanych europejskich parków rozrywki, Parku Asterixa – przepełnionego humorem, i pełnego ekscytujących wrażeń. Park rozrywki wzorowany jest na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Znajduje się tu wiele atrakcji włączając w to szereg kolejek i rollekosterów. Więcej szczegółów na stronie www.parcasterix.fr. Po całodziennej zabawie Paryż by Night – wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, wieża Eiffla, przejazd do Hiszpanii.

3. DZIEŃ – Przyjazd do Hiszpanii.

Lloret de Mar to popularna miejscowość wypoczynkowa w południowej części Costa Brava, ok. 70 km od Barcelony. Różnorodne rozrywki, atrakcyjny aquapark i piękne plaże o łącznej długości 7 km zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Miasto stanowi kurort turystyczny, jest stolicą rozrywki i wspaniałej zabawy, znane jest ze słynnych w całej Europie dyskotek /jedno
z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Oprócz pięknych, piaszczystych plaż przyciąga tu wspaniała hiszpańska atmosfera i zabytki.

Zakwaterowanie: w hotelu SAMBA*** http://www.hotelsamba.es/en/inicio w „najbardziej ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”, bogate animacje, duży basen z otaczającym go terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym. Pokoje 3-os. z łazienkami.

Wyżywienie: w hotelu w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu.

3. – 10. DZIEŃ – Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania,
w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:

 • zwiedzanie miasta LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.

 • BARCELONA, W programie Sagrada Familia – dzieło życia Antonia Gaudi, Ogrody Guell, domy Gaudiego – Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto – Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, dla chętnych stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych.

 • Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nam morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.

 • Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości TOSSA DE MARi położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.

 • Dla chętnych całodzienny pobyt w wodnym parku rozrywki o licznych atrakcjach Water World na przedmieściach Lloret de Mar, korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji.

10. DZIEŃ – Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu krótkie zwiedzanie Avignon

11. DZIEŃ Całodzienny pobyt w Europa Parku gdzie znajduje się 16 krain tematycznych,
w większości związanych z europejskimi krajami i regionami. W parku jest aż 11 rollercoasterów, 9 wodnych przejażdżek a także wiele innych ekscytujących atrakcji.  Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

12. DZIEŃ – Przyjazd do Szczecina.

Świadczenia zawarte w cenie: 

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
 • w Hiszpanii noclegi w hotelu Samba *** z basenem, pokoje 3 os. z łazienkami,
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu,
 • wycieczki podane w programie: do Barcelony i Tossa de Mar.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej

Uwagi: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 5 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do Parku Asterixa i Europaparku lub Gardalandii – 65 euro oraz ewentualnie aquaparku Water World.

euro