Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Hiszpania – obóz młodzieżowy Htl SURF MAR****

OBÓZ MŁODZIEŻOWY SŁONECZNA HISZPANIA

Wyjazd ze Szczecina


Barcelona i Costa Brava Hotel Surf Mar ****
02.07-13.07.2023 – 12 dni – 2690 zł + 90 Euro

Ramowy program:

1. DZIEŃ – Wyjazd z Polski ok. południa i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ – Przyjazd do jednego z bardziej znanych europejskich parków rozrywki, przepełnionego humorem i licznymi atrakcjami Parku Asterixa. Park rozrywki wzorowany jest na słynnym komiksie o przesympatycznych przygodach bohaterów historycznej Francji Asterixa i Obelixa. www.parcasterix.fr. Po całodziennej zabawie Paryż by Night – wieczorny objazd miasta podczas którego zobaczymy Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody i wieżę Eiffla, przejazd do Hiszpanii.
3. DZIEŃ – Przyjazd do Hiszpanii i miejscowości Lloret de Mar, która jest niezwykle popularnym miejscem letniego wypoczynku. Na miejscu różnorodne rozrywki, atrakcyjny aquapark i piękne plaże o łącznej długości ok. 7 km, które zachęcają do wodnych i słonecznych kąpieli. Miasto stanowi kurort turystyczny, jest stolicą rozrywki i wspaniałej zabawy. Tu znajdują się słynne w całej Europie dyskoteki /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Oprócz
pięknych, piaszczystych plaż turystów przyciąga tu wspaniała hiszpańska atmosfera i zabytki.
Zakwaterowanie w w hotelu SURF MAR **** https://www.sambahotels.com/pl/hotel-surf-mar
położonym w pierwszej linii od morza przy promenadzie i piaszczystej plaży. Na miejscu bogate animacje, duży basen z otaczającym go terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym.
Pokoje 3-os. z łazienkami.
Wyżywienie: w hotelu w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu.
Na miejscu w Hiszpanii ekscytujący pobyt i wypoczynek połączony z bogatym programem zabawy i zwiedzania, w tym wycieczki autokarowe do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:

Zwiedzanie miasta LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów. Znajdują się tu urokliwe i wyjątkowe zabytki architektonicznie oraz przepiękna promenada nadmorska. Ponadto liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava
Całodzienna wycieczka do BARCELONY jednego z piękniejszych miast Europy, a w programie zwiedzania znane architektonicznie obiekty Antonio Gaudiego, takie jak np. Sagrada Familia- domy Casa Mila i Casa Batllo. Ponadto Plac Katalonii, Stare Miasto i Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i lokalnych przysmaków, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic i Plac Hiszpański. Dodatkowo dla kibiców piłkarskich i nie tylko stadion FC Barcelona Camp Nou (bilet wstępu dodatkowo płatny na miejscu)
Korzystając ze słonecznej pogody plażowanie nad morzem i przy basenie hotelowym, aktywny wypoczynek, sport i zabawy
Wycieczka autokarowa do malowniczej nadmorskiej miejscowości TOSSA DE MAR i wejście do położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe doskonale na zdjęcia.
Dla chętnych kilkugodzinny pobyt w pobliskim wodnym parku rozrywki o licznych atrakcjach Water World, korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji. (bilet wstępu dodatkowo płatny na miejscu)
Dla starszej młodzieży codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar,
10. DZIEŃ – Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie i przejazd przez Francję do Niemiec
11. DZIEŃ – W drodze powrotnej całodzienny pobyt w największym niemieckim parku rozrywki Europa Parku, gdzie znajduje się 16 krain tematycznych, a w każdej z nich mnóstwo atrakcji, rollercoasterów i innych obiektów podnoszących adrenalinę. www.europapark.de. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.
12. DZIEŃ – Przyjazd do Polski ok. południa


Świadczenia zawarte w cenie: 2690
Przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
Zakwaterowanie w Hiszpanii – noclegi w hotelu Surf Mar **** z basenem, pokoje 3 os.
Pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu,
Realizacja atrakcyjnego programu pobytu na miejscu
Wycieczki podane w programie: do Barcelony i Tossa de Mar.
Ubezpieczenie turystyczne UNIQA S.A
Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej


Uwaga! Dodatkowo płatne – 90 euro
Taksa klimatyczna, opłaty związanych z realizacją programu: wycieczki na miejscu oraz wejścia do dwóch Parków rozrywki, Parku Asterixa we Francji w drodze do Hiszpanii i Europaparku w Niemczech w drodze powrotnej