Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

HISZPANIA – obóz Costa Brava, Park Asterixa, Gardalandia – 12 dni

HISZPANIA – OBÓZ MŁODZIEŻOWY – 12 dni Costa Brava, Park Asterixa, GardalandiaNicea i Lazurowe Wybrzeże

Terminy:

11.07-22.07.2019 – sprzedane
18.07-29.07.2019 – sprzedane

Cena 2199 + 70 euro

1. DZIEŃ – Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.

2. DZIEŃ – Przyjazd do Parku Asterixa ednego z większych i bardziej znanych europejskich Parków rozrywki – Następnie Paryż by Night – wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Plac Zgody, wieża Eiffla i dalej przejazd do Hiszpanii.


3. DZIEŃ – Przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu SAMBA***ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”. Hotel z dużym basenem, bogatymi animacjami, terenem zielonym, darmowym Wifi w lobby hotelowym. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava, znana z pięknych plaż, promenady, licznych kawiarni, pubów i słynnych w całej Europie dyskotek /jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy/. Pierwszy posiłek obiad. LLoret de mar to miasto, które latem nie zasypia, z ogromną ilością dyskotek. Oprócz tego słońce, morze i wspaniała pogoda, gdzie nie będziesz się nudził.

3. – 10. DZIEŃ– Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania,w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii:
Zwiedzanie miasta
LLORET DE MAR, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava. Obiadokolacja i nocleg.
Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nad morzem i przy basenie hotelowym, sport, aktywny wypoczynek.
Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości
TOSSA DE MAR i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.
Wycieczka do pobliskiej miejscowości
BLANES – kurortu wakacyjnego i pierwszej miejscowości zaczynającego się Wybrzeża Costa del Maresme. Urokliwa plaża i długa promenada nadmorska.

10. DZIEŃ – Wyjazd z Hiszpanii, następnie przejazd na Lazurowe wybrzeże we Francji – popołudniowo – wieczorne urokliwe zwiedzanie Cannes, Nicea i w miarę możliwościMonaco. Następnie przejazd do Włoch, obiadokolacja i nocleg.
11. DZIEŃ – Po śniadaniu przejazd na całodzienny pobyt w Gardalandii – w jednym z najciekawszych europejskich Parków rozrywki, będącym jednocześnie największym włoskim parkiem rozrywki. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski. 
12. DZIEŃ – Przyjazd do Polski.

Świadczenia zawarte w cenie:

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
 • 8 noclegów, w tym 7 w Hiszpanii w hoteluSamba *** położonym bliżej centrum rozrywkowego, pokoje 3 os. z łazienkami,
 • dodatkowy nocleg tranzytowy we Włoszech na powrocie
 • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu
 • woda do posiłków,
 • dodatkowa obiadokolacja i śniadanie przy noclegu tranzytowym na powrocie
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • podatek Vat
  wycieczka do Blanes, wycieczka do Tossa de Mar
 • Paryż w drodze do Hiszpanii, Cannes oraz Nicea na powrocieUwaga: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 5 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do Parku Asterixa i Gardalandii – 65 euro

Trasa przejazdu: Słupsk godz. 13.00 – Plac Zwycięstwa, Koszalin godz. 14.00 – parking przed dworcem PKP, Szczecin godz. 16.45parking przy ul. Sambora.
Dodatkowe, możliwe połączenia antenowe z Gdańska, Gdyni, Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry –
w cenie ok. 120 zł. za obie strony /dojazdy antenowe realizowane w przypadku grupy co najmniej 8 osób


euro