Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

HISZPANIA Lloret de Mar hotel Guitart Central Park Aqua Resort obóz młodzieżowy samolot 14-19 lat

 

Terminy i ceny

Turnus Cena Dostępne miejsca
30.06 – 07.07  3215 PLN powyżej 5
07.07 – 14.07   3215 PLN powyżej 5
14.07 – 21.07  3215 PLN powyżej 5
21.07 – 28.07   3215 PLN powyżej 5
28.07 – 04.08   3215 PLN powyżej 5
04.08 – 11.08   3215 PLN powyżej 5
11.08 – 18.08   3215 PLN powyżej 5

PROGRAM RAMOWY – SAMOLOTEM

DZIEŃ 1 zbiórka w Warszawie na lotnisku im. F. Chopina na 2,5 godziny przed planowanym odlotem, miejsce: MEETING POINT (punkt oznaczony na planie lotniska między strefami D i E). Obowiązkowo paszport lub dowód osobisty!
DZIEŃ 2-7 W trakcie pobytu – odpoczywamy, zażywamy kąpieli morskich i słonecznych, bawimy się, gramy, zwiedzamy, zero nudy. Nasza #SpokoKadra wypełni Wam czas i zapewni atrakcje! W programie m.in. city game, zabawy rekreacyjno-sportowe, wyjścia „na miasto”, shopping, wycieczki i dyskoteki. Nocne wypady i dyskoteki zawsze w asyście #SpokoKadry.
DZIEŃ 8 zakończenie obozu na lotnisku w Warszawie.
Odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

Uczestnicy biorący udział w wyjazdach organizowanych w dobie pandemii Covid 19, zobowiązani są do przestrzegania aktualnie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych zarówno w kraju jak i zagranicą (w krajach tranzytowych i docelowych).

Cena zawiera

– transport samolotem wraz z opłatami lotniskowymi i transferami do hotelu
– 7 noclegów w pokojach 2 osobowych o standardzie***
– wyżywienie 3 x dziennie
– opiekunów OK TOURS
– ratownika OK TOURS
– ubezpieczenie KL, NNW i bagażu
 

Cena nie zawiera  – obowiązkowej kaucji zwrotnej 25 €
– obowiązkowej opłaty klimatyczno-administracyjnej 15 €
 

Uwagi dodatkowe

KAUCJA ZWROTNA w wysokości 25 € obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników. Uwaga: pieniądze na wycieczki, kaucję zwrotną, opłatę klimatyczno-administracyjną opiekunowie zbierają pierwszego dnia pobytu, a kaucję oddają w ostatnim dniu po wykwaterowaniu.

Sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 150 €

W celu usprawnienia formalności związanych z leczeniem poza granicami, zalecamy dodatkowo zabranie karty EKUZ – EUROPEJSKIEJ KARTY UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO (szczegóły na: www.ekuz.nfz.gov.pl/wypoczynek/informacje-ogolne).

Zakwaterowanie i mapa

Lloret de Mar to największe centrum turystyczne na Costa Brava, które latem zamienia się w mekkę dla imprezowiczów! To tu znajduje się legendarny klub Tropics, w którym każdego roku bawimy się na koncertach największych światowych gwiazd! Z plaży otoczonej klifami rozciąga się piękny widok na wzgórza Lloret de Mar. Cudowna architektura oraz hiszpański temperament zostaną w sercu na zawsze! Nasza #SpokoKadra pokaże najlepsze miejscówki oraz przypilnuje, żebyśmy po baletach bezpiecznie wrócili do hotelu. Chętni zwiedzają Barcelonę. W stolicy Katalonii zobaczymy Sagradę Familię, architekturę Gaudiego, magiczne fontanny i wiele więcej! Fani FC Barcelony być może będą mieli okazję zobaczyć swoich idoli. Mega emocje gwarantuje SANDDANCE – wielkie pool party w samym centrum, pobawimy się w rytmach najlepszej muzyki, jednocześnie skacząc w pianie!
Uwaga: wszystkie dyskoteki w Hiszpanii dostępne są wyłącznie dla młodzieży od 16 roku życia (ukończone 16 lat!). Bilety (karnety) sprzedawane są na podstawie dokumentu tożsamości.

Hotel****/*** Hotel Guitart Central Park Aqua Resort

www.guitarthotels.com tel. 0034 972347001

grupa wiekowa 14 – 19 lat

Zdecydowanie najlepszy obiekt w ofercie! Resort, w którym tętni życie i gdzie każdy poczuje się fantastycznie. Hotel w rewelacyjnej lokalizacji, w samym sercu Lloret de Mar, blisko głównej ulicy i dyskotek, ok. 400 m od plaży. Do naszej dyspozycji są świetne baseny, park wodny, w którym znajdują się dwie 7 metrowe zjeżdżalnie, a także tarasy słoneczne w ogrodzie oraz boisko. Leżaki i parasole przy basenach bezpłatne. Hotel oferuje animacje, zarówno dzienne jak i wieczorne, tu nie ma miejsca na nudę. Wi Fi na terenie całego kompleksu mamy gratis! W hotelu dostępna jest strefa spa oraz siłownia, za dodatkową opłatą.
POKOJE 2 osobowe z łazienkami, TV, z indywidualną klimatyzacją – w cenie. Wszystkie pokoje mają balkon. Resort oferuje różne rodzaje zakwaterowania – nasi uczestnicy mieszkają w 3*** części hotelowej.
WYŻYWIENIE 3 posiłki dziennie w formie bufetu, napoje do lunchu i kolacji.

Wycieczki

BARCELONA wycieczka autokarowa – 226 PLN lub ok. 48 €
REJS STATKIEM zwiedzanie Tossy de Mar – 156 PLN lub ok. 33 €
WATER WORLD park wodny – ok. 47 €
Mecz FC BARCELONY na Camp Nou bilet i przejazd – ok. 70-150 €
TROPICS (od 16 lat) karnet tygodniowy do dyskoteki – ok. 25 € (dodatkowo płatne wydarzenia i koncerty gwiazd)
SANDDANCE (od 16 lat) – ok. 30 €

Transport

Miejscowość Miejsce Godzina odjazdu
Warszawa lotnisku im. F. Chopina, Miejsce Spotkań (Meeting Point) – punkt między strefą odpraw D-E