Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

HISZPANIA – Obóz Costa Brava, Park Asterixa i Europapark- 12 dni

HISZPANIA – OBÓZ MŁODZIEŻOWY – Costa Brava,  Park Asterixa i Europapark

Cena 1949  + 70 euro
TERMINY :

04.07 – 15.07.2019   – brak miejsc
11.07 – 22.07.2019 – brak miejsc
18.07 – 29.07.2019 – ostatnie miejsca
25.07 – 05.08.2019 – brak miejsc

1.DZIEŃ – Wyjazd z Polski i przejazd przez Niemcy do Francji.
2. DZIEŃ – Przyjazd do Parku Asterixa /www.parcasterix.fr/ słynnego europejskiego Park rozrywki wzorowanego na słynnym komiksie o przygodach sympatycznych Gallów: Asterixa, Obelixa i jego przyjaciół. Następnie Paryż by Night – wieczorny objazd miasta, w tym Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, wieża Eiffla i dalej przejazd do Hiszpanii.
3. DZIEŃ – Przyjazd do Hiszpanii. Zakwaterowanie w hotelu SAMBA***najbardziej ulubionym młodzieżowym hotelu na Costa Brava”, bogate animacje duży basen z terenem zielonym, darmowe Wifi w lobby hotelowym. Lloret de Mar to najbardziej popularna miejscowość Wybrzeża Costa Brava, znana z pięknych plaż, promenady, licznych kawiarni, pubów i słynnych w całej Europie dyskotek, jedno z największych centrów dyskotek na południu Europy. 
3. – 10. DZIEŃ
 – Pobyt i wypoczynek w Hiszpanii połączony z bogatym programem zwiedzania, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc tej części Hiszpanii: 
Zwiedzanie miasta Lloret de Mar, które latem zamienia się w znany w całej Europie kurort wakacyjny i miasto młodzieży z wielu krajów, w tym urokliwy i wyjątkowy architektonicznie kościół, ratusz miejski, promenada nadmorska oraz liczne punkty widokowe, skąd rozpościera się widok na miasto, morze i wybrzeże Costa Brava obiadokolacja i nocleg.
Wycieczka do BARCELONY
, w programie Sagrada Familia – dzieło życia Antonia Gaudi,Ogrody Guell, domy Gaudiego – Casa Mila i Casa Batllo, Plac Katalonii, Ratusz i Stare Miasto – Dzielnica Gotycka, spacer głównym deptakiem Las Ramblas – uważanym za najpiękniejszą ulicę świata, czas wolny na zakup pamiątek i przysmaków przy Rynku La Boqueria, przejazd na punkt widokowy na wzgórze Montjuic, stadion olimpijski oraz Plac Hiszpański, dla chętnych stadion FC Barcelona Camp Nou, zakupy w centrach handlowych.
Codzienne dyskoteki w wybranych, największych klubach Lloret de Mar, plażowanie nam morzem i przy basenie hotelowym, 
sport, aktywny wypoczynek.
Wycieczka autokarowa do malowniczej miejscowości 
Tossa de Mar i położonego na wzgórzu zamku, spacer na wzgórze zamkowe uliczkami średniowiecznego miasteczka. Po drodze liczne punkty widokowe.
Wycieczka do miejscowości 
Girona z licznymi średniowiecznymi pamiątkami architektury oraz doskonale zachowanym Starym Miastem i monumentalną katedrą, spacer murami miasta.
10. DZIEŃ
 – Wyjazd z Hiszpanii po obiedzie w godzinach popołudniowych, w trakcie przejazdu przerwa w dużym centrum handlowym na granicy Hiszpanii i Francji oraz krótkie, wieczorne zwiedzanie Avignon.
11. DZIEŃ 
 Całodzienny pobyt w Europa Parku /www.europapark.de/ w jednym z największych i  najciekawszych niemieckich parków rozrywki z licznymi ekscytującymi atrakcjami. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski.

12.DZIEŃ – Przyjazd do Polski

 

Świadczenia zawarte w cenie:

  • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników
  • noclegi „najbardziej młodzieżowym w hotelu Lloret” Samba *** z basenem, pokoje 3 os. z łazienkami,
  • pełne wyżywienie w Hiszpanii: śniadania, obiady i kolacje, w formie bufetu, /rozpoczęcie i zakończenie pobytu obiadem/
  • wszystkie wycieczki podane w programie: do Barcelony, Girony i Tossa de Mar.
  • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A
  • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
    Uwagi: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 5 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze) oraz opłat związanych z realizacją programu i wstępów do Parku Asterixa i Europaparku – 65 euro

Trasa przejazdu: Słupsk godz. 13.00 – Plac Zwycięstwa,
Koszalin
 godz. 14.00 – parking przed dworcem PKP,
Szczecin godz. 16.45 – parking przy ul. Sambora.
Dodatkowe, możliwe połączenia antenowe z Gdańska, Gdyni, Poznania i Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry – w cenie ok. 120 zł. za obie strony /dojazdy antenowe realizowane w przypadku grupy co najmniej 8 osób

euro