Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

GRECJA PROMEM – obóz młodzieżowy – 12 dni

 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY –  GRECJA  PROMEM *

 TERMINY :
05.07 – 16.07.2019 – brak miejsc
20.07 – 31.07.2019 – ostatnie miejsca

 CENA : 2199 zł +  75 euro

1. DZIEŃ –  Wyjazd z Polski i przejazd wg. rozkładu przez Niemcy do Włoch.
2. DZIEŃ – Przyjazd do Ancony, zaokrętowanie na promie płynącym z Włoch do GRECJI. Rejs luksusowym promem po Adriatyku. Na promie basen, dyskoteka, sklepy, restauracje, taras plażowy. W trakcie rejsu możliwość opalania na jednym z pokładów słonecznych. Wieczorem dyskoteka w promowym clubie.
3. DZIEŃ – Przypłynięcie promu na Peloponez w Grecji i przejazd do Tolo. Zakwaterowanie w dobrym hotelu Flisvos *** lub hotel Esperia *** przy plaży z dostępem do basenu, w pokojach 3, 4 os. z łazienkami. Tolo to dziś jeden z popularniejszych kurortów turystycznych, o prawdziwie magicznej atmosferze. Miejscowość położona w małej zatoce argolidzkiej z piaszczystą plażą i krystaliczna wodą, otoczona nadbrzeżnymi tawernami oferujące smaki wyśmienitej kuchni greckiej. Piękne górzyste krajobrazy, bliskość ciekawych i antycznych zabytków przyciąga latem mnóstwo turystów, witanych z tradycyjną grecką gościnnością. W samym miasteczku Tolo znaleźć można wszystko co jest potrzebne, aby przeżyć niezapomniane wakacje: słońce, plażę, kawiarnie a wieczorami muzyka i wieczory greckie.
3 – 10. DZIEŃ Pobyt w Grecji będący połączeniem aktywnego wypoczynku i realizacji programu zwiedzania największych starożytnych atrakcji starożytnej Grecji i, w tym np.:
Całodzienna wycieczka autokarowa do 
ATENzwiedzanie centrum miasta, w tym wzgórze jedyne w swoim rodzaju wzgórze Akropol i świątynia Ateny. Schodząc ze wzgórza możliwa wizyta w Muzeum Akropolu, Ponadto Świątynia Zeusa. Dzielnica Handlowa Plaka pełna restauracji lub tawern. Starożytny, praktycznie w całości zachowany Stadion Olimpijski, zmiana warty przed Parlamentem. W trakcie przejazdu zwiedzanie Kanału Korynckiego odcinającego Półwysep Peloponeski od lądu.

Wycieczka do starożytnej Argolidy – znanego historycznego regionu Grecji z licznymi pamiątkami starożytności – w tym zwiedzanie Grobu Agamemnona w Mykenach oraz starożytnego, doskonale zachowanego amfiteatru w Epidavros słynnego z wyjątkowej akustyki i na koniec miasteczka – twierdzy w Nafplio
Ponadto zajęcia sportowe, plażowanie nad ciepłym morzem i przy basenie hotelowym. Dyskoteki i imprezy kulturalne itp 
10. DZIEŃ – Przejazd do Patry, Wieczorem zaokrętowanie i odpłynięcie promu. Ciepły posiłek na promie w tym dniu lub następnym. Ponownie wieczorowo-nocna dyskotekana promie i inne atrakcje.
11. DZIEŃ – Przypłynięcie promu do Ancony i dalej przejazd autokarem przez Włochy, Austrię i Niemcy.
12. DZIEŃ – Powrót do Polski, przyjazd do domu.  

Świadczenia w cenie:

 • przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/,
 • 7 noclegów w Grecji w pokojach 2/3/4 osobowych z łazienkami – hotel ***
  z basenem nad
   morzem.
 • przeprawa promem lux po Adriatyku na trasie Ancona – Patra oraz Patra – Ancona
  2 noclegi na promie – miejsca na fotelach lotniczych
  pełne wyżywienie w Grecji: /śniadanie, obiad i kolacja – kuchnia grecka/.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A /10000 euro od osoby/
 • opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i pilota
 • podatek VAT

 * Termin orientacyjny ze względu na brak dokładnych rozkładów kursowania promów w 2019 r.
Uwaga: cena nie obejmuje dwóch wycieczek na miejscu ze wstępami do zwiedzanych atrakcji oraz dopłaty do dwóch ciepłych posiłków na promie, po jednym w każdą stronę – łącznie 60 euro

 

Trasa przejazdu:
Słupsk Plac Zwycięstwa godz. – 13.00
Koszalin Dw. PKP – 14.00
Szczecin parking przy ul Sambora – 16.45

euro