Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

GRECJA PROMEM – obóz młodzieżowy

 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY –  GRECJA  Półwysep Peloponez ok*

 TERMIN :12.07 – 23.07.2018 – sprzedane
CENA : 1950 zł + 75 euro

1. DZIEŃ –  Wyjazd z Polski i przejazd wg. rozkładu przez Niemcy do Włoch.
2. DZIEŃ – Przyjazd do Ancony, zaokrętowanie na promie płynącym z Włoch do GRECJI. Rejs luksusowym promem po Adriatyku. Na promie basen, dyskoteka, sklepy, restauracje, taras plażowy. W trakcie rejsu możliwość opalania na jednym z pokładów słonecznych. Wieczorem dyskoteka w promowym clubie.
3. DZIEŃ – Przypłynięcie promu na Peloponez w Grecji i przejazd do Tolo. Zakwaterowanie w dobrym hotelu przy plaży z dostępem do basenu, w pokojach 3, 4 osobowych z łazienkami. Tolo to dziś jeden z popularniejszych kurortów turystycznych, o prawdziwie magicznej atmosferze. Miejscowość położona w małej zatoce argolidzkiej z piaszczystą plażą i krystaliczna wodą, otoczona nadbrzeżnymi tawernami oferujące smaki wyśmienitej kuchni greckiej. Piękne górzyste krajobrazy, bliskość ciekawych i antycznych zabytków przyciąga latem mnóstwo turystów, witanych z tradycyjna grecka gościnnością. W samym miasteczku Tolo znajda Państwo wszystko to czego potrzebują, aby przeżyć niezapomniane wakacje: słońce, plażę, kawiarnie a wieczorami muzyka i wieczory greckie.
3 – 10. DZIEŃ Pobyt w Grecji będący połączeniem aktywnego wypoczynku i realizacji programu zwiedzania największych starożytnych atrakcji starożytnej Grecji i, w tym np.: • Całodzienna wycieczka autokarowa do ATEN, zwiedzanie centrum miasta, w tym wzgórze jedyne w swoim rodzaju wzgórze Akropol i świątynia Ateny. Schodząc ze wzgórza możliwa wizyta w Muzeum Akropolu, Ponadto Świątynia Zeusa. Dzielnica Handlowa Plaka pełna restauracji lub tawern. Starożytny, praktycznie w całości zachowany Stadion Olimpijski, zmiana warty przed Parlamentem. Po południu dla chętnych wjazd kolejką linową na wzgórze Gore-Parnis. W trakcie przejazdu zwiedzanie Kanału Korynckiego odcinającego Półwysep Peloponeski od lądu. • całodzienna wycieczka do starożytnej Argolidy – znanego historycznego regionu Grecji z licznymi pamiątkami starożytności – w tym zwiedzanie Grobu Agamemnona w Mykenach oraz starożytnego, doskonale zachowanego amfiteatru w Epidavros słynnego z wyjątkowej akustyki i na koniec miasteczka – twierdzy w Nafplio. • Ponadto zajęcia sportowe, plażowanie nad ciepłym morzem i przy basenie hotelowym. Dyskoteki i imprezy kulturalne itp. BIURO PODRÓŻY EURO-RELAX Słupsk ul. Wojska Polskiego 29 tel. 59 8411017 eurorelax@interia.pl • 10. DZIEŃ – Przejazd do Patry, następnie przejazd w kierunku Igumenicy – w trakcie przejazdu zwiedzanie słynnej greckiej atrakcji turystycznej – Meteorów, wysoko zawieszonych w skałach klasztorów, zwiedzanie wybranego jednego z nich. Wieczorem zaokrętowanie i odpłynięcie promu. Ponownie wieczorowo-nocna dyskoteka na promie i inne atrakcje.
11. DZIEŃ – Przypłynięcie promu do Ancony i dalej przejazd autokarem przez Austrię i Niemcy.
12. DZIEŃ – Powrót do Polski i Bydgoszczy, przyjazd do domu.

Świadczenia w cenie:
• przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy
• 7 noclegów w Grecji w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami – hotel *** z basenem nad morzem. • przeprawa promem lux po Adriatyku na trasie Ancona – Patra oraz Patra – Ancona
• 2 noclegi na promie – miejsca na fotelach lotniczych • pełne wyżywienie w Grecji: /śniadanie, obiad i kolacja – kuchnia grecka/.
• po jednym ciepłym posiłku na promie, w każdą ze stron
• ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A /10000 euro od osoby/
• opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
• wszystkie wycieczki podane w programie oraz wstępy do zwiedzanych atrakcji
• podatek VAT
* termin orientacyjny ze względu na brak dokładnych rozkładów kursowania promów w 2018 r.

Trasa przejazdu: Słupsk Plac Zwycięstwa godz. – 13.00 Koszalin Dw. PKP – 14.00 Szczecin parking przy ul Sambora – 16.45 Gorzów Wlkp. stacja PKN Orlen ul. Mysliborska – 18.15 Zielona Góra parking przy Palmiarni – 19.45, Wrocław /Bielany Wrocławskie /parking przy PKN Orlen przy zjeździe z Autostrady, naprzeciwko Macro – 22.15, Katowice Dw. PKP – 00.45

euro