Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
borków camp dla dzieci

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE – Borków Camp musical

Borków Camp Musical – Kraina Lodu

 Góry Świętokrzyskie 6 – 12 lat

Cena: od 1049 zł

W tym roku miłośników Krainy Lodu zapraszamy na warsztaty wokalno-taneczne w Góry Świętokrzyskie. Na tych zimowiskach będziecie mogli poprawić swoją koordynację, muzykalność oraz poczucie rytmu oraz nauczycie się podstawowych kroków tanecznych. Zajęcia z ulubionymi piosenkami, a na zakończenie pokaz musicalowy i dla każdego niespodzianka-gadżet z Krainy lodu!

Borków to malownicza miejscowość położona u Podnóża Gór Świętokrzyskich – jednego z najciekawszych krajobrazowo, geologicznie i turystycznie regionów Polski. Tu, w sercu Cisowsko – Orłowińskiego Parku Krajobrazowego można odpocząć od gwaru codzienności jak i aktywnie spędzić czas w malowniczej scenerii górskiej. Borków dzieli zaledwie 16 km od centrum Kielc i stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno do uprawiania turystyki pieszej, zwiedzania atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich jak i do uprawiania sportów zimowych.W bliskim sąsiedztwie znajdują się 2 ośrodki narciarskie: Niestachów oraz „Sabat” działający przy Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Borków to takżewspaniałe miejsce dla miłośników jazdy konnej.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy AFOR – to kameralny obiekt położony w otoczeniu urzekającego jodłowego lasu w bliskim sąsiedztwie Zalewu Borków. Do dyspozycji uczestników: jadalnia, przytulna kawiarnia, sala kominkowa, sale konferencyjne, stół do bilarda i tenisa stołowego, wydzielone miejsce na grill i ognisko. Nocleg w pokojach 2,3,4,5-osobowych i typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany.

JEDZENIE: zdrowe i odpowiednio zbilansowane 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja serwowane w stołówce ośrodka. Zapewniamy także smaczne posiłki bezglutenowe (realizacja diet po wcześniejszym zgłoszeniu).

ATRAKCJE

Specjalnie dla Was Camp Musical w nowej odsłonie – Krainy Lodu! Zajęcia z ulubionymi piosenkami, a na zakończenie ocalicie świat przygotowując dla całej kolonii pokaz musicalowy!

– warsztaty wokalno-taneczne: praca w grupie, rozwijanie wyobraźni muzycznej i poczucia rytmu, ćwiczenia „rozśpiewujące” i oddechowe, emisja głosu, praca nad zwiększeniem dźwięczności i nośności głosu, pogłębianie ogólnej muzykalności, rozwój motoryki i poprawnej postawy, choreografie i improwizacje taneczne, proste układy taneczne.

– sekrety aktorstwa: gest, mimika, głos – improwizacje aktorskie, podstawy pantomimy, interpretacja tekstu, wyrażanie emocji

– Vademecum Młodego Artysty: jak chronić swój głos, jak unikać urazów i dbać o mięśnie – jednym słowem jak chronić swoje ciało;

– plener artystyczny: ćwiczenie i doskonalenie umiejętności aktorskich w miłych okolicznościach przyrody

– twórczo i kreatywnie: rozwijanie kreatywnego myślenia poprzez gry logiczne. Giga Bierki –  ogromne patyki, kolorowe farby i dobra zabawa gwarantowana! Kto nie poruszy konstrukcji i zdobędzie najwięcej bierek?

– przygotujecie stroje musicalowe według własnych projektów: błękit i biel w kreacjach w stylu: Anna, Elsa czy Kristoff

ZIMOWISKA W GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH TO TAKŻE:

CZAS SPĘDZONY NA WYCIECZKACH W NAJCIEKAWSZYCH MIEJSCACH TEGO REGIONU

– 2-godzinna zabawa w parku wodnym PERŁA – na uczestników czekać będzie m.in. 93 metrowa zjeżdżalnia, basen główny wyposażony w podwodne masaże, dzikie źródła, wodospady
– Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, zwiedzanie wystawy „bajkowy świat” – czyli prawdziwa podróż w krainę marzeń i snów
– Centrum Nauki LEONARDO DA VINCI na Podzamczu w Chęcinach – naukowy plac zabaw, zwiedzanie unikalnej, multimedialnej wystawy „człowiek-niezwykła maszyna”
– Jaskinia Raj – zwiedzanie najsłynniejszej i najpiękniejszej jaskini krasowej w Polsce
– Kielce – stolica województwa świętokrzyskiego, spacer po głównym deptaku i zabawa na lodowisku (dla chętnych dodatkowy koszt ok. 20 PLN/ wstęp + wypożyczenie łyżew).

ZABAWY W REGIONALNYM STYLU I NIE TYLKO:

– Festyn świętokrzyski – spotkanie ze świętokrzyskimi czarownicami – opowiadanie legend, nauka „latania na miotłach”
– zimowe wymysły czyli zabawy na świeżym powietrzu – bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu (jak tylko dopisze pogoda)
– ognisko z pieczeniem kiełbasek
– szaleństwo karnawałowe – przygotowanie kostiumów, masek w stylu weneckim a na zakończenie tańce, pląsy czyli dyskotek
– konkurs „moja ulubiona postać bajkowa”
– „kalejdoskop talentów” – szukamy kolonijnych talentów, konkurs podczas którego dzieci będą mogły zaprezentować co tylko zechcą i poczuć się jak gwiazda estrady

WIELKI FINAŁ

Uroczyste zakończenie zimowiska, podczas którego zaprezentowane zostaną prace plastyczne uczestników, wyświetlone zdjęcia z całego zimowiska i oczywiście rozdane zostaną dyplomy i nagrody