Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Borków camp dance

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE – Borków Camp dance

Borków Camp Dance

Góry Świętokrzyskie 6 – 12 lat

Cena: od 1099 zł

Zima bez nart? Możecie zacząć swoją przygodę z tańcem właśnie na tych koloniach. Gwarantowane różne style tańca oraz zajęcia ze znanymi instruktorami. Codzienne kilkugodzinne treningi pozwolą sprawdzić czy taniec to Wasza pasja na całe życie. Sesje taneczne, fotograficzne i nagranie teledysku, a to jeszcze nie wszystko.
Tylko u nas Mega Ferie z tysiącem atrakcji!

Borków to malownicza miejscowość położona u Podnóża Gór Świętokrzyskich – jednego z najciekawszych krajobrazowo, geologicznie i turystycznie regionów Polski. Tu, w sercu Cisowsko – Orłowińskiego Parku Krajobrazowego można odpocząć od gwaru codzienności jak i aktywnie spędzić czas w malowniczej scenerii górskiej. Borków dzieli zaledwie 16 km od centrum Kielc i stanowi doskonałą bazę wypadową zarówno do uprawiania turystyki pieszej, zwiedzania atrakcji turystycznych Gór Świętokrzyskich jak i do uprawiania sportów zimowych.W bliskim sąsiedztwie znajdują się 2 ośrodki narciarskie: Niestachów oraz „Sabat” działający przy Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Borków to takżewspaniałe miejsce dla miłośników jazdy konnej.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy AFOR – to kameralny obiekt położony w otoczeniu urzekającego jodłowego lasu w bliskim sąsiedztwie Zalewu Borków. Do dyspozycji uczestników: jadalnia, przytulna kawiarnia, sala kominkowa, sale konferencyjne, stół do bilarda i tenisa stołowego, wydzielone miejsce na grill i ognisko. Nocleg w pokojach 2,3,4,5-osobowych i typu studio 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany.

JEDZENIE: zdrowe i odpowiednio zbilansowane 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja serwowane w stołówce ośrodka. Zapewniamy także smaczne posiłki bezglutenowe (realizacja diet po wcześniejszym zgłoszeniu).

ATRAKCJE

Taniec, znani instruktorzy, profesjonalna kadra to wszystko na naszym obozie! Dajemy Wam niepowtarzalną okazję nauki tańca z gwiazdami polskiej sceny tanecznej!

– zajęcia taneczne będą odbywać się pod okiem wyszkolonej kadry instruktorów tańca, gwarantujemy około 4 h dziennie tańca przez 5 dni.
– podział na grupy pod względem umiejętności i zaawansowania, tak aby każdy nauczył się jak najwięcej.
– spróbujecie różnych stylów tańca: współczesny, modern jazz, hip-hop, dancehall i inne techniki
– cały obóz to min. 20 godz. zajęć tanecznych! + nagranie teledysku, sesje fotograficzne z instruktorami, sesje taneczne
– taniec to nie tylko kroki ale nauka budowania świadomości ciała, manipulowania własnymi uczuciami.

Na zakończenie Certyfikat ukończenia obozu tanecznego z ilościami przetańczonych godzin z każdej techniki.

Uwaga! Przypominamy o zabraniu wygodnego stroju (spodenki, koszulka) i butów sportowych (trampki) do zajęć

INSTRUKTORZY: 
Przemek Zabrodzki – od 11 lat trenuje taniec towarzyski, posiada międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. W 2015 roku zdobył Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego w obydwu stylach jak i jest półfinalistą Mistrzostw Polski. Obecnie szkoli się u najlepszych choreografów w Polsce rozwijając umiejętności w Hip-Hopie i nie tylko.

Jarek Kowalczyk – swoją przygodę taneczną rozpoczął mając zaledwie 5 lat w przedszkolu, dzisiaj prowadzi zajęcia w wielu szkołach tańca w Warszawie, przygotowując dzieci do zawodów i pokazów. Ukończył szkołę teatralno-taneczną, jest także absolwentem Europejskiej Akademii Tańca. Szkolił się pod okiem największych gwiazd tańca na całym świecie, występował w wielu teatrach, ale najlepiej czuje się prowadząc zajęcia z modern jazz z elementami współczesnego.

POZA TAŃCEM

CZAS SPĘDZONY NA WYCIECZKACH W NAJCIEKAWSZYCH MIEJSCACH TEGO REGIONU

– 2-godzinna zabawa w parku wodnym PERŁA – na uczestników czekać będzie m.in. 93 metrowa zjeżdżalnia, basen główny wyposażony w podwodne masaże, dzikie źródła, wodospady
– Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, zwiedzanie wystawy „bajkowy świat” – czyli prawdziwa podróż w krainę marzeń i snów
– Centrum Nauki LEONARDO DA VINCI na Podzamczu w Chęcinach – naukowy plac zabaw, zwiedzanie unikalnej, multimedialnej wystawy „człowiek-niezwykła maszyna”
– Jaskinia Raj – zwiedzanie najsłynniejszej i najpiękniejszej jaskini krasowej w Polsce
– Kielce – stolica województwa świętokrzyskiego, spacer po głównym deptaku i zabawa na lodowisku (dla chętnych dodatkowy koszt ok. 20 PLN/ wstęp + wypożyczenie łyżew)

ZABAWY W REGIONALNYM STYLU I NIE TYLKO:

– Festyn świętokrzyski – spotkanie ze świętokrzyskimi czarownicami – opowiadanie legend, nauka „latania na miotłach”
– zimowe wymysły czyli zabawy na świeżym powietrzu – bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu (jak tylko dopisze pogoda)
– ognisko z pieczeniem kiełbasek
– szaleństwo karnawałowe – przygotowanie kostiumów, masek w stylu weneckim a na zakończenie tańce, pląsy czyli dyskoteka
– konkurs „moja ulubiona postać bajkowa”
– „kalejdoskop talentów” – szukamy kolonijnych talentów, konkurs podczas którego dzieci będą mogły zaprezentować co tylko zechcą i poczuć się jak gwiazda estrady

WIELKI FINAŁ

Uroczyste zakończenie zimowiska, podczas którego zaprezentowane zostaną prace plastyczne uczestników, wyświetlone zdjęcia z całego zimowiska i oczywiście rozdane zostaną dyplomy i nagrody