Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

FOOTBALL CAMP OBÓZ PIŁKARSKI WE WŁOSZECH 2018 13 dni

FLORENCJA  – PIZA – TURYN  – MEDIOLAN – GARDALAND

TERMIN: 07,07-19-07,2018

CENA: 24 95 zł

PROGRAM RAMOWY

Dzień 1: Wyjazd ze Szczecina godz 02.20 . Nocny przejazd do Włoch.

Dzień 2: Przyjazd do stolicy regionu Toskania – Florencji, zwiedzanie miasta: Plac Michała Anioła z widokiem na miasto, Most złotników na rzece Arno, plac Signoria, katedra Santa Maria del Fiore i baptysterium. Następnie przejazd do Muzeum AC Fiorentina – zwiedzanie stadionu. Wieczorem przyjazd do wioski La Cecinella. Zakwaterowanie, zapoznanie się z bazą noclegową, kolacja, nocleg.

Dzień 3-9: Wypoczynek i realizacja programu:

PROGRAM ANIMACYJNY:

 – Zajęcia kondycyjne,

– Codzienne treningi na boisku trawiastym pod okiem wykwalifikowanych trenerów w dwóch grupach wiekowych – szlifowanie techniki piłkarskiej,
– Podstawy taktyczne,
– Calcio – rozgrywki piłkarskie,
– Konkurs wiedzy piłkarskiej – historia piłki nożnej,
– Gra terenowa,
– Wycieczka do Pizy – zwiedzanie miasta ze słynną krzywą wieżą, katedra Santa Maria Assunta i baptysterium.

 – Wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele.

Dzień 10: Śniadanie. Przejazd do Turynu zwiedzanie miasta m.in.: Palazzo Reale, katedra św. Jana. Następnie przejazd na stadion Juventusu Turyn: zwiedzanie muzeum, szatni, wyjście na trybuny. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 11: Po śniadaniu przejazd do Mediolanu. Zwiedzanie miasta: Piazza del Duomo z katedrą, Pasaż Vittorio Emanuele, teatr operowy La Scala. Następnie przejazd naSan Siro. Stadion będący siedzibą 2 włoskich gigantów: Interu Mediolan oraz AC Milan. Tour po stadionie: zwiedzanie szatni, sali z trofeami, wyjście na murawę. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 12: Śniadanie. Przejazd do Gardalandu jednego z najsłynniejszych włoskich parków rozrywki. Wspaniałe miejsce zabawy dla dzieci i młodzieży, z mnóstwem zjeżdżalni, kolejek naziemnych, nadziemnych i podziemnych oraz emocjonujących atrakcji na wodzie, lądzie i w powietrzu. Obiadokolacja w formie suchego prowiantu, nocny przejazd do Polski.

Dzień 13: Powrót do Polski. Zakończenie obozu.

Świadczenia”

Zakwaterowanie
HOTEL VILLAGE RESIDENCE LA CECINELLA *** w Cecina Mare (lub inny o podobnym standardzie, w podobnej lokalizacji) w trakcie pobytu, pokoje 2,3-osobowe z łazienkami. Położony ok. 800 m od morza. Na terenie obiektu: basen, restauracja, bar, salon wypoczynkowy, klimatyzacja, boisko do piłki nożnej. Podczas noclegów tranzytowych hotele** i ***.
Wydatki programowe obligatoryjnie
Wstępy (m.in. Park Rozrywki Gardaland, wejścia na stadiony), przewodnicy, wjazdy do miast – około 130 euro. Wydatki programowe są obligatoryjne i opłacane indywidualnie przez uczestników obozu.
Świadczenia w cenie
10 noclegów, wyżywienie, ubezpieczenie, realizacja programu, transport, opieka wychowawców, strój do piłki nożnej, opieka medyczna.
UWAGI
Uczestnicy obozu powinni posiadać: paszport lub dowód osobisty, legitymację szkolną z numerem PESEL, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to min. 80 euro).
Wyżywienie
3 posiłki dziennie podczas pobytu Pierwsze świadczenie we Włoszech – kolacja, ostatnie – śniadanie. Wyżywienie w pozostałe dni – patrz program.
Transport
Autokar turystyczny obsługiwany przez 2 kierowców (klimatyzacja, WC, barek, DVD). Na trasach antenowych pociąg lub mikrobus.
Szczecin godz – 02.30 – dopłata 144 zł
Gorzów Wlkp – 04.30 – dopłata 115
Zniżki / dopłaty
Każdy z uczestników zobowiązany jest do uiszczenia opłaty składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 pln / osoba

 

Med