Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

HISZPANIA + WENECJA + GARDALAND- Htl Havai I Montevista 12 dni

HISZPANIA -+ WENECJA + GARDALAND
Htl Havai I Montevista 12 dni – wiek 12 – 19 lat 

O aktualne ceny i promocje zapytaj w biurze AS

Terminy: 23.07 – 03.08.2020 – cena 2699 zł + 55 euro
03.07 -17.06.2020 cena  2699 zł + 55 euro

Hotel HAWAI/MONTEVISTA ***

Gwarancja udanego wypoczynku i MEGA KOMFORTU ! Obiekt położony jest w odległości około 600 m od głównej plaży w Lloret de Mar. Na terenie hotelu znajdują się sale barowe, prywatny ogród z odkrytym basenem, restauracja hotelowa, pokój gier i plac zabaw dla dzieci. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, kawiarnie i restauracje. 2- lub 3- osobowe pokoje są funkcjonalne i nowocześnie urządzone, posiadają łazienkę, klimatyzację, suszarkę do włosów, telefon, TV, balkon i odpłatny sejf.

PROGRAM RAMOWY

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, ( Dopłata za wyjazd ze Szczecina +180 zł, Gorzów Wlkp + 150 zł) Przejazd tranzytowy przez Czechy, Austrię, Słowenię do Włoch. Przejazd na obiadkolację i nocleg w okolicach Wenecji.

2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Spacer z przewodnikiem trasą turystyczną do placu św. Marka. Szlak prowadzi wąskimi uliczkami przez niezliczoną ilość mostów i kanałów, z których słynie Wenecja. Zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. W drodze powrotnej rejs vaporetto weneckimi kanałami. Po zwiedzaniu obiadokolacja i nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Obiad i zakwaterowanie około godz. 15.00. Spotkanie organizacyjne i kolacja.

3-10 dzień Program Pobytu.

10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrwyki Gardaland we Włoszech.

11 dzień Przyjazd do jednego z największych i najsłynniejszych na świecie parków rozrywki – włoskiego Gardalandu. Na powierzchni ok. 60 ha. czeka na Was ogrom atrakcji. W krainie Fantasy spotkać można bohaterów filmowych z “Madagaskaru” i “Epoki lodowcowej”. W wielkiej części Przygód można zdobyć dżunglę i spotkać… mamuty, uczestniczyć w rejsie pirackim okrętem czy łodzią popłynąć wzdłuż rzeki Colorado. Najpopularniejszą częścią parku jest kraina Adrenaliny. Największe rollercostery, diabelskie młyny i domy strachów. Po zabawie obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce dnia 13 w nocy i rano.

Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum „Pamiętników z Wakacji”, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja Klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !

Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady

Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka

Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Ale zwiedzanie to nie wszystko !

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta. Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free – feel free 🙂

Świadczenia w cenie

  • 7 noclegów w Hiszpanii
  • 1 nocleg w okolicach Wenecji
  • wyżywienie zgodne z programem: 8 śniadań, 8 obiadów, 7 kolacji oraz 3 pakiety obiadokolacyjne
  • koszty zwiedzania Wenecji (w tym rejs tramwajem wodnym vaporetto, przewodnik, check point, zestawy słuchawkowe)
  • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
  • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie KL, NNW 90 PLN/os.,
  •  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

  • opłata klimatyczno – administracyjna: 20 EUR/os.,
  • bilet wstępu do Gardalandu: 35 EUR/os.

Opcjonalnie:- 
– wycieczki fakultatywne
– sugerowane kieszonkowe na prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR)
– ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
– Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi

Uwaga:
– Dokumentem niezbędnym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osoboisy
– Prosimy o zabranie ze sobą Karty Uczestnika Obozu, podpisanego Regulaminu oraz karty EKUZ (http://www.ekuz.nfz.gov.pl)

Fcl