Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
cesan San Carlo

Dla Seniora Hotel San Carlo ***

Zakwaterowanie: Hotel San Carlo *** – 4-piętrowy hotel w centrum dzielnicy Zadina di Cesenatico, około 250 metrów od piaszczystej plaży i 300 metrów od głównego deptaku gdzie są kawiarnie, sklepy oraz restauracje. Hotel znajduje się w spokojnej dzielnicy, co sprzyja wypoczynkowi, dojście do plaży przez park piniowy. Strona 1 z 2 Pokoje 2-4 osobowe z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, łazienką z kabiną prysznicową i suszarką do włosów, balkonem, telewizorem, telefonem i sejfem (za kaucją).  Hotel jest w stylu nowoczesnym z bardzo doświadczoną obsługą. Hol z recepcją, klimatyzowana sala restauracyjna, winda, klimatyzowana sala telewizyjna z TV-satelitarną,piłkarzyki, taras zewnętrzny. Basen zewnętrzny (leżaki na basenie bezpłatne). Bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu w holu hotelu (WiFi)

Program ramowy:

1 dzień – Wyjazd z Polski. Przejazd do Włoch następnego dnia w godzinach południowych.

2 dzień – Przyjazd do Cesenatico w godzinach południowych. Zakwaterowanie, zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne (opis wycieczek fakultatywnych znajduje się w zakładce Wycieczki fakultatywne).

3 – 11 dzień – wczasy na Riwierze Adriatyckiej w hotelu San Carlo *** w Cesenatico Śniadanie w godzinach porannych, obiadokolacja w godzinach wieczornych. 1 dzień zwiedzania – wycieczka do San Marino najstarszej Republiki Świata. Malowniczo położona na trzech wierzchołkach Góry Titano stanowi bardzo ważną atrakcję turystyczną. W programie m.in. średniowieczne domy,place i fotyfikacje. Spacer po średniowiecznej starówce i czas wolny. Pozostałe wycieczki dostępne w zakładce „wycieczki fakultatywne”.

11 dzień – Po śniadaniu wykwaterowanie, złożenie bagaży w holu hotelowym, czas wolny do wyjazdu. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

12 dzień – Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych.

 

TERMINY:

22.05 – 02.06.2017 – od 1859 zł

31.05 – 11.06.2017 – od 1859 zł

09.06 – 20.06.2017 – od 1959 zł

18.06 – 29.06.2017 – od 1959 zł

27.06 – 08.07.2017 – od 2059 zł

29.08 – 09.09.2017 – od 2059 zł

07.09 – 18.09.2017 – od 1959 zł

 

W cenie zapewniamy:

– zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych

– 9 śniadań oraz 9 obiadokolacji

– 9 noclegów

– transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)

– wycieczka do San Marino

– opieka rezydenta na miejscu

 

Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast: Szczecin – 150 zł, Gorzów Wlkp. – 130 zł

Dodatkowo płatne obowiązkowo:

– ubezpieczenie KL, NW: 60 pln/os.

– opłata klimatyczno – administracyjna 15 euro/os (płatne w autokarze)

– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/os.

 

Dodatkowo płatne opcjonalnie:

– Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi

– ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy – pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia

– ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 pln/os.

– rezerwacja miejsc w autokarze: 50 pln/os.

Wyżywienie: Wyżywienie 2 razy dziennie – śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje.

Transport: Transport autokarem trwa około 18 godzin od granicy polskiej. Przyjazd do Cesenatico w godzinach południowych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przejazd do niektórych miast dnia następującego po katalagowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Pozostałe informacje: Pozostałe informacje: Wakacje na Wybrzeżu Adiatyckim w swoim programie powinny mieć obowiązkowo zwiedzanie Florencji, Rzymu, Asyżu i Wenecji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek fakultatywnych, w ramach których oferujemy szeroką ofertę propozycji poza programowych.  Cesenatico to niezwykle urokliwa i klimatyczna miejscowość położna na wybrzeżu Adriatyckim nieopodal Rimini. Centrum Cesenatico to długi deptak wypełniony restauracjami, barami, sklepami, butikami oraz dyskotekami. Ta miejscowość w sezonie letnim zamienia się w tętniący życiem kurort turystyczny.

Wycieczki fakultatywne:

UWAGA: podane ceny są orientacyjne, wycieczka odbywa się przy określonej liczbie osób

Rzym – Po wczesnym śniadaniu wyjazd w kierunku Rzymu. Autokar zatrzymuje się na jego przedmieściach i zwiedzanie odbywa się metrem. W trakcie całodziennej wycieczki w stolicy Włoch zobaczymy m.in. Watykan z możliwością odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon – rotunda o średnicy 44 metrów znajdująca się na Polu Marsowym, Schody Hiszpańskie, na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie będziemy mieć okazję zobaczyć: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i symbolem miasta; Forum Romanum – centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki, Koloseum – miejsce wal gladiatorów w czasach starożytnych oraz Łuk Tytusa.
Cena: 65 euro/osoba

Florencja i Piza – po śniadaniu wyjazd do Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Następnie zobaczymy piękną miejscowość Lucca, która ze swoimi późnorenesansowymi budowlami i plątaniną wąskich uliczek Starego Miasta pozostanie na długo w pamięci każdego. Po zwiedzaniu przejazd do Pizy, gdzie zobaczymy Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale – XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Cena: 45 euro/osoba

Wenecja – wycieczka do przepięknej Wenecji. W programie rejs vaporetto, spacer, podczas którego zobaczymy: Plac św. Marka – jeden z najpiękniejszych w Europie, wraz z bazyliką św. Marka – kościołem zbudowanym w stylu bizantyjskim, Most Westchnień i Rialto.. Następnie zobaczymy Pałac Dożów – będącej siedzibą władców weneckich, wieżę zegarową. Po zakończeniu powrót pieszy lub vaporetto do autokaru, powrót na Wybrzeże Rimini.
Cena: 45euro/osoba

San Marino – wycieczka do uważanej za najstarszą z republik świata, w trakcie której podziwiać będziemy uroki państwa/miasta położonego nieopodal wybrzeża Rimini. W drodze powrotnej istnieje możliwość zrobienia zakupów w miejscowych sklepach wolnocłowych. (Uwaga! Oferta Włochy dla seniora ma wycieczkę w cenie).
Cena: 20 euro/osoba

Asyż – wycieczka do miasta Świętego Franciszka i Świętej Klary.W programie zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka pochodzącej z XIIIw. Bazylika zbudowana na Wzgórzu Piekielnym w całości poświęcona jest św. Franciszkowi. Następnie wizyta w Bazylice św. Klary gotyckim kościele powstałym na miejscu kościoła św. Jerzego i Katedry św. Rufina kościoła romańskiego z XIIw. Kolejno zobaczą Państwo Bazylikę Santa Maria degli Agneli zbudowaną w pobliżu Asyżu na polecenie Papieża Piusa V oraz kościół św. Damiana, gdzie znajduje się kopia cudownej ikony Krzyża z San Damiano.
Cena: 40 euro/osoba

FC