Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin
Czeskie impresje

CZESKIE IMPRESJE – 4 DNI

CZESKIE IMPRESJE

Ramowy program:

DZIEŃ 1: 

Wyjazd ze Szczecina w godzinach porannych. Przejazd w kierunku Czech. Popołudniem zwiedzanie Zamku Frydlant, jednego z najczęściej odwiedzanych obiektów historycznych w Czechach, położonego blisko polskiej granicy. Przejazd do Jicina, historycznego Miasta otoczonego wspaniałą przyrodą Czeskiego Raju. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2: 

Śniadanie. Przejazd do Kutnej Hory, miasteczka nazywanego w średniowieczu „skarbcem królestwa”, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie: Włoski Zamek – dawna mennica państwowa, w której bito cenne praskie grosze i dawna siedziba króla Wacława II, kościół św. Barbary, który jest jednym z najwspanialszych gotyckich zabytków w Europie. Czas wolny. Przejazd do miejscowości Jindrichuv Hradeci zwiedzanie kompleksu pałacowego. Przejazd do Czeskich Budziejowic. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 3: 

Śniadanie. Zwiedzanie Czeskich Budziejowic, zobaczymy m.in.: Plac Przemysława Otokara II, jeden z największych placów w Europie, fontanna Samsona, renesansowy ratusz, katedra św. Mikołaja, Czarna Wieża, mury obronne. Przejazd do Czeskiego Krumlova, jednego z najpiękniejszych czeskich miast. Zobaczymy: wspaniały zamek z kolorową wieżą, starówka, ratusz, kościół św. Wita, dom Kaplanka. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przejazd w kierunku Polski. Po drodze zwiedzanie miasteczka Hluboknad Wełtawą, gdzie zobaczymy zamek Schwarzenbergów. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Szczecina w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie:

– przejazd komfortowym autokarem

– 3 noclegi hotelach klasy turystycznej

– wyżywienie: 3 x śniadania, 3 x obiadokolacje

– ubezpieczenie NNW i KL

– opiekę pilota – przewodnika

– podatek vat

Obowiązkowa opłata niezbędna do realizacji programu: ( płatne w autokarze
u pilota)

– Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów – 900 CZK ( pilot rozlicza się z grupą )