Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

CZECHY – Szpindlerowy Młyn – obóz narciarsko – snowboardowy

OBÓZ – NARTY, SNOWBOARD CZECHY – Szpindlerowy Młyn

Wiek uczestników: 8-16 lat

Termin: 26.01-03.02.2019

Cena: 1555 zł /os

 

Szpindlerowy Młyn to jeden z najpopularniejszych kurortów narciarskich w Czechach. Składa się z dwóch oddzielnych kompleksów: Medvědín i Svaty Petr, na które obowiązuje wspólny skipass. Pomiędzy oboma terenami narciarskimi kursuje skibus.

Medvědín, połączony kolejką linową z małą wioską Horní Mísečky, oferuje urozmaicone trasy ukryte w lesie trasy. Znajduje się tu m.in. bardzo dobra czarna i czerwona trasa zjazdowa, przeznaczona przede wszystkim do uprawiania narciarstwa wyczynowego. Dla początkujących oraz wypoczywających rodzin z dziećmi polecamy część Horní Mísečky, która oferuje cztery wyciągi narciarskie, zawsze doskonale utrzymane trasy do biegów narciarskich i snowpark z wyciągiem. Nowo powstały obiekt Labská został zbudowany w miejscu poprzedniego wyciągu narciarskiego Labská. 

Svaty Petr leży po drugiej stronie Szpindlerowego Młyna. Tutaj znajduje się najdłuższa trasa całego ośrodka – niebieska Turistická (2700m), a także najtrudniejsza, czarna trasa FIS (1375m długości i 450 m różnicy wzniesień).

Zakwaterowanie : Hotel „U 3 Ruze” ***

Hotel „U 3 Ruze*** zlokalizowany w samym centrum w kurorcie. Do najbliższych wyciągów ok.300 m, pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu :pokoje z łazienkami, restauracja, przechowalnia na sprzęt narciarski.

W centrum miasteczka: liczne sklepy, poczta, bary, pizzerie, bankomat.

Wyżywienie obejmuje 2 posiłki dziennie – śniadanie,obiadokolacja , suchy prowiant na drogę powrotną

Program: zajęcia teoretyczne na temat sprzętu narciarskiego, technik jazdy na nartach, kodeksu narciarza, , zjazdy na nartach , snowboardzie pod okiem instruktorów- stopniowanie trudności i technik , codzienne doskonalenie umiejętności jazdy na nartach, program animacyjny: konkursy, quizy, zjazdy na sankach i listkach

Kadra: Każdą grupą będzie opiekować się wykwalifikowana kadra pedagogiczna i instruktorska. Zajęcia na stoku będę odbywać się w grupach podzielonych pod względem umiejętności narciarskich.

Opieka medyczna : jako wieloletni organizator wyjazdów narciarskich w Czechach, od dawna współpracujemy z lokalną przychodnią lekarską , w której dyżuruje specjalista chirurg -ortopeda. W każdym przypadku lekarz dyżurujący jest dostępny 24 h na dobę. Poza tym umowa międzynarodowa gwarantuje nam opiekę wszystkich specjalistów w Szpitalu Rejonowym w Vrchlabi ( oddalonym o 15 km od ośrodka ).

Ubezpieczenie : wszyscy uczestnicy objęci są pakietem ubezpieczenia NNW , KL i Ski – ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków , kosztów leczenia za granicą oraz ubezpieczeniem w zakresie amatorskiego uprawiania narciarstwa

Świadczenia zawarte w cenie:

  • Transport ze Szczecina

  • 7 noclegów w Hotelu „U 3 Ruze” *** pokoje z pełnym węzłem sanitarnym

  • wyżywienie : 7x śniadania i 7x obiadokolacje , suchy prowiant na drogę powrotną

  • Realizacja programu narciarskiego pod opieką kadry instruktorskiej – codzienne zajęcia połączone z nauką i jazda na nartach z podziałem na grupy wg. Stopnia zaawansowania umiejętności narciarskich

  • Program animacyjny Opieka kadry instruktorskiej- wychowawczej

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie NNW , KL i SKI

Uwaga !!! Dodatkowo płatne na miejscu

– karnety – ceny zróżnicowane, zależne od poziomu

zaawansowania uczestnika – od 2700 – 3200 kc / tydzień

– wypożyczenie sprzętu narciarskiego/ snowboardowego

ok 800 kc / os ( 1 CZK = ok. 0.175 zł )

– Konieczny paszport lub dowód osobisty