Kontakt tel. +48 91 433 49 16, kom. 603 390 629 Ul. Piłsudskiego 13 | 70-460 Szczecin

Czarnogóra dla seniora – Villa Lazi ***

Willa Lazi *** – kompleks obiektów, usytuowanych na wzgórzu, składający się z dwóch osobnych budynków, każdy obiekt ma własny basen. Z kompleksu rozpościera się piękny widok na Morze Adriatyckie, a także na Budvę. Dzień można rozpocząć od zajęć z cyklu Zdrowy kręgosłup , które będą odbywały się przy basenie. Nie ma nic lepszego niż odrobina aktywności fizycznej, a także obserwacja wschodzącego słońca. Na zakończenie dnia proponujemy usiąść wygodnie na tarasie lub balkonie z ulubioną książką i delektować się lekturą. Zachodzące słońce, powiew ciepłego wiatru, widok zasypiającego miasta. Takie niezapomniane doznania spowodują, że wakacje w Villi Lazi będziecie Państwo miło i często wspominać.

Dojście z obiektu do plaży zajmuje ok. 25 minut. Na dwóch piętrach znajdują się pokoje dwu- i trzyosobowe z balkonem lub wyjściem na taras. W każdym pokoju znajduje się łazienka, klimatyzacja, lodówka, bezpłatne Wi-Fi oraz TV SAT. Obsługa regularnie sprząta i wymienia ręczniki oraz pościel. W ramach oferty proponujemy Państwu poranne transfery na plażę (transport w dwie strony). Godziny transferów są elastyczne, dostosowane do grupy. Istniej również możliwość skorzystania z transferu wieczornego do centrum Budvy, w kwocie ok.1 EUR w jedną stronę.

Budva – najbardziej popularna wypoczynkowa miejscowość w Czarnogórze, co roku przyciągająca rzesze turystów. Wyjątkowe połączenie bogatej historii Bałkanów, zobrazowane zostało w czarującej Starówce, ufortyfikowanej murami za czasów obrony Republiki Weneckiej przed najazdami osmańskimi. Stare Miasto w Budvie to romantyczna kraina, która namawia do beztroskich spacerów błyszczącymi, kamiennymi uliczkami, gdzie czas stanął w miejscu. Niesamowicie bogaty charakter turystyczny miejscowości powoduje, że wakacje tu muszą być intensywne. Rejs łódkami na efektowne, wyspiarskie plaże, spacery klifami, bogate życie nocne i doskonałe miejsce wypadowe na zwiedzanie Czarnogóry plasują Budvę w czołówce adriatyckich kurortów wypoczynkowych.

Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

TERMIN I CENA:
30.08 – 12 .09. 2019 – 2449 zł 

PROGRAM IMPREZY:

1 dzień – wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Nocleg tranzytowy na terenie Chorwacji.

2 dzień – przejazd przez Chorwację i Czarnogórę. Przyjazd do Budvy w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i zebranie organizacyjne. Zapisy na wycieczki fakultatywne odbywają się następnego dnia w godzinach rannych.

2 – 12 dzień – wczasy w Czarnogórze w miejscowości Budva. Na miejscu możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Dodatkowo w ramach programu odbędą się zajęcia z cyklu Zdrowy kręgosłup .

13 dzień – wykwaterowanie w godzinach porannych. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Czarnogórę w kierunku Węgier, nocleg tranzytowy na terenie Chorwacji.

14 dzień – przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. Przekroczenie granicy polskiej w godzinach wieczornych.

Dopłata za wyjazd z poszczególnych miast: Szczecin – 150 zł, Gorzów Wlkp. – 130 zł

W cenie
 • ZAKWATEROWANIE W POKOJACH 2 LUB 3 OSOBOWYCH,
 • 2 NOCLEGI TRANZYTOWE W CHORWACJI ZE ŚNIADANIAMI,
 • 11 NOCLEGÓW W CZARNOGÓRZE Z WYŻYWIENIEM HB,
 • TRANSPORT AUTOKAREM KLASY LUX (BAREK, KLIMATYZACJA, DVD, TOALETA),
 • OPIEKA REZYDENTA NA MIEJSCU,
 • ZAJĘCIA Z CYKLU ZDROWY KRĘGOSŁUP (NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ MATĘ DO ĆWICZEŃ, GRUBY RĘCZNIK LUB KOC, PASEK DO JOGI),
Dodatkowo płatne
 • UBEZPIECZENIE KL, NNW: 80 PLN/ OS.,
 • OPŁATA KLIMATYCZNA I ADMINISTRACYJNA: 15 EUR/ OS. (PŁATNE W AUTOKARZE),
 • TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY: 10 PLN/ OS.
  DODATKOWO PŁATNE
  • KUP SOBIE SPOKÓJ: 80 PLN/OS. – UMOŻLIWIA BEZKOSZTOWĄ REZYGNACJĘ Z IMPREZY DO 21 DNI PRZED JEJ ROZPOCZĘCIEM ORAZ CHRONI PRZED DOPŁATAMI PALIWOWYMI I KURSOWYMI. W PRZYPADKU REZYGNACJI Z IMPREZY OPŁATA ZA USŁUGĘ “KUP SOBIE SPOKÓJ” NIE PODLEGA ZWROTOWI,
  • UBEZPIECZENIA KR 3 – 4% WARTOŚCI IMPREZY – UMOŻLIWIA BEZKOSZTOWĄ REZYGNACJĘ Z IMPREZY, ZGODNIE Z OGÓLNYMI WARUNKAMI UBEZPIECZENIA,
  • UBEZPIECZENIE OD CHORÓB PRZEWLEKŁYCH: 100 PLN/ OS.,
  • REZERWACJA MIEJSC W AUTOKARZE: 50 PLN/ OS.,
  • WYCIECZKI FAKULTATYWNE
   FCL